ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Bianka78 09 mar 2015, 21:30
MalaMi1001 napisał(a):A ja sobie właśnie bardziej chwalę Imovane od Stilnoxu np.
Ja ogólnie też. Tylko ta gorycz :/
Bianka78

przez benzowiec84 09 mar 2015, 21:32
Dark Passenger napisał(a):Brałem zopiklon(tyko, że Senzop a nie Imovane), ogólnie zazwyczaj mam po nim zgon natychmiastowy, ale raz podobno też łaziłem i ględziłem o inwazji kosmitów. :P

-- 09 mar 2015, 16:51 --

Na mnie te z-drugs źle działają...

źle zależy kto jak na to patrzy :D gadać o kosmitach to niezła faza :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez hennepin 12 mar 2015, 21:01
Ja za cholerę nie mogę tego odstawić, wziąłem 2 tabletki Nasen właśnie, i czuje już ten przypływ euforii, problem jest, że ja o tym leku myślę cały dzień i nie mogę doczekać się tego uczucia, które właśnie nadchodzi, problem, że potem mam zaniki pamięci, wydzwaniam, łażę po domu, robię bezsensowne rzeczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 12 mar 2015, 23:30
hennepin, fajnie, że się odezwałeś ;) Dawno Cię tutaj nie było. Szkoda, że nadal bierzesz :? Najgorsze jest, że jesteś uzależniony nie tylko fizycznie, ale także psychicznie,
o czym świadczy ciągłe myślenie o tym leku.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Zupapomidorowa 13 mar 2015, 02:25
Brał ktoś Polsen? Ja dziś wzięłam i niezła jazda po nim jest.
Dawniej Luktar

przez Rebelia 13 mar 2015, 19:28
Dark Passenger napisał(a):Brałem zopiklon(tyko, że Senzop a nie Imovane), ogólnie zazwyczaj mam po nim zgon natychmiastowy, ale raz podobno też łaziłem i ględziłem o inwazji kosmitów. :P

-- 09 mar 2015, 16:51 --

Na mnie te z-drugs źle działają...

Mnie kiedyś poskładało zupełnie przed zgonem w takim sensie, że miałam wkręty, że moje ciało składa się z cienkich papierowych rurek i jest tak śmiesznie delikatne. Jakby ktoś pytał skąd wiem - obczaiłam historię rozmowy na fb :P

przez Arasha 13 mar 2015, 19:40
Zupapomidorowa, rozumiem, że to Twoja pierwsza styczność z tym lekiem :? No, niestety jazdy u wielu osób się zdarzają, o czym możesz sobie poczytać parę stron wstecz, więc nie jest to niczym wyjątkowym ... jedni reagują lepiej, inni - gorzej, jeszcze inni - wcale :? A spałaś chociaż ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Zupapomidorowa 13 mar 2015, 20:37
Arasha, tak spałam.Ale zanim zasnęłam cieszyłam się głupkowato z tej jazdy. I jeszcze sobie ściągnełam jakąś mp3 hipnotyzera z linka który tu ściągnełam i usnęłam jak mnie wkręcał w hipnozę he he
Dawniej Luktar

przez benzowiec84 25 mar 2015, 02:45
50 mg standardowa moja dawka i lecę spać , mam od wczoraj apo-zolpin
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez alicja155 30 mar 2015, 01:03
50 mg zolpidemu ??
O kurka. sporo..
Słuchajcie u mnie wciąz to samo.
1,5 tabl. Hypnogenu +25mg Ketileptu. Dalej żre, słodycze i kanapko z serem pośrodku nocy .
i tak rozmyślam... Ponoc mniej pobudzają apetyt amisulpryd .
Czy może zamiast Ketilepu brac ten amisulprydCzy może do ketileptu i hyponogenu dołożyć fluoksetynę i nie będę tak żreć?

przez Arasha 30 mar 2015, 01:50
alicja155, jeżeli niepohamowany apetyt po zażyciu tabsów na spanie miałby być jedynym powodem do zażywania kolejnego leku - fluoksetyny, to raczej kiepski pomysł :?
Chyba, że u Ciebie występują jeszcze jakieś inne dolegliwości natury psychicznej ... ale to już najlepiej przedyskutować z lekarzem, bo takie porady on-line niekoniecznie są najlepsze :?

Co do amisulpridu ... nie mam informacji odnośnie tego, jakoby był to lek stosowany w zaburzeniach snu, ale może ktoś inny się wypowie ( albo popytaj w temacie dotyczącym tego leku ).

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez cytrynka84 30 mar 2015, 21:50
Amisulpiryd pobudza w małych dawkach,wiec się nie nadaje raczej.Rozumiem Cię z tym apetytem to jest okropne i nie do opanowania,przynajmniej u mnie tak bylo po Ketilepcie :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez alicja155 31 mar 2015, 00:15
Ale u mnie "mały " sukces z Hypnogenem..
Wczoraj tak sobie pomyślałam, że wezmę 1 tabletkę +ten pieroński Ketilept.
I sukces, bo usnęłam. Wiem że trwało to dłużej ok 30 min, ale zasnęłam, noc była spokojna, tylko obudziłam się wcześnie rano, bo zwykle kładąc się poźno wstawałam prawie w południe, a dzisiaj o 8.00 i koniec spania. Co dziwne- pierwszy raz od roku czasu w ciągu dnia się zdrzemnęłam. Wiem, że to niezbyt dobrze zadziała na mój dzisiejszy sen, ale to stało się tak szybko że nawet nie wiem kiedy. Na szczęście na krótko bo z 20 min.

W piątek umówiłam się u psychiatry , by zaproponował mi jakąś zmianę dot Ketileptu, bo to jedzenie to jakas masakra, a mąż mówi ze jak mnie upomni to wrzeszczę na niego (tylko ja już jestem na haju i nie bardzo to kontroluję). Od września przytyłam 4 kg, więc nie jakoś tragicznie, ale jednak...a co jak będę tyła dalej?

<ostatno jako zamiennik Hypnogenu dostałam Noxizol, nie odczuwam absolutnie żadnej zmiany w działaniu, a jak brałam Nasen to był ciut inaczej nie wiedzieć czemu>

A odnośnie żarcia (bo już trudno nazwać to jedzeniem) to nie wiem cy wspominałam, ale sprawia mi ono wtedy taką przyjemność, jakbym jadła jakieś cuda świata kuchni przeróżnych, a tyle radości sprawia mi zwykła kanapka z szynka i serem, ale niestety nie jedna tylko 2 lub 3. Jem też wtedy rzeczy, których za dnia bym nie ruszyla, np pasztet (nie lubię) i smaruję nim kanapkę tak grubo że nie umiem buzi na to otworzyć... to jest jakiś koszmar naprawdę.
Byłam cały czas prrzekonana ze to po hypnogenie mam te jazdy, dopiero tu wyzej jakas koleżanka pisała że to pewnie po Ketilepcie.

Jeszcze mam taki odjazd..ale to już chyba po Hypnogenie. Wszystkich wokół kocham od razu, jestem uśmiechnięta, szczęśliwa i nic mnie nie boli (jestem po operacji plastycznej brzucha i najlepszym znieczulaczem był weczorny hypnogen).
Z 3 dni temu musiałam wyjśc z psem bo miał kłopoty z biegunką. Mam ustalone z mężem że ja po wzieciu nigdzie już nie idę, ale on spał, a piesek lata koło drzwi. No to co- ubrałam sie i poszłam, jakies 10 min po zażyciu.
Spaceruję z nią, w zasadzie to ona prowadziła mnie a nie ja ją i w pewnym momencie ona staje, patrzy na mnie a ja na nią i zonk. Nie wiedzialam gdzie jestem, mimo że bylam od domu moze z 50 metrów. Mówię do niej mała idziemy dod domu, do domu. I ona szla a ja za nia.
Wyobrazacie sobie?
Zgubiłam się. to jest napradę dno...ten lek nie jest dobry...

przez hennepin 01 kwi 2015, 20:14
Ja panuje już na tym obżarstwem, wziąłem właśnie 2 tabletki Nasen, zaczyna się zaraz ten cudowny odlot ale do lodówki się nie ruszam. Jej, jak ja lubię te odjazdy po Zolpi.

Sortuj wg