ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Psychotropka`89 14 sty 2015, 21:44
cytrynka84, ja mam fobię, panicznie boję się zwracać, więc u mnie to odpadało... Ale uwierz mi, moje szczęście gdy wchodzę teraz na wagę jest ogromne. Na mircie bałam się wagi i co zważenie czułam się jak rozlane kupsko.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Arasha 15 sty 2015, 01:20
cytrynka84, nawet nie gadaj takich głupot :nono: Sama widzisz, ile nas tu jest, mających problemy ze snem ( a nie wszyscy się ujawniają ).
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez cytrynka84 15 sty 2015, 12:11
Arasha, jesli anoreksja jest dla Ciebie glupota,czy wieloletnie problemy ze snem to pogratulowac empatii,dzieki za zrozumienie :cry: Myslalam Arasha, ze jestes inna :?

-- 15 sty 2015, 11:15 --

Psychotropka`89, wiem,ze jest takie cos jak fobia przed wymiotami.Jaknajbardziej rozumiem i podzielam Twoje szczescie wchodzac teraz na wage.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 15 sty 2015, 12:38
cytrynka84, problem w tym, ze mi ciagle malo... zreszta co ja Ci bede tlumaczyc. Wiesz jak jest. Im mniej, tym "lepiej". :( A odbicie w lustrze nigdy nie jest ok. Wiecznie gdzies odstaje,zwisa... Ech... :(
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez cytrynka84 15 sty 2015, 12:45
Psychotropka`89, skąd ja to znam.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Arasha 15 sty 2015, 12:45
cytrynka84, pw dla wyjaśnienia sytuacji !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez chipster 31 sty 2015, 13:28
czarnobiała mery napisał(a):cytrynka84, no właśnie, dlatego nie należy brać tego leku codziennie, a tylko wtedy, kiedy faktycznie nie można zasnąć. Jak przez miesiąc w ogóle nie podejmuje się próby zaśnięcia samodzielnie, tylko codziennie przed snem bez próby nawet zaśnięcia o własnych siłach, aplikuje się sobie zolpidem, to potem są tego złe skutki - uzależnienie, bezsenność z odbicia.

-- 14 sty 2015, 17:12 --

Jak nie ma szans, żeby zasnąć bez leku, to trzeba wspomagać się lekami nieuzależniającymi, np. mirtazapiną. Bo branie codziennie zolpidemu powoduje, że potem nie można go brać wcale. A chyba lepiej mieć to dobro przez długi czas niż krótko i szybko z tym skończyć.

Naturalnie masz rację, ale idioci tego nie zrozumieją. Po to on jest pakowany po 20 sztuk żeby nie starczyło na miesiąc. Powinno się go brać najlepiej co 3 dni. A w sytuacjach ciągłej bezsenności włącza się inne grupy leków, choćby takie, jak wymieniałaś.
Jak nie chcesz pisać na ogóle, napisz PW. Odpiszę jak szybko się da.

przez cytrynka84 31 sty 2015, 23:22
chipster, kogo nazywasz idiotka mnie tak? Nic o mnie nie wiesz to proszę nie oceniaj tak pochopnie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Psychotropka`89 01 lut 2015, 13:14
chipster napisał(a):Naturalnie masz rację, ale idioci tego nie zrozumieją. Po to on jest pakowany po 20 sztuk żeby nie starczyło na miesiąc. Powinno się go brać najlepiej co 3 dni. A w sytuacjach ciągłej bezsenności włącza się inne grupy leków, choćby takie, jak wymieniałaś.

Ha! W końcu ktoś wprost powiedział mi, że jestem idiotką! :yeah:
Dzięęęęki kolego! :twisted:

Niech Twa wiedza rozszerza horyzonty tegoż forum, ponieważ <wg Twojego postu>, osoby uzależnione, bądź borykające się z bezsennością to idioci. Jest nas tutaj cała masa! Praktycznie... sami idioci! :mrgreen:
Pomijając Ciebie rzecz jasna Wyrocznio! :great: :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez cytrynka84 01 lut 2015, 16:48
Psychotropka`89, dokładnie,wszystko wiedzacy chipster, się odezwał :!: :?
Dzięki za to ,co napisalas Psychotropka`89,
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Psychotropka`89 01 lut 2015, 16:59
cytrynka84, nie ma problemu. Zawsze do usług. :lol:
Są ludzie i parapety, zdarzają się też klamki, no i rzecz jasna IDIOCI. :twisted:
Nie przejmuj się tego typu wywodami, świadczą one tylko o poziomie piszącego. Na tego typu teksty najlepiej po prostu nie reagować. :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Arasha 08 lut 2015, 19:40
Hej ludziska,

jeżeli rozumiecie problem uzależnienia od usypiaczy nowej generacji takich jak zolpidem, podobnie jak też leków z grupy benzo, to okażcie wielkie serce i wesprzyjcie naszego forumowego ziomka, który od paru lat przeciera w necie szlaki dla lepszych perspektyw osób uzależnionych od tego typu substancji.
Jego blog bierze udział w konkursie, którego celem jest rozpropagowanie wiedzy na temat benzo i nasennych generyków typu zolpidem, zopiklon czy zaleplon. Nikt tak dobrze nie zrozumie tematu, jak sami zainteresowani. Liczę na Was :great:

Tu macie linka do jego posta z informacjami na temat konkursu post1927461.html#p1927461
Zostały jeszcze tylko 2 dni na głosowanie ! Decyzję pozostaję każdemu zainteresowanemu ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez patryk_22 09 lut 2015, 06:27
Od czterech lat pracuje na zmiany , przez ten cas zużyłem po trzy opakowania imovane i nasen , ponieważ zawsze mam problem z przejścia z nocnych zmian na zmiany pierwsze . i teram mam problem , bo kiedyś starczyło pol tabletki danego leku i spałem jak dziecko , teraz muszę już brać dwie żeby usnąć :shock: i nawet po dwóch jest niekiedy ciężko usnąć . dlatego chce poprosić doktorkę o inne tabletki nasenne jeszcze od tych dwóch , których wyżej wymieniłem . wiem , ze jest gogle , ale skoro jest takie forum , to pytam tutaj - jakie są jeszcze tabletki dostępne w Polsce na receptę o działaniu nasennym? oprócz imovane i nasen . swoja droga , skoro biorę co jakiś czas , to dziwie się , ze mi ta tolerancja wzrosła ?

a po drugie muszę zmienić prace bo w końcu uzależnię się od tego szajsu . a z tego co tutaj czytam to nie warto się uzależniać .
patryk_22

przez Arasha 09 lut 2015, 15:36
patryk_22, oczywiście, że są ;) Dobrze, że pytasz ... kto pyta, nie błądzi, a to forum jest miejscem odpowiednim na tego typu wątpliwości. Tylko od razu Ci mówię, że są to leki antydepresyjne, których skutkiem ubocznym jest ułatwione zasypianie ( chodzi o to, że nie są to leki z nazwy nasenne, ale tajemnicą poliszynela jest, że tak właśnie działają ). Piszę Ci o tym, dlatego że to nie są środki do doraźnego brania, tylko codziennie. Są nimi mianseryna i mirtazapina, które na większość osób w ten sposób działają ( zakres dawek dość zróżnicowany, jednego uśpi więcej, innego - mniej ) oraz Trittico ( tu już opinie są różne, jednym pomaga, innym - nie ). Przy czym w przypadku dwóch pierwszych substancji trzeba się nastawić na wzmożony apetyt po zażyciu i niestety większość osób po nich tyje ... ale jest to oczywiście sprawa indywidualna ! Poza wspomnianymi są jeszcze neuroleptyki, czyli leki przeciwpsychotyczne ( kwetiapina, chlorprothixen ), które w małych dawkach również wykazują działanie nasenne.

Jeżeli chciałbyś coś wyłącznie do doraźnego brania, to niestety tylko zolpidem i zopiklon, które wymieniłeś oraz leki z grupy benzodiazepin ( Estazolam, Nitrazepam, Signopam ) o równie dużym potencjale uzależniającym ! ... ale raz za czas, jak wszystko - można ;) Byle się nie przyzwyczajać :!: Najlepiej skonsultuj ze swoją lekarką, co będzie dla Ciebie najlepsze. W razie wątpliwości, pytaj. I daj znać, co tam z lekarką wspólnie ustalicie. Pozdrawiam ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg