ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

Re: Stilnox

przez Korba 17 lis 2008, 13:55
jaaa napisał(a):nie ;)jest pikusiem w stosunku do Clona- ktory jest silnym benzo!

pojdz do psychiatry dobrze ci radze i zasugeruj lek Lerivon ew,. Mirzaten
dziala on tez antydepresynie i antylękowo a jak wiemy to ma duzy zwiazek z bezsennoscia;)

ja nie jestem w stanie brać lerivonu - on mnie zwala z nóg totalnie, na kilka godzin przed zaśnięciem jestem dosłownie "sparaliżowana", a na drugi dzień dochodzę do siebie dopiero ok. 14.00 - masakra...
Stilnox na razie całkowicie odstawiłam - po ostatnim okresie kiedy go brałam i miałam już mega jazdy i odloty...
przez pewien czas brałam Imovane, działał na mnie dużo łagodniej niż Stilnox jeśli chodzi o odloty i dobrze się spało, rano wstawałam rześka. Ale ten lek jest podobny chyba do Stilnoxu, więc obawiam się, że po kilku miesiącach tak samo by mnie uzależnił.
chwilowo biorę bioxetin na deprechę i awaryjnie mam relanium na lęki, ale lekarka nic mi nie dała na sen - i tak np dzisiejszej nocy zasnęłam o 5 nad ranem (i tak średnio mam co drugą noc) - nie wiem czy dam radę.... jak mam się czuć normalnie i doprowadzić się do pionu nie śpiąc?
Korba

przez Crave 04 gru 2008, 13:44
Still knocks :) ja nie wiem jak na kogoś może nie działać, dla mnie to najlepszy lek nasenny jaki znam a jak po łyknięciu nie położę się zaraz do łózka to jeszcze zaliczam miłą banię przed komputerem: przedmioty ożywają, słyszę głosy, mam wrażenie że jestem w środku a nie tylko patrzę na ekran komputera, niestety w odróżnieniu od mianseryny czy innych antydepresantów rano nie daje za długo pospać i pozostawia przykry niesmak i coś na kształt kaca (szczególnie jak delikatnie przedawkuje lub popiję bolsem) chciałbym móc normalnie zasypiać ale od wielu lat nie wiem co to sen bez wspomagania, zmieniam tylko leki ale problem pozostaje, już sie z tym pogodziłem..

przez jaaa 04 gru 2008, 19:58
Crave bo jestes w blednym kole jesli lykasz to wiadomo ze nie wroci naturalny sen
trzeba odstawic leki i pomeczyc sie pare dni- tfu jakies czas tygodnie;) zeby sen wrocil
nie zmuszac sie do snu tylko pogodzic sie ze dzis nie spisz i nie jestes w lozku ,wierz mi nie wierzylam w to ze bede znow spac bez lekow a udalo sie
a juz 3 tygodnie spie bez lekow;) od czasu do czasu lykne stilnox jak mi sie spieszy z zasneiciem tylko
choc bezsennosc dalej mam to ide spac wtedy kiedy sie chce czyli 3-4 rano

pierwszego dnia poszlam o 5 a mialam nie spac wogole - tak zamierzalam
takze to ty decydujesz czy bierzesz leki czy probujesz spac bez

ja po stilnoxie glosow nie slyszalam tylko wiruje mi wszystko
a czasem jak biore go dlugo i za duzo to juz na mnei nie dziala wogole

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez asuana 07 gru 2008, 21:26
Ja po Stilnoxie śpię cudownie... w końcu, powiedziałabym. I żadnych skutków ubocznych.

przez Korba 07 gru 2008, 21:39
Ja się od Stilnoxu uzależniłam, teraz jakbym go wzięła, na pewnie wzięłabym kilka tabletek i bym miała jazdy... Nie chcę mieć tego w zasięgu ręki. Kiedyś też mi było po nim cudownie.
Korba

przez jaaa 08 gru 2008, 01:27
ja jak go mam nachetniej szybko opakowanie koncze zeby mnie nie kusilo
zostalo mi juz tylko 1,5 tabletki...wczoraj nie bralam a tak od tygodnia ponad w kolko...

przez Wera 08 gru 2008, 10:02
ja od wczoraj zaczęłam brać ten lek ale dalej się budzę a po zażyciu czułam się trochę nie za dobrze czy może tak być na początki leczenia, pozdrawiam

przez Korba 08 gru 2008, 16:15
jaaa napisał(a):ja jak go mam nachetniej szybko opakowanie koncze zeby mnie nie kusilo
zostalo mi juz tylko 1,5 tabletki...wczoraj nie bralam a tak od tygodnia ponad w kolko...

no ja jakbym miała - to opakowanie 20 tabletek skonczylabym co najmniej w tydzien....
Korba

przez namiestnik 08 gru 2008, 18:14
Narkomanka no!!

przez Korba 09 gru 2008, 18:54
namiestnik napisał(a):Narkomanka no!!

A to bardzo motywujące było :P
Korba

przez Amelia007 15 gru 2008, 01:08
Dobry wieczór :)
Jestem tu nowa chciłabym się dowiedzieć co, z tym spaniem... Przeczytałam uważnie forum i zauwazyłam, że branie stilnoxu ma różne podłoże - nie tylko zwykłej (jak już mi się wydała) bezsenności. Może jednak ktoś będzie mógł odpowiedzieć na moje pytanie. Powiem jeszcze że ja osobiście śpie nie najlepiej, thz. śpię jak zabita, bez wybudzania i innych atrakcji , ale nie mogę zasnąć. W ogóle nie mam odrucju zasypiania, tak jak np. mój chłopak który zasypia przed północą, siedząc, leżąc czy stojąc. Uciekam się więc do metod: jak najwcześniej wstawać z łożka (zawsze przed 8.00, najlepiej jednak o 7.00. Biegać, chodzić na siłownię, i tak sobie organizować każdy dzien, żebt nie mieć na nic czasu. Krótko mówiąc znęczyć się. I to działa. A jak zaburze ten mój rytm i ni śpie to ratuje sie stilnoxem.

PYTANIE: Czy biorąc stilnox, kładziecie się od razu do łózka z książką na pólgodzinki zanim zaśniecie, Czy raczej czekacie chodząc po domu, żli że jeszcze nie śpicie a przecież już drugą połknęliście. Czy wstajecie rano między 7-8.00 regularnie i czy prowadzicie do tego w miarę aktywny tryb życia.

Będę wdzięczna za odpowiedź, bo byłoby mi łatwiej zdiagnozować mój porblem,,,

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 15 gru 2008, 22:54
podobno po zazyciu stilnoxu, trzeba od razu klasc sie do lozka, bo lek dziala dosc szybko, ale szczerze, to po dluzszym braniu, mozna normalnie funkcjonowac, pamietam jak wzielam swoja 1 w zyciu tabletke, bylam w lozku i doznalam szoku!! wszystko wokol wirowalo, ruszalo sie, a widzialam podwojnie i nagle film mi sie urwal. teraz musialabym wziac z 5 tabletek zeby miec taki efekt. dobze robisz, ze bierzesz ten lek sporadycznie, tylko w awaryjnych sytuacjach, tez juz staram sie niebrac, chyba ze jest polowa nocy a ja niespie...po tym leku czuje sie rano normalnie, nieodczuwam jakich dolegliwosci, problemow ze wstaniem tez raczej niemam, ale lepiej ostroznie ze stilnoxem...pozdrawiam:)
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez jaaa 16 gru 2008, 01:48
no na mnie tez juz on nie dziala...
chybaze popije czego unikam;)
w lozku zawsze go zazywam i czekam na efekt spokojnie

przez Jane_Doe 20 gru 2008, 15:37
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):pamietam jak wzielam swoja 1 w zyciu tabletke, bylam w lozku i doznalam szoku!! wszystko wokol wirowalo, ruszalo sie, a widzialam podwojnie i nagle film mi sie urwal.

Dokładnie tak samo u mnie to wyglądało i przyznam, że bardzobardzo mi się podobało ;) Halucynacje znikają u mnie po kilku dniach stosowania leku i jeśli się pojawiają, to po dłuższym "odwyku". Po 4-5 dniach u mnie jedna tabletka przestaje działać nasennie (w sensie wspomnianego urwanego filmu), ale za to daje mi rewelacyjne odstresowanie i odprężenie, dzięki czemu i tak zasypiam. Kiedy opakowanie się kończy, to nie mam większego problemu ze zrobieniem sobie przerwy od Stilnoxu, ale też nigdy nie udało mi się zachować kilku tabletek na czarną godzinę.

Sortuj wg