ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Miss Worldwide 11 lip 2014, 18:29
Aha czyli nie jestem sama. Na mnie nie dziala ani nasennie ani nic. Nie czuje absolutnie nic po nim. Moze to i dobrze tylko ze z drugiej strony beda mi musieli przepisac jakies inne tabsy i pewnie jeszcze gorsze niz caly ten zolpidem.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Psychotropka`89 11 lip 2014, 18:39
Dark Passenger napisał(a):Ciekawe opracowanie na temat uzależniania od z-drugs(m.in. zolpidemu)- http://ain.ipin.edu.pl/aktualne/2009/1/t22n1_7.pdf

Przypadek 1- 35 letnia panna, wyższe, wykształcenie, bezrobotna- dawka maksymalna 1000mg zolpidemu/dobę. Czyli zjadła odpowiednio 5(20x10) albo 10(10x10) paczek dziennie. Średnio przyjmowała 10 tabletek zolpidemu co każde 3h.

:shock: Przerażające dawki... Ja miałam coś takiego, że dobierałam. Półtorej tabletki i siadałam do kompa, potem dobierałam kolejną, film się zrywał i rano nie miałam pół paczki. W końcu mama zabrała mi leki i "wydzielała". Zeszłam do 1. tabletki po ślubie. Nie ze względu na kontrole, ze względu na to, że wiedziałam jak to dziwnie działa. Nie umie się zachować umiaru, a tolerancja błyskawicznie rośnie. Teraz zachowuję "higienę" snu <wiem, śmiesznie to brzmi w mojej sytuacji :? >; zero kompa, zero kąpieli po zażyciu, jedzenia, seksu, itd. Biorę proszka, gaszę światło i staram się zasnąć. Nie przekroczyłam od 7-8 miesięcy jednej tabletki, a bywało różnie kiedyś. Nie wiem do końca czemu... Może powodem były też stany depresyjne, brak pracy, zajęcia, zmęczenia w ciągu dnia. Teraz jestem poza domem 13 godzin na dobę od poniedziałku do piątku i taka dawka mnie mega usypia.

Zapytacie w takim razie czemu nie redukuję dawki dalej? Wmówiłam sobie, że mniejsza dawka nie zadziała już na pewno, zeszłam z 1,5, to i tak dużo <ironia :roll: >. Nie oszukujmy się, fajnie mi się odpływa, fajnie mi się śpi, ekstra odmóżdża. Nie chcę tego zmieniać, boję się to zmieniać... Nie ma co owijać w bawełnę... to jest uzależnienie. :-|
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Miss Worldwide 11 lip 2014, 21:04
to az taka jazda po tym zopidenie? silniejsza niz bezno? I czemu nie dziala na mnie? dziwne.

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Leinad 12 lip 2014, 22:06
Nie oszukujmy się, na dłuższą metę bierzemy te leki głównie dla przyjemności. Ja się "bawię" Nasenem i ten lek to jest mistrzostwo świata. Bania niesamowita - zdecydowanie lepsza niż po alkoholu czy maryśce. Jest fajna faza, zero problemów, luz, zmienia się tok myślenia (to mnie najbardziej fascynuje, kilka minut i kompletna zmiana nastawienia, wszystko wydaje się być proste) - niestety można narobić trochę głupot, bądź odważyć się na coś czego "na trzeźwo" nie dalibyśmy rady zrobić. Bardzo dobry efekt daje już jedna tabletka, a im więcej tym większa bania.

przez Miss Worldwide 12 lip 2014, 23:38
to zalezy dla kogo jest zajebiscie. Ja nie lubie stanu po alkoholu a juz nienawidze po marysce. Nie ma szans zebym wziea macha tego gowna (jak dla mnie)

Pristiq 100mg

przez Arasha 12 lip 2014, 23:42
Leinad napisał(a):Nie oszukujmy się, na dłuższą metę bierzemy te leki głównie dla przyjemności. Ja się "bawię" Nasenem i ten lek to jest mistrzostwo świata. Bania niesamowita - zdecydowanie lepsza niż po alkoholu czy maryśce. Jest fajna faza, zero problemów, luz, zmienia się tok myślenia (to mnie najbardziej fascynuje, kilka minut i kompletna zmiana nastawienia, wszystko wydaje się być proste) - niestety można narobić trochę głupot, bądź odważyć się na coś czego "na trzeźwo" nie dalibyśmy rady zrobić. Bardzo dobry efekt daje już jedna tabletka, a im więcej tym większa bania.

Gratuluję podejścia :brawo:

Ciekawe, co na to osoby zmagające się z bezsennością od lat ... :?:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Leinad 13 lip 2014, 01:40
Arasha napisał(a):
Leinad napisał(a):Nie oszukujmy się, na dłuższą metę bierzemy te leki głównie dla przyjemności. Ja się "bawię" Nasenem i ten lek to jest mistrzostwo świata. Bania niesamowita - zdecydowanie lepsza niż po alkoholu czy maryśce. Jest fajna faza, zero problemów, luz, zmienia się tok myślenia (to mnie najbardziej fascynuje, kilka minut i kompletna zmiana nastawienia, wszystko wydaje się być proste) - niestety można narobić trochę głupot, bądź odważyć się na coś czego "na trzeźwo" nie dalibyśmy rady zrobić. Bardzo dobry efekt daje już jedna tabletka, a im więcej tym większa bania.

Gratuluję podejścia :brawo:

Ciekawe, co na to osoby zmagające się z bezsennością od lat ... :?:

Prawda, to inna sprawa jeśli ktoś ma rzeczywiście z tym problem. Ja nie wiem czy cierpię na bezsenność, nie wiem gdzie jest ta granica. Mógłbym się męczyć te kilka godzin codziennie przed snem, ale niestety idę na łatwiznę i aplikuje sobie Nasen.

przez mali118 13 lip 2014, 21:30
Psychotropka`89 czy przy zmiejszaniu dawki mialas jakies obiawy odstawienne? Ja bralem 2-3 tablety na 24h i przy checi odstawienia z dnia na dzien myslalem ze zejde z tego swiata

przez Psychotropka`89 13 lip 2014, 21:53
mali118, nie miałam żadnych. Ciężej było mi zasnąć, to wszystko.

Kiedyś, jak wyżarłam wszystkie prochy i nie było więcej, a nie miałam jak zdobyć, to też była masakra. Jak by "kac", drażliwość, osłabienie, bóle głowy, mdłości, lęki, itd. I mała ciekawostka: nie wiem czy to zasługa dodatkowych leków <sertralina i martrazapina> ale zdarza mi się kilka dni pod rząd spać bez i zero skutków odstawiennych. :shock: Wydaje mi się, że objawy fizyczne są podyktowane psychiką i tym, że nie wezmę bo nie ma i koniec, to zdycham, a gdy mam komfort psychiczny, że zolpidem jest na wyciągnięcie ręki, potrafię nie brać.

Uważam więc, że zolpidem niesamowicie uzależnia psychicznie ale fizycznie dużo mniej albo wcale ale nie jestem tego pewna. Może to zasługa leków, może też inaczej działa na różnych ludzi. Nie wiem... :bezradny:

Jeśli decydujesz się na odstawianie, to rób to stopniowo. Z dnia na dzień, to ciężka sprawa. Ja zaciskałam dupsko parę dni, a później jak się dorwałam do paczki to 2-4 tabletki minimum szło. :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Arasha 13 lip 2014, 21:54
Leinad napisał(a):
Mógłbym się męczyć te kilka godzin codziennie przed snem, ale niestety idę na łatwiznę i aplikuje sobie Nasen.

To akurat rozumiem ;) , myślałam, że bierzesz sobie ten Nasen dla funu, sportu, nazwij to jak chcesz. Dzisiejsze tempo życia średnio pozwala na bezsenność :roll:
A jak długo już bierzesz ? To Twój pierwszy lek ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Leinad 14 lip 2014, 02:35
Arasha napisał(a):
Leinad napisał(a):
Mógłbym się męczyć te kilka godzin codziennie przed snem, ale niestety idę na łatwiznę i aplikuje sobie Nasen.

To akurat rozumiem ;) , myślałam, że bierzesz sobie ten Nasen dla funu, sportu, nazwij to jak chcesz. Dzisiejsze tempo życia średnio pozwala na bezsenność :roll:
A jak długo już bierzesz ? To Twój pierwszy lek ?

Na początku raz na jakiś czas brałem Polsen, teraz regularnie Nasen - to samo. Jak długo? W tym momencie cały czas 2 tyg., wcześniej zdarzały się przerwy, ogółem zacząłem z 5-6 miesięcy temu. Mi to przede wszystkim wyłącza myślenie, a jeśli nie, to zawsze są to pozytywne myśli, przewidywania itp. Bez tego musiałbym leżeć kilka godzin myśląc, zadęczając się, smucąc. Nie jest to fajna perspektywa gdy wchodzi się do tego łóżka, mając przed sobą taką katorgę. Biorę tabletkę, zmienia się stan i jest fajnie, wszystko znika, zasypiam kiedy chcę. To cenię sobie najbardziej. Zazdroszcze ludzią, którzy wskakują pod kołdrę i za 5 minut lądują w objęciach Morfeusza bez wspomagaczy.

przez Miss Worldwide 15 lip 2014, 11:42
ten zolpidem na mnie nie dziala i yle. Nawet jak juz zasne to i tak sie przebudzam. A jak 10mg nie dziala to nie bede walic 20 czy 30mg.
Kiedys dostalam takie tabletki na nasenne i szkoda, ze nie pamietam nazwy. Bez pudelka, pomaranczowy "listek" z tabletkami, malutkimi i chyba zoltymi ale pewna nie jestem.Mogly byc biale. Chyba 30 malutkich tableteczek. Te to usypialy w mig! Jak ja bym chciala wiedziec co to za tablety byly. Chyba jakies polskie. I tanie byly.

Pristiq 100mg

przez barsinister 16 lip 2014, 02:24
opis pasuje do hydroksyzyny, ma swoje zalety
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Miss Worldwide 16 lip 2014, 09:16
Nie. Na pewno nie hydroksyzyna. Tez mnie nie usypia. Cos tam espazolam moze. Hmmm

Pristiq 100mg

Sortuj wg