TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez CórkaNocy 03 maja 2013, 12:28
porównując Mirtę i Trazodon, który dla was wydaje się lepiej działającym lekiem?
Mam idealne działanie nasenne mirty, tylko nie raz rano zamułka jest. Jak to jest z trazodonem? czytałam, że działa on jakoś dwufazowo, czyli w dzień nakręca zamiast mulić?
Lekarz sugeruje mi zastąpienie mirty tym lekiem.
CórkaNocy

TRAZODON (Trittico CR)

przez misiek_1 07 maja 2013, 08:14
czy jest ktoś na tym forum komu w przeszłości triticco pomogło przywróci naturalny sen??? jeśli tak to po jakim czasie Wam pomógł??? ja zażywam dopiero miesiac.

TRAZODON (Trittico CR)

przez k1992 09 maja 2013, 09:48
Zażywam Trittico od kilku dni w dawce 25mg na początek (dodatek do wenlafaksyny). Mimo, że to bardzo niska dawka, pierwszy raz od pół roku nie przebudziłem się w nocy ani razu! Dla mnie to szok i miałem tak tylko w przypadku zażywania Nasenu (baaardzo nie polecam, ma się po nim jazdy). Odczuwam także poprawę samopoczucia po trazodonie. Rano żadnej senności, zmuły itp. Na paroksetynie mogłem spać do 10, a przy tym leku o 7 wstaję wyspany i rzeźki :)

Chciałem przy okazji zapytać - jaka dawka pływała u Was pozytywnie na libido?
k1992

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aree1987 27 maja 2013, 09:06
Ja mam filmy w nocy po 100mg trittico czasem to jest męczące

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

TRAZODON (Trittico CR)

przez bigfish 27 maja 2013, 21:12
Największe badziewie jakie brałem, nie chcę tego nawet z daleka oglądać :evil:

TRAZODON (Trittico CR)

przez Popiół 27 maja 2013, 21:58
porównując Mirtę i Trazodon, który dla was wydaje się lepiej działającym lekiem?
Mam idealne działanie nasenne mirty, tylko nie raz rano zamułka jest. Jak to jest z trazodonem? czytałam, że działa on jakoś dwufazowo, czyli w dzień nakręca zamiast mulić?

Bezimienna a ile czasu leczysz się mirtazapiną? Ta poranna senność i zamułka powinna z czasem zniknąć, osobiście uważam że mirta to lepszy lek zarówno w działaniu przeciwdepresyjnym jak i nasennym. Trazodon się u mnie nie sprawdził, ani nie poprawiał funkcji seksualnych ani nie działał nasennie, czułem po tym leku tylko otępienie. Zużyłem jedno opakowanie w dawce 100mg.
Popiół

Odp: TRAZODON (Trittico CR)

przez aree1987 28 maja 2013, 02:32
Popiół za krótko brales. Przeciwdepresyjnie działa jak ssri po 6tyg +w większych dawkach.

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

TRAZODON (Trittico CR)

przez CórkaNocy 28 maja 2013, 10:37
Popiół, około pół roku już biore mirtę i problem ze wstaniem rano i lekka zamułka dalej jest. Ale da się przeżyć. Po trazodonie zamułka jest mniejsza rano?
CórkaNocy

TRAZODON (Trittico CR)

przez Jaśkowa 28 maja 2013, 23:24
Biorę zolofcik i od jakiegoś czasu nie sypiam masakra do tego ZNN mnie dopada wieczorami co myślicie o włączeniu Trittico ??? ostatnio w przypływie rozpaczy pożarłam lorafen w nadziei, że w końcu zasnę i opiłam się do tego hydro ............
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

TRAZODON (Trittico CR)

przez aree1987 04 cze 2013, 12:24
Biorę trazadon 100mg od 21 dni i praktycznie codziennie rano albo w ciągu dnia łapie mnie paskudna migrena że cieżko wytrzymać. Czytałem na zagranicznyvh forach ze ludzie maja podobnie czyli musi coś w tym byc. SPotkał się ktoś z Was z takim samym działaniem? Szkoda byłoby rzucać trazadon jest dobrą odtrutką do paroksetyny jeśli chodzi o seks.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

TRAZODON (Trittico CR)

przez klaudi 04 cze 2013, 13:33
Ja biorę 100 mg. około6 dni , narazie nie pomaga nawet na spanie , ale zwiększam do 150 mg. i zobaczymy co będzie. Jest dodatkiem do sertraliny 200 mg.
Escitalopram 10+0+0
Pregabalina 150+0+150
Chlorprothixen 0+0+50

TRAZODON (Trittico CR)

przez Izaaa 06 cze 2013, 20:59
Ja ide po trittico do psychiatry we wtorek. Obecnie jestem na 50mg Anafranilu, ale nie czuje sie najlepiej.Mam nadzieje że oprócz większego libido, stane sie mniej nerwowa. Ktos wczesniej pisał ze leki antyalergiczne nie maja wpływu na przyjmowane przez nas leki antydepresyjne. Ja zeszłego rolu na wiosne zaczelam je brac na katar sienny i niestety nie jestem w stanie przestac ich brac. Najdłuzej wytrzymuje 3 dni bez tabletki antyalergicznej. Juz mam to wybadane. Na czwarty dzien nie brania pojawia sie ból głowy, sennosc, osłabienie i bezsenne noce i tak zmuszona jestem wziac nastepna tabletke. Zazywam loratadine bo gdy probuje cetrizine wystepuje u mnie nerwowosc, agresja i wybuchy płaczu, deprecha normalnie. Spotkał sie ktos z czyms takim czy tylko ja mam takie jazdy.
Pytanie do Wioli. Pisałas ze brałas anafranil i trittico razem i jak sie czułas przy takim połączeniu i dlaczego zaprzestałas zazywania tych leków razem.
Pisałam kiedys w innym wątku o anafranilu ze próbuje zmniejszyc dawke chociaz o głupie 10 mg i moj organizm zle reaguje, nie daje rady ze skutkami odstawiennymi. Czy trittico pomoze gdy zmniejsze dawke Anafranilu?

TRAZODON (Trittico CR)

przez depas 06 cze 2013, 21:38
Ja miałem ból głowy po Trittico przez jakiś tydzień, przy 75mg. Potem to minęło i nie miałem już z tym kłopotu. Co innego ze sferą libido, tutaj efekt utrzymywał się długo, poranne wzwody itd.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

TRAZODON (Trittico CR)

przez one-half 07 cze 2013, 22:49
Czy trazodon stanowi godna alternatywe dla SSRI? W sensie jaki jest jego potencjal antydepresyjny, bo z tego co czytam to wynika ze to takie cus dobre na libido, troche tez na sen, ale efekt antydepresyjny (jak jest) to znika po pewnym czasie. Czy jest ktos kto sukcesywnie jedzie na trazodonie (niekoniecznie w monoterapii) i mu caly czas pomaga na depresje?

Sortuj wg