TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

Re: Trittico

przez sebcio 16 lis 2009, 21:08
Ja dziś dostałem, ale nie wiem czy będę brał, lekarz decyzje pozostawił mnie.
sebcio

przez Anna R. 16 lis 2009, 22:14
Honey, ten lek na ogół bezproblemowo się odstawia. Nie wiem, czy to objawy odstawienne, ale wątpię aby tak było, bo przecież nadal bierzesz trazodon. Dziwi mnie trochę, ze psychiatra obstaje przy tym leku, mimo, ze tak źle się czujesz. Próbuj połączenia z Convulexem, ale jeśli po tygodniu nic się nie zmieni na lepsze, pomyśl o innym antydepresancie. Miesiąc z Trittico w pełni wystarczy, aby stwierdzić czy lek jest dobrze dobrany.
Obserwuj tez swoje samopoczucie i jeśli drastycznie się pogorszy nie czekaj z wizytą u lekarza. Może dobrze byłoby skonsultować się z innym specjalistą, bo wydaje mi się, ze trazodon wybitnie ci nie służy.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Honey_lady 16 lis 2009, 23:48
Dzieki Aniu, dzwoniłam do swojego lekarza, mówiłam mu jak sie czuję, powiedział, zebym nie rezygnowała z 50 mg, podobno ma być lepiej jak dojdzie ten Convulex. Ech, ścierpię i to aby pozbyc sie tych mysli natretnych. Mam jakiś problem w EEG i podobno to stąd te mysli. Zobaczę jak bedzie jutro, bo już wzięłam 50 mg Trittico i 150 Convulexu. pozdrawiam cieplutko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lek przeciwdepresyjny - TRITTICO

przez montechristo 17 gru 2009, 21:18
Witam Wszystkich Serdecznie:)

Czy ktoś z Was brał może lek przeciwdepresyjny TRITTICO?

Macie jakieś zdanie na ten temat?
Po jakim czasie on moze zaczać działać?I jak powinno to wyglądać?

Prosze Was o opinie.

Pozdrawiam

Re: Lek przeciwdepresyjny - TRITTICO

przez agusiaww 17 gru 2009, 21:32
O lekach piszemy w dziale Leki_indeks lekow.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez pajak 17 gru 2009, 21:34
Ja jadłem Trittico, działał na mnie bardzo nasennie ale co za tym idzie również uspokajająco. Nic mnie nie nerwowało i czułem sie fajnie ale nadal nie chciało mi się nic roboić. Za to przestałem być nerwowy:) Reasumując - na mnie działał jako świetny środen nasenny przy zaburzeniach snu
Obrazek

przez montechristo 17 gru 2009, 21:36
pajak napisał(a):Ja jadłem Trittico, działał na mnie bardzo nasennie ale co za tym idzie również uspokajająco. Nic mnie nie nerwowało i czułem sie fajnie ale nadal nie chciało mi się nic roboić. Za to przestałem być nerwowy:) Reasumując - na mnie działał jako świetny środen nasenny przy zaburzeniach snu

Rozumiem że od strony znoszenia objawów depresji Ci nie pomógł?
Tzn. takich jak - brak checi do działania, brak zainteresowania czymkolwiek, pesymizm, itd?

przez agusiaww 17 gru 2009, 21:43
trittico-t2216.html?hilit=TRITTICO tu masz juz o tym leku na forum, wystarczy poszukac :)

przez montechristo 17 gru 2009, 21:54
agusiaww napisał(a):http://www.nerwica.com/trittico-t2216.html?hilit=TRITTICO tu masz juz o tym leku na forum, wystarczy poszukac :)

Dzięki - poczytałem.

Ale powiem szczerze że chciałbym usłyszeć coś pozytywnego, że zniesie mi objawy depresji, że bede mógł normalnie funkcjonować,

Może lekarz powinien mi coś dodać??
Lub efekt jest jeszcze niepełny...biorę 14 dzień....

Jak myślicie? dziękuję z odpowiedzi

przez agusiaww 17 gru 2009, 22:00
Moj antydepresant zaczal dzialac, tz ja zaczelam odczuwa poztywne skutki dopiero w trzecim tygodniu brania, wiec jeszcze masz czas, poza tym te leki tak maja ze dopiero mozesz odczuc pozytywne dzialanie i po m-cu brania.

przez montechristo 17 gru 2009, 22:03
agusiaww napisał(a):Moj antydepresant zaczal dzialac, tz ja zaczelam odczuwa poztywne skutki dopiero w trzecim tygodniu brania, wiec jeszcze masz czas, poza tym te leki tak maja ze dopiero mozesz odczuc pozytywne dzialanie i po m-cu brania.

Powiedz proszę -

Jak Ci się objawiało to działanie?
Czy poprawiało Ci myślenie?Koncentrację?

przez *Wiola* 18 gru 2009, 00:54
Ja odczułam tylko jeden skutek:) -zwiększone libido
Moderator

przez agusiaww 18 gru 2009, 14:24
Montechrsito tak wszystko mi poprawilo, myslenie i koncentracje zniknely wszystkie objawy somatyczne jakie mialam czyli bole glowy zawroty itd. Ja sie ciesze ze pomimo tego ze na poczatku fatalanie sie czulam wytrzymalam bo teraz juz po ok pol roku brania leku widze duza poprawe :) W koncu zyje i jest niesamowicie fajnie :) Po prostu sie czuje jak dawniej :) normalnie.

przez montechristo 18 gru 2009, 14:37
agusiaww napisał(a):Montechrsito tak wszystko mi poprawilo, myslenie i koncentracje zniknely wszystkie objawy somatyczne jakie mialam czyli bole glowy zawroty itd. Ja sie ciesze ze pomimo tego ze na poczatku fatalanie sie czulam wytrzymalam bo teraz juz po ok pol roku brania leku widze duza poprawe :) W koncu zyje i jest niesamowicie fajnie :) Po prostu sie czuje jak dawniej :) normalnie.

Witaj, to bardzo ważne dla mnie - ciesze sie, o ile można się cieszyć w takim stanie:)

Proszę powiedz jeszcze czy to był dość widoczna różnica? generalnie pytam - o postrzeganie świata, siebie, swoich dokonań, przyszłości, i takiej dynamiki działania - mi to wszystko uleciało...

ja chce naprawdę żeby było dobrze ale coś mnie ściąga w dół, że nie ma siły, że nic się nie uda, itd już się zastanawiam czy to ja tak chcę czy depresja jakośc tak działa że zmienia mi to co mam w głowie...

Sortuj wg