TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez ruda80 24 sty 2013, 19:44
Ja po tym leku mam bardzo realistyczne sny co bardzo źle na mnie działa. Wcześniej dostawałam leki na sen po których nic mi się nie sniło. Po roku wróciłam znowu do trittico. Gdyby nie te sny to lek jest ok - jest to duzy problem bo kończy sie tym, ze budze się w nocy z bólami brzuch, które wywołuje lęk zwiazany ze snami - CHOĆ BARDZO CZĘSTO NIE PAMIETAM DOKŁADNIE CO TO BYŁO.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Rafka 25 sty 2013, 13:38
a ja po trittico i tak się wybudzam chyba nawet co godzinę.
Rafka

TRAZODON (Trittico CR)

przez hedonis__m 25 sty 2013, 16:51
ja po 3 tygodniu stosowania znowu wybudzam się co 2 godziny z lękiem, różnica jest taka, że zasypiam po wybudzeniu, a nie tak jak wcześniej do rana już nie spałam.
F 41
F 42
F 32.1 do obserwacji

seronil 20 mg
trittico 25 mg
afobam (doraźnie)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Rafka 25 sty 2013, 18:47
hedonis__m, też zasypam po wybudzeniu, ale i tak to jest męczące. Może dlatego, że tabletkę dzielę na 3 części zamiast całą połknąć. Nie wiem może trazodon tak na mnie działa.
Rafka

TRAZODON (Trittico CR)

przez hedonis__m 25 sty 2013, 19:14
może spróbuj wziąć 50 zamiast 25, ja dziś wskoczę na 75 bo chciałabym się wyspać w końcu.
F 41
F 42
F 32.1 do obserwacji

seronil 20 mg
trittico 25 mg
afobam (doraźnie)

TRAZODON (Trittico CR)

przez JBrown 26 sty 2013, 14:42
Witam,mam problem i jestem wystraszona, wczoraj rano wzielam 10 mg escitaloparmu i wieczorem 200 mg trodazone, tak mialam przepisane przez lekarza. Po mniej wiecej 20 minutach dostalam strasznych zawrotow glowy, mialam ogromne problemy z oddychaniem, nie umialam ustac na nogach, straszny szum w uszach do tego jakies nieokreslone dzwieki slyszalam. Lezalam pod koldra w czapce i 2 pizamach i trzeslam sie jak galaretka, bylo mi bardzo zimno chociaz skora na calym ciele palila mnie tak jakby mnie przypiekali zelazkiem, meczylam sie tak przez pol nocy,cnad ranem zasnelam i dzis straszliwie boli mnie glowa ale inne objawy ustapily oprocz lekkich zawrotow glowy. Czy ktos z was przechodzil przez cos takiegom? Myslalam ze umieram. To byl pierwszy dzien kiedy wzielam trodazone razem z escitaloparmem, wczesniej bralam trodazone w mniejszej dawce bez escitaloparmu i nic zlego sie nie dzialo. Pomozcie jak cos wiecie prosze :(
Skupiona, staram się uciec choćby na chwilę przed smagającymi przeszłością biczami z piasku.Chowam się pod puchową niepamięć , zaciągam zasłony własnej świadomości. Nie udaje się wymknąć żmijowatym zygzakiem chociaż na chwile, jad z mrocznej podświadomości sączy się na ciepłą od łez poduszkę.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lord Kapucyn 26 sty 2013, 14:58
JBrown napisał(a):Po mniej wiecej 20 minutach dostalam strasznych zawrotow glowy, mialam ogromne problemy z oddychaniem, nie umialam ustac na nogach, straszny szum w uszach do tego jakies nieokreslone dzwieki slyszalam. Lezalam pod koldra w czapce i 2 pizamach i trzeslam sie jak galaretka, bylo mi bardzo zimno chociaz skora na calym ciele palila mnie tak jakby mnie przypiekali zelazkiem, meczylam sie tak przez pol nocy,cnad ranem zasnelam i dzis straszliwie boli mnie glowa ale inne objawy ustapily oprocz lekkich zawrotow glowy.

Ból i zawroty głowy to najczęstszy skutek uboczny po trazodonie. Czasami mogą też wystąpić stany splątania i dezorientacji.

Ja brałem 150-300mg trazodonu w połączeniu z 20mg fluoksetyny i nic mi nie było- ale jak to określił lekarz SSRI z trazodonem to trochę za dużo "szczęścia".
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

TRAZODON (Trittico CR)

przez Mateusz Żabka 26 sty 2013, 15:02
50 mg Trazodonu przyjmowałem przez pewien czas na problemy seksualne podczas leczenia SSRI. Nie powiem, pomagał.
"Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu" - Antoni Kępiński

TRAZODON (Trittico CR)

przez JBrown 26 sty 2013, 16:18
Dark Passenger, wcześniej brałam trodazone caly czas i nic mi nie bylo, tego ataku dostalam w dzien kiedy wzielam go z escitaloparmem, no i te problemy z oddychaniem, paraliz i palaca skora to chyba nie jest normalne czy to mogl byc efekt serotoninowy ?
Skupiona, staram się uciec choćby na chwilę przed smagającymi przeszłością biczami z piasku.Chowam się pod puchową niepamięć , zaciągam zasłony własnej świadomości. Nie udaje się wymknąć żmijowatym zygzakiem chociaż na chwile, jad z mrocznej podświadomości sączy się na ciepłą od łez poduszkę.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Leonidof 27 sty 2013, 00:15
Czy stosował ktoś z Was Trazodon w połączeniu z Amitryptyliną i Zopiclonem jako kombinację nasenną?
(Trittico 150 mg + Amitriptilinum 25 mg + Imovane 7,5 mg)

TRAZODON (Trittico CR)

przez ruda80 27 sty 2013, 00:29
Dark Passenger w jakim kontekście SSRI z trazodonem to trochę za dużo "szczęścia"?

TRAZODON (Trittico CR)

przez JBrown 27 sty 2013, 11:33
Wczoraj wziełam tylko trodozon bez escitaloparmu i nic sie nie dzialo, zasnelam spokojnie i szybko, wiec chyba ten atak mial zwiazek z połączeniem tych dwoch leków

TRAZODON (Trittico CR)

przez misiek_1 28 sty 2013, 17:31
ile czasu zazywacie triticco????

TRAZODON (Trittico CR)

przez hedonis__m 28 sty 2013, 20:24
ja wchodzę w 4 tydzień, ale tak porypanych snów jak ostatnio na triticco to nie miałam nigdy.
F 41
F 42
F 32.1 do obserwacji

seronil 20 mg
trittico 25 mg
afobam (doraźnie)

Sortuj wg