TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRITTICO (Trazodon)

przez *Wiola* 10 cze 2011, 15:26
Korba, Oj nie zawsze, czasem bywa kłopotliwy :mrgreen:
Moderator

TRITTICO (Trazodon)

przez Korba 10 cze 2011, 15:27
mimo wszystko wolę taki kłopot niż odwrotny :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

TRITTICO (Trazodon)

przez *Wiola* 10 cze 2011, 15:28
Fakt:)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRITTICO (Trazodon)

przez JERZY62 28 cze 2011, 15:31
Czasami mam dość wszystkiego.
♪♪♪

TRITTICO (Trazodon)

przez gojda 30 cze 2011, 19:40
Witam, jestem na forum pierwszy raz. trafiłam tu, bo lęk całkowicie mną zawładnął...trafilam do lekarza, jestem przeszczęśliwa, że wreszcie zdecydowałam się na ten krok. przepisano mi trittico, przeglądałam wszystkie te strony i "napędzałam" się na maksa, miałam schizy, ze dopadną mnie te wszystkie działania uboczne....ten co się boi - rozumie co mam na mysli. jestem po dwóch tygodniach brania tego leku, narazie na dawce 50mg i jestem....zupełnie innym czlowiekiem! Myślę, że wróciło moje dawne "ja". Ogarnia mnie spokój, opanowanie, denerwuję się normalnie jak każdy inny zdrowy człowiek. zasypiam bez problemów i bez problemów się budzę. W dzień mam zapał do pracy i niesamowitą radość w sobie. Do tej pory często odczuwałam zmeczenie i apatię. Zdecydowanie polecam ten lek, on zmienia moje życie. Napisałam to dla wszytkich wahających się i wątpiących. Jedynym ubocznym skutkiem jest delikatny ból głowy, który pojawia się chwilami, ale co tam! To jest nic do tego co czuje w środku. PO raz pierwszy od bardzo dawna poczułam się naprawdę szczęśliwa i pojawiła się we mnie NADZIEJA, ze mozna życ normalnie. bez lęku przed lękiem. pozdrawiam wszystkich serdecznie!

TRITTICO (Trazodon)

przez Agasaya 30 cze 2011, 20:31
ile czasu przed planowanym spaniem trza to cudo zażyć?? :mrgreen:
Agasaya

TRITTICO (Trazodon)

przez uzytkownik 30 cze 2011, 20:37
Kilka lat temu, jak brałem Trittico, jedynym skutkiem ubocznym był ZAPCHANY NOS! Nic innego (oprócz rzecz jasna senności) nie dolegało oprócz momentalnie zapchanego nosa...
uzytkownik

TRITTICO (Trazodon)

przez bretta 30 cze 2011, 20:40
Lady_B, ja biorę zwykle jakieś pół godziny przed, czasami działa, czasami nie, zależy chyba na ile zmęczona jestem:p
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

TRITTICO (Trazodon)

przez JERZY62 02 lip 2011, 10:48
gojda, wnosisz powiew optymizmu :D
♪♪♪

TRITTICO (Trazodon)

przez Amon_Rah 02 lip 2011, 12:10
Korba napisał(a):ja po trittico spałam jak zabita i byłam cały dzień półprzytomna.
bardzo nieprzyjemne uczucie.

No i tak chyba ze mna tez bedzie. Pierwszy raz wzialem wczoraj rano Trittico i caly dzien mialem powera. a wieczorem, tzn w nocy padlem jak zestrzelony, a dzisiaj wlasnie przed chwila sie obudzilem, przymulony jakbym byl na zjezdzie. Chyba sie nie zaprzyaznimy z T, jedyne w sumie co dobre to to, ze nie mialem dzisiaj koszmarow w nocy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

TRITTICO (Trazodon)

przez Michuj 02 lip 2011, 12:16
Ja się zastanawiam nad odłożeniem Anafranilu i dołączeniem do fluo trittico jako nasenniacz. Ciekaw jestem tylko czy np. po miesiącu t. będzie dalej usypiać czy tak jak w przypadku mianseryny, efekt ten zaniknie... :bezradny:
Michuj

TRITTICO (Trazodon)

przez Anna Maria 02 lip 2011, 12:30
mnie wciąż usypia na , mirtor w pewnym momencie przestał działać chociaż też bardzo sobie chwale ten lek
przymula może i tak,ale coś za coś,ja się lepiej czuję
biorę również na dzień bo działa uspokajająco 2 razy po 50 mg i na noc 200mg
Anna Maria

TRITTICO (Trazodon)

przez Agasaya 02 lip 2011, 12:30
wzięłam wczoraj po raz pierwszy... jakoś po 22... zmułkę poczułam przed północą dopiero... położyłam się i nie mogłam zasnąć prawie do 2 :-| za to rano ledwo zwlekłam się z wyra a teraz czuję się tak że mogłabym spać i spać... jestem nieprzytomna i nie do życia :(
Agasaya

TRITTICO (Trazodon)

przez Anna Maria 02 lip 2011, 12:37
Lady_B ja biorę już w łóżku i po pół godz. śpie.Jakbym chodziła teżbym nie zasneła.
Nie wiem jak Ty dzierzasz?
Anna Maria

Sortuj wg