TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 10 maja 2016, 22:58
atic napisał(a):jaka dawka trittico jest najskuteczniejsza na zaśnięcie?

75-150 mg. Na mnie najlepiej działa 150 mg, czyli najmniejsza dawka przeciwdepresyjna.

TRAZODON (Trittico CR)

przez atic 10 maja 2016, 23:04
Grabarz666, dziękuję za informacje, akurat potrzebuje sobie tak jednorazowo zasnąć "na zawołanie" i trazodon myślę powinien podziałać.
atic

TRAZODON (Trittico CR)

przez robercik567 10 maja 2016, 23:04
Na Co dziala dawka 200mg trazadonu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 11 maja 2016, 11:59
robercik567 napisał(a):Na Co dziala dawka 200mg trazadonu?

Słabo przeciwdepresyjnie, uspokajająco, nasennie i być może przeciwlękowo.

Poniżej skuteczność trazodonu w leczeniu zaburzeń snu w porównaniu do placebo i zolpidemu:
Obrazek

W mojej opinii to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy lek do leczenia bezsenności przewlekłej.

TRAZODON (Trittico CR)

przez sebastian86 11 maja 2016, 17:29
oko.grzegorz,ja nie mam zadnej schizofreni.testeron na dobrym poziomie mam.prolaktyny dawno nie badalem ale mysle ze nie jest jakos duzo zawyżona.a jakie leki na dopamine mozna brac razem z trazodonem?
We Are The Champions 2016(L)

TRAZODON (Trittico CR)

przez oko.grzegorz 12 maja 2016, 02:51
Ja tez myslalem ze nie mam i bezskutecznie leczylem sie antydepresantqmi. Poczytaj o schizofrenii prostej ona nie ma nic wspolnego z halucynacjami itp. Neuroleptyki w niskich dawkach. Np amisulpryd. Ja za kilka dni zaczne brac bo obecnie daje odpoczac mojej watrobie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez one-half 14 maja 2016, 16:16
Mam pytanie do osób, które brały trazodon w dawkach przeciwdepresyjnych (>150 mg) - kiedy braliście drugą, dzienną dawkę?? Ja biorę 150 mg na noc, i rano 100 mg ale ta setka mnie przymula i się zastanawiam, czy nie przesunąć jej na jakąś godzinę 16tą powiedzmy.
Lek działa dobrze przeciwlękowo (w połączeniu z buspironem 40 mg chyba najlepsze kombo na lęki, jakie kiedykolwiek brałem), dobrze przeciwdepresyjnie (przez pewien czas byłem na samym buspironie, ale on na depresję jest kiepski i czułem, że depresja wraca, na szczęście po włączeniu Trittico powyżej 150 mg sytuacja się poprawiła i w sumie czuję się tak samo, a chyba nawet lepiej jak na SSRI). Minusem jest słaba koncentracja, roztrzepanie i łapanie zwiechy (wiadomo, jak to z serotonina), ale coś za coś. Zobaczymy, jak lek będzie się sprawował w leczeniu długoterminowym. Potwierdzam, że lek mocno podnosi libido i wzmacnia erekcję.
Kiedyś brałem już Trittico razem z Fluxemedem i teraz tak skojarzyłem, że jak brałem te leki razem to było znacznie lepiej, choć Trittico traktowałem głównie jako lek na spanie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez 35szopen 17 maja 2016, 17:51
Powie mi ktoś ile czasu na trittico trwa nadmierne pobudzenie seksualne??
Biorę trzeci tydzień. Obecnie 75mg i zaczyna mnie to męczyc bo strasznie pobudliwy seksualnie jestem na tym leku. Biore jeszcze cital 40mg i wcale mnie nie wykastrował + to trittico ...zaczyna mnie to meczyć.

TRAZODON (Trittico CR)

przez wozaq 17 maja 2016, 19:03
Ja tam nie odczuwam jakiegoś nadmiernego pobudzenia, a zażywam Trittico już ponad 4 miesciące z max 1 tygodniową przerwą. Większość czasu biorę 50mg, ponad tydzień brałem 100mg, kilka razy próbowałem 150mg i szczerze mówiąc to na długość snu to za bardzo nie wpływa, ewentualnie szybciej zasypiam i tyle. No i odnoszę wrażenie, że prędzej ten trazodon mnie usypia, niż głupia mirtazapina którą też brałem ~4 miesiące, a tylko dodała mi parę kilo wagi więcej, aż do dzisiaj (pomimo, że nie miałem tego mitycznego uczucia głodu i w sumie nie jadłem więcej, efektu p. lękowego też najzupełniej brak).

Od 5 dni znowu zacząłem brać Citabax 10mg (brałem w zeszłym roku przez 3 tygodnie, ale dostałem jakiejś bezsennsości i lęków no i odstawiłem :P). Teraz chce mu dać dłuższą szansę, bo w sumie wtedy było za krótko i nie wszedłem na docelowe 20mg). Na razie nie mam jakichś uboków, jedynie jestem trochę zakręcony i czuję czasami takie wewnętrzne telepanie - ale takie rzeczy to w sumie miewałem również jak żadnych prochów nie brałem, więc nie wiem co o tym sądzić. Mógłbyś napisać jak u Ciebie wyglądały początki z citalopramem i jaki jest efekt po dłuszym braniu?

TRAZODON (Trittico CR)

przez 35szopen 18 maja 2016, 20:32
wozaq napisał(a):Ja tam nie odczuwam jakiegoś nadmiernego pobudzenia, a zażywam Trittico już ponad 4 miesciące z max 1 tygodniową przerwą.

Bo nie na każdego tak samo działa. Mi to pobudzenie nie potrzebne i mam nadzieje że niedługo zniknie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 18 maja 2016, 21:41
35szopen napisał(a):Bo nie na każdego tak samo działa. Mi to pobudzenie nie potrzebne i mam nadzieje że niedługo zniknie.

Dorzuć 10 mg paroksetyny, a wacek tak Ci klapnie, że najlepszy pocieruch z Lisą Ann nie pomoże 8)

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lord Kapucyn 18 maja 2016, 22:33
Grabarz666 napisał(a):
35szopen napisał(a):Bo nie na każdego tak samo działa. Mi to pobudzenie nie potrzebne i mam nadzieje że niedługo zniknie.

Dorzuć 10 mg paroksetyny, a wacek tak Ci klapnie, że najlepszy pocieruch z Lisą Ann nie pomoże 8)

Buhahaha. Kiedyś widziałem mema coś w ten deseń:
Obrazek

W każdym razie Lisa Ann nie wpisuje się w moją definicję MILFa, a odnośnie paroksetyny (czy wenlafaksyny) to niestety najprawdziwsza prawda. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

TRAZODON (Trittico CR)

przez 35szopen 19 maja 2016, 11:18
Grabarz666 napisał(a):

Ale bez zgody i wiedzy lekarza nie wolno robić eksperymentów.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 19 maja 2016, 11:54
35szopen napisał(a):Ale bez zgody i wiedzy lekarza nie wolno robić eksperymentów.

Gdybym sam nie zrobił ich na sobie nie byłbym w remisji :P

Sortuj wg