TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Umpero 14 gru 2015, 14:34
To ile już nie bierzesz paroksetyny, że piszesz o oczyszczeniu się z tego leku ?
Czy on już po dobie od ostatniej tabletki nie jest w znikomych ilościach w organizmie ?
Po odstawieniu paro wrócił normalny sen tzn. bez tych wybudzeń ?
Ja na paro też miałem koszmary. Ale tylko wtedy jak próbowałem odstawić trittico.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Morphine90 14 gru 2015, 14:48
Umpero napisał(a):To ile już nie bierzesz paroksetyny, że piszesz o oczyszczeniu się z tego leku ?
Czy on już po dobie od ostatniej tabletki nie jest w znikomych ilościach w organizmie ?
Po odstawieniu paro wrócił normalny sen tzn. bez tych wybudzeń ?
Ja na paro też miałem koszmary. Ale tylko wtedy jak próbowałem odstawić trittico.

Najpierw brałam 10mg co trzeci dzień, ale jeden użytkownik uświadomił mnie, że ta taktyka nie ma sensu, więc nie biorę od 4 dni ani mg. Tak naprawdę objawy odstawienne zaczynają się po drugiej dobie od ostatniej dawki, więc dopiero wtedy poziom leku musi rzeczywiście spadać. U mnie właśnie były to okropne koszmary i mdłości :(
Po odstawieniu paroksetyny już nie wybudzam się rano, więc zdecydowanie była to u mnie sprawa uboczna tego leku (przynajmniej w dni, które miałam wolne od pracy, a więc od stresu).

TRAZODON (Trittico CR)

przez Umpero 14 gru 2015, 14:52
Trittico odstawiłaś razem z paro ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Morphine90 14 gru 2015, 15:05
Tak - realistyczne sny po trittico są fajne, ale kiedy dodać je do koszmarów jakie śnią się po odstawieniu paroksetyny - no, to było za dużo dla mnie :roll: Lekarka mówiła, żebym najpierw odstawiła paro, a potem trittico, ale to połączenie nie było najszczęśliwsze, więc odstawiłam razem.
Fear is the hand
that pulls your strings

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marzipan 14 gru 2015, 18:34
Ja obecnie odchodzę od tri, okropnie mnie zamula, jestem senna, ziewam,głowa boli. Za to podnoszę paro do 30,gdyż owszem jest lepiej, ale jeszcze nie bardzo dobrze. Jednak całkiem tri boje się odstawić,od dwóch tygodni biorę 25. Czy kiedyś zrezygnuje?

TRAZODON (Trittico CR)

przez jaro13 14 gru 2015, 19:53
Mam pytanie czy po trettico dużej dawce 300mh mogą występować bóle mięśni czy po prostu to objaw nerwicy jak miałem przerwę od trettico na próbę z wenlą to przestało boleć niestety musiałem przerwać i wrócić do trettico i bóle wrocily

-- 14 gru 2015, 19:54 --

Mam pytanie czy po trettico dużej dawce 300mh mogą występować bóle mięśni czy po prostu to objaw nerwicy jak miałem przerwę od trettico na próbę z wenlą to przestało boleć niestety musiałem przerwać i wrócić do trettico i bóle wrocily

TRAZODON (Trittico CR)

przez magic 14 gru 2015, 20:41
tritico cr czyli trazodon lek który nie ma zamiennika jest jedyny w swoim rodzaju , antydepresyjnie nei brałem tylko nasennie]]]
fajnie usypia i działą też przeciw lękowo obecnie jestem na wenlafaksynie i lekarz zadecydował że mirtazepina w połączeniu z wenlą jest lepsza...

a byłem na tritico 4 lata nasennie bo ogólnie nie zasypiam :(

wiem że sie stopniowo schodzi z trazodonu co 25mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez feniksx 17 gru 2015, 00:01
Marzipan - a bralas Trittico na leki czy na sen.... bo ja np. biore 40mg Parogenu i 15mg Trittico tylko po to bym mogl spac wieczorami... bo początkowo parogen powoduje czesto bezsennosc.... moze po prostu zmniejsz do 15mg czyli 1/3 tabletki 75mg.... mi to w zupelnosi wystarcza.... na 30mg tez mnie zamulał....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marzipan 18 gru 2015, 20:23
feniksx napisał(a):Marzipan - a bralas Trittico na leki czy na sen.... bo ja np. biore 40mg Parogenu i 15mg Trittico tylko po to bym mogl spac wieczorami... bo początkowo parogen powoduje czesto bezsennosc.... moze po prostu zmniejsz do 15mg czyli 1/3 tabletki 75mg.... mi to w zupelnosi wystarcza.... na 30mg tez mnie zamulał....

1/3 to 25mg. Biorę tritico 25 i 30 mg paro. Od wczoraj właściwie nie biorę tri. A brałam na sen i na leki. Ostatnio już tylko na sen taka mała dawkę. Śpię raczej ok, wiec dlatego zdecydowałam się na odstawienie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez jaro13 20 gru 2015, 23:51
Może ktoś poleci jakieś lek na nerwice uogólnioną które działają szybko i bez dużych efektów ubocznych. Teraz biorę trettico 300mh i nic mi nie pomaga. Biorę juz 3 miesiące w tej dawce

TRAZODON (Trittico CR)

przez kofel 21 gru 2015, 01:28
Mnie pomaga Liryca. Droga, ale warto.
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

TRAZODON (Trittico CR)

przez achino 21 gru 2015, 01:40
Pytalem psychiatre o pregabaline i baklofen. Powiedziala, ze uzalezniaja tak samo jak benzo. Wszystko to, co skutecznie i bez zamulenia usuwa objawy nerwicowe jednoczesnie uzaleznia.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

TRAZODON (Trittico CR)

przez kofel 22 gru 2015, 00:38
Chetnie sprawdze i w odpowiednim dziale za miesiac opisze czy uzaleznia. :)
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

TRAZODON (Trittico CR)

przez Morphine90 22 gru 2015, 00:42
kofel napisał(a):Chetnie sprawdze i w odpowiednim dziale za miesiac opisze czy uzaleznia. :)

A jak chcesz to sprawdzić? lol

Sortuj wg