TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez achino 22 lis 2015, 18:49
Schodze z tego scierwa, z tej suszarki do gardla wywolujacej choroby ukladu oddechowego. Precz z tym zamulaczem. Zamiast tego - buspiron.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 22 lis 2015, 19:05
Schodze z tego scierwa, z tej suszarki do gardla wywolujacej choroby ukladu oddechowego. Precz z tym zamulaczem. Zamiast tego - buspiron.

Dobre posunięcie Achino,,,
---buspiron to szczególny anksjolityk ,i głównie jako dodatek do odpowiedniego( dla siebie )SSRI .
jednak mam duże obawy ,czy wyczujesz ten lek przy braniu większych ilości uspokajaczy typu benzo .
Bo, według mnie , trzeba być z lekka chociaż wyzerowanym ,żeby ów nowy lek zadziałał i żeby poczuć jego działanie ( nie uspokajające , ale likwidujące lęk ) . U mnie ten lek ( +do Brintellixu _+ Paro) bardzo zminimalizował lęk ( ale go nie zlikwidował , bo dalej chlapię benzo w niskich w sumie dawkach ) . Jednak tak czy siak trzeba próbować i szukać remedium na swoje hujowizny psychiczne .
Obecnie lek u mnie działa . Biorę go miesiąc , a przez drugi miesiać nie biorę , a jednak dalej czuję jego działanie . Lek sam w sobie działa po 14 dniach ( najlepsza dawka to 2X10 mg , przynajmniej na początku ).
Powodzenia ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez achino 22 lis 2015, 19:21
Działa, działa, ja go szamam ponad miesiąc, tyle ze mam często przerwy 3-4 dniowe.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Zmierzchun 03 gru 2015, 21:01
Bierze ktoś 150 mg Triticco?
I really tried. I did my time

TRAZODON (Trittico CR)

przez wolters 04 gru 2015, 13:35
Cześć,
mam pytanie. Od dłuższego czasu cierpię na bezsenność. Lekarz przepisał mi Trittico 75 mg. Wczoraj wziąłem pierwszą dawkę tj. 50 mg i po raz kolejny nie mogłem zasnąć. Spałem z 2-3 godziny. Śpię tak od tygodnia. Wg. lekarza mimo tak krótkiego snu mam to dalej brać, aż organizm się przyzwyczai do leku. Czy ktoś z was miał podobne objawy? Trochę obawiam się tego spania po 2-3 godziny, że wcześniej czy później padnę z wyczerpania.

TRAZODON (Trittico CR)

przez kofel 04 gru 2015, 13:56
Ja tam po wieczornej dawce 75mg padałem jak kawka od początku leczenia.
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

TRAZODON (Trittico CR)

przez wolters 04 gru 2015, 14:10
kofel napisał(a):Ja tam po wieczornej dawce 75mg padałem jak kawka od początku leczenia.

Myślisz, że mogę od razu wziąc całe 75 mg? Grozi to czymś?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 04 gru 2015, 14:24
50 mg to prawdopodobnie za mała dawka. 75 mg to minimalna dawka trazodonu, po której znośnie spałem. Natomiast dobry sen zaczynał się od dawki 100 mg.

Myślę, że zwiększenie dawki do 75 mg niczym nie grozi, poza poprawą snu :)
Grabarz Rocket Fuel:
Fluwoksamina 50 mg (1-0-0)
Mirtazapina 30 mg (0-0-½)
Pregabalina 150 mg (0-0-1)

http://naukowy.eu/

"Głupota jest sprawą prywatną, lecz jej skutki są społeczne." - autor nieznany

TRAZODON (Trittico CR)

przez wolters 04 gru 2015, 14:44
Dziękuję :)

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 04 gru 2015, 16:01
Kalebx3 napisał(a):... bo dalej chlapię benzo w niskich w sumie dawkach )

Mam pacjenta w aptece, który chlapie 3 klony 2 mg na dobę. Ogólnie ciężko się z nim dogadać :D

TRAZODON (Trittico CR)

przez Peter007 04 gru 2015, 18:10
Mi tritico pomagalo ppnad 4 lata na sex w dawce 75mg. Po odstawienie na 2 lata sen mialem idealny, az znowu wrocila nerwica i leki. Tym razem tritico nawet w dawce 150mg nie zadzialalo. Lekarz dla mi Ketrel i musze przyznac, ze duzo lepiej po nim spie. Tabletke 0,25mg dziele na pol i to mi wystarczy aby po 1 godzinie od zaaplikowania sprzespac 8h i wstaje wypoczety.

TRAZODON (Trittico CR)

przez YesWeCan 05 gru 2015, 21:06
Trittico na każdego działa inaczej, generalnie uspokajająco i usypiająco, działanie antydepresyjne ma słabe. W Stanach głównie jest przepisywany jak lek nasenny, bo nie jest ani benzo ani niczym z grupy Z-leków i nie uzależnia.

Ja leczę się od paru lat Trittico CR, leciałem od 25mg do 300mg. Żadna z tych dawek nie daje mi tych "mitycznych" 8 godzin snu, ale są ludzie którym samo Trittico daje po łbie jak kij baseballowy i śpią, a rano nie wiedzą jak się nazywają. Zostałem na 150mg, bo "coś tam" pomaga.
Ja niestety do nich nie należę, trochę usypia, tyle.

Na początku może nasilać bezsenność, zatykać nos, wysuszać spojówki...

TRAZODON (Trittico CR)

przez Pablo5HT1 06 gru 2015, 09:26
Branie trazodonu w małych dawkach ma znaczenie doraźne. Pieprz... konowały na usługach firm farmaceutycznych i czerpiący niemałe zyski z konferencji "naukowych" sponsorowanych przez koncerny farmaceutyczne wam tego nie powiedzą. Natomiast... jak ktoś chce mówić o terapeutycznym działaniu trazodonu to trzeba zapodać sobie dawkę 300-600 mg. Wtedy działa antydepresyjnie w depresjach z bezsennością. Takze lekarz biorący 100-150 za wizytkę wam tego nie powie, ja wam to piszę za darmo. Ot przywilej forum.
Yeswe Can- spóbuj jeśli dostaniesz reckę na: klozapina niskie dawki ( 12,5-25) mocny na sen, amitryptylina 25, ewntualnie mianseryna 10mg. Nie bierz zolpidemu bo silnie uzależnia już po 2 tygodniach brania.

TRAZODON (Trittico CR)

przez oliwia1234 06 gru 2015, 13:05
Czy ktoś z was doświadczył zaburzeń pamięci krótkotrwałe po trittico?

Ja mam ostatnio bardzo duży problem z tym i szukam winowajcy. Przykładowe problemy: trzymam coś w ręku, za chwilę tego nie mam i zastanawiam się, co się z tym stało.
Rozmawiam z ojcem przez telefon, rozłączam się, za 5 minut myślę, że muszę zadzwonić do ojca, bo obiecałam mu, że będę dziś dzwonić.
Odkładam szalik, a potem go szukam i zastanawiam się, dlaczego go nie ma na wieszaku? Owszem, wisi na wieszaku, ale np. w łazience?
Nie wiem co zrobiłam z rzeczami, których używam codziennie - z portfelem, telefonem itd.

Wiem że takie coś każdemu zdarza się sporadycznie, ale u mnie to teraz codzienność. Staram się kontrolować, przez to nabawiłam się jakiś dziwnych nawyków na zasadzie "masz w ręku portfel - teraz chowasz go do torebki, zapamiętaj to".
Obstawiać escitalopram czy bardziej trazodon?

Sortuj wg