TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Don Kamillo 21 sie 2015, 20:08
Raczej nie, bo też brałem 7 miechów Omeprazol na zołądek, ale odstawiłem bo nic nie pomagał, a zawsze jeden proch mniej.

Po zmniejszeniu dawki do 50mg przestało mi odwalać :roll: i stałem się jakoś mniej senny przez dzień.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - .. / remisja.

TRAZODON (Trittico CR)

przez feniksx 21 sie 2015, 20:16
Ja raczej wrócę do helides bo zgaga w ciągu dnia mnie zamecza potem mam suche gardło...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

TRAZODON (Trittico CR)

przez slow_down 22 sie 2015, 23:04
Fajnie niweluje potliwość na wenlafaksynie i reguluje sen. Mało doceniany lek jako "wspomagacz" w różnych sprawach.
slow_down

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kontrast 22 sie 2015, 23:11
Dobry chochlik z tego leku. Już dwa razy kogoś zamordowałem w czasie snu po tym:) Rano jest trochę zmuła, ale da się żyć. Niestety nie pomaga mi na sen za dobrze i tak sie wybudzam i tak jakby czuwam.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

TRAZODON (Trittico CR)

przez zzYxx 25 sie 2015, 03:08
Nie działa u mnie efekt nasenny :pirate:
The Walking Dead.

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 31 sie 2015, 20:55
Wczoraj wzięłam 1/3 tab Triticco cr 150 mg .Efekt przez 1,5 godz jak bym wypiła szampana.Nogi miękkie ,humor rewelacja .Wzięłam 0k 22 .Zasnąć nie mogłam do 1 .Fakt spałam całą noc ,sny zapamiętuję bardzo dobrze i bardzo dużo ich miałam.Rano nie zamula .
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

TRAZODON (Trittico CR)

przez feniksx 01 wrz 2015, 17:52
Mi lekarz powiedział ze trzeba co wziąść 2h wcześniej bo późno zaczyna działać jeśli chodzi o senność...

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 01 wrz 2015, 22:02
Drugiego dnia nic nie czułam.Znowu spać o 1 poszłam.Dosłownie jak bym leku nie wzięła.

-- 03 wrz 2015, 00:03 --

feniksx napisał(a):Mi lekarz powiedział ze trzeba co wziąść 2h wcześniej bo późno zaczyna działać jeśli chodzi o senność...

Wzięłam dzisiaj o 21 większą dawkę .Mija 3 godziny i nic .Faktem jest iż dziś jestem lekko spowolniona po nim.Może trzeba czasu ?Daję mu tydzień na rozkręcenie .

TRAZODON (Trittico CR)

przez Don Kamillo 03 wrz 2015, 18:28
Ten lek jeśli chodzi o działanie nasenne się nie "rozkręca" jak Cię nie zmula do snu to zwiększ dawke, oczywiście w sposób rozważny. Jeśli dojdziesz do 100-150mg to rzuć tym lekiem i idź po coś innego. Tradzon ma nieco inny mechanizm działania od innych nasennych środków oczywiście moim zdaniem. Ciężko się zasypia ale jak się zaśnie to śpi się dobrze, wstaje również dobrze. A brałem już z 6 różnych leków nasennych i ten chyba jest najlepszy bo nie ma uboków i czapa rano nie boli.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - .. / remisja.

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 03 wrz 2015, 20:49
Don Kamillo napisał(a):Ten lek jeśli chodzi o działanie nasenne się nie "rozkręca" jak Cię nie zmula do snu to zwiększ dawke, oczywiście w sposób rozważny. Jeśli dojdziesz do 100-150mg to rzuć tym lekiem i idź po coś innego. Tradzon ma nieco inny mechanizm działania od innych nasennych środków oczywiście moim zdaniem. Ciężko się zasypia ale jak się zaśnie to śpi się dobrze, wstaje również dobrze. A brałem już z 6 różnych leków nasennych i ten chyba jest najlepszy bo nie ma uboków i czapa rano nie boli.

Dzięki za odpowiedź.Biorę małą dawkę 50mg ,dziś wezmę większą.Fakt ,że rano nie ma muła po nim.Kiedyś brałam Afobam .Nie chciała bym do niego wracać.

-- 03 wrz 2015, 20:51 --

Don Kamillo-jeśli możesz to napisz mi jaki Twoim zdaniem jest ok.Będę wdzięczna.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

TRAZODON (Trittico CR)

przez feniksx 03 wrz 2015, 22:31
Ja biorę codziennie między 19 A 20 i o godzinie 22:30 już mnie mega muli...

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 03 wrz 2015, 23:05
feniksx napisał(a):Ja biorę codziennie między 19 A 20 i o godzinie 22:30 już mnie mega muli...

Ja długo Atarax brałam lecz nie działa już na mnie .

TRAZODON (Trittico CR)

przez Don Kamillo 04 wrz 2015, 16:05
Najlepszy i zarazem najgorszy (jeśli chodzi o potencjał uzależniający) to był Nasen (Zolpidem) 30 minut po wzięciu i film się urywa fajnie się śpi.. O ile masz problemy tylko z zasypianiem. Deprexolet też fajna rzecz, ale strasznie się tyje i głowa rano boli. Atarax miałem to lipa była.. Teraz mam Triticco CR i nie narzekam, chociaz moja wyjściowa dawka to 75mg bo poniżej jest lipa. Spróbuj wziąć 75mg ze 2 godziny przed snem, i zobacz co będzie, czy pomoże, czy nie. ;)

1.10.15 - .. / remisja.

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 04 wrz 2015, 21:05
Don Kamillo napisał(a):Najlepszy i zarazem najgorszy (jeśli chodzi o potencjał uzależniający) to był Nasen (Zolpidem) 30 minut po wzięciu i film się urywa fajnie się śpi.. O ile masz problemy tylko z zasypianiem. Deprexolet też fajna rzecz, ale strasznie się tyje i głowa rano boli. Atarax miałem to lipa była.. Teraz mam Triticco CR i nie narzekam, chociaz moja wyjściowa dawka to 75mg bo poniżej jest lipa. Spróbuj wziąć 75mg ze 2 godziny przed snem, i zobacz co będzie, czy pomoże, czy nie. ;)

Dzisiaj byłam u lekarza pierwszego kontaktu.Kazał mi odstawić ze wzg na ból serca.Mam wadę malutką ale jest.Dał mi Pramolan .Do mojej psychiatry dopiero 9 mam dzwonić i na wizytę się umówić.Boję się eksperymentować ale z drugiej strony ,,,,,,,,,
Zasypiam ok 1 budzę się ok 3 .Godzinka siedzenia i znowu sen .Zmęczona jestem na maxa .Mam bliżnięta które dają czadu.Powinnam jak anioł spać a tu nic.

Sortuj wg