TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Zbychu 1977 03 maja 2015, 17:43
Reakcja na lek jest osobniczą sprawą,ja brałem 600 mg trazodonu i dobrze go tolerowałem.
Zbychu 1977

TRAZODON (Trittico CR)

przez radek111 03 maja 2015, 19:26
Czy małe dawki tritico działają na dopaminę?

TRAZODON (Trittico CR)

przez achino 03 maja 2015, 19:38
Trazodon jest antagonista receptorów serotoninowych i słabym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny. Nie ma powinowactwa do receptorów dopaminergicznych.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Masturbow 03 maja 2015, 19:47
to ile trzeba tego brać, żeby odczuć jakiekolwiek działanie antydepresyjne?
Masturbow

TRAZODON (Trittico CR)

przez jetodik 03 maja 2015, 20:05
lekarka mi mówiła, że od 150 zaczynają się dawki antydepresyjne.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

TRAZODON (Trittico CR)

przez Masturbow 03 maja 2015, 20:33
dzięks dżetusiu
Masturbow

TRAZODON (Trittico CR)

przez hobbyturysta 03 maja 2015, 20:35
biore to od niedawna dobrze scina po piwku :great:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

TRAZODON (Trittico CR)

przez Masturbow 03 maja 2015, 20:48
dureń
Masturbow

TRAZODON (Trittico CR)

przez hobbyturysta 03 maja 2015, 20:49
dla jednych duren dla innych geniusz :D 8) 8) 8)
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

TRAZODON (Trittico CR)

przez slow_down 13 maja 2015, 20:53
Dodanie trazodonu do wenli - jakie plusy? Niestety trazodon libido nie poprawia. Ale czy potliwość moze zmniejszyc?
slow_down

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 16 maja 2015, 09:17
ja jak brałam leki antydepresyjne obojetnie czy tritico czy cos innego.To raz ,ze nie mialam ochote wogole na sex a dwa prolaktyne miałam zwiekszona a co za tym idzie okres mega nie regularny

TRAZODON (Trittico CR)

przez lukaszkrk 17 maja 2015, 16:05
cholera, ja już nic nie wiem
Biorę to od kilku dni (2 lata temu przez rok brałem) teraz będzie jakoś tydzień, od kilku dni 150mg. Przepisano mi to ze względu na bezsenne noce i ostrą załamkę po rozstaniu z kobietą.
Pisaliście o kolorowych snach. Ja dziękuję za takie sny. Już któryś raz śni mi się była i że na moich oczach zaleca się do obcego faceta, siada mu na kolanach i się z nim zaczyna całować.
Ja mam gdzieś takie akcje. Wstaję i mam taką masakrę w głowie, że szkoda gadać. Jedyny fakt, że w miarę ok zasypiam i te 6 godzin prześpię. Ale czy to warte tych snów i poranków gdzie przez dobrych kilka godzin do siebie dochodzę to ja nie wiem...
Pocisnę to jeszcze przez tydzień i zobaczę czy coś się poprawi.
lukaszkrk

TRAZODON (Trittico CR)

przez cherish 21 maja 2015, 16:15
lukaszkrk napisał(a):cholera, ja już nic nie wiem
Biorę to od kilku dni (2 lata temu przez rok brałem) teraz będzie jakoś tydzień, od kilku dni 150mg. Przepisano mi to ze względu na bezsenne noce i ostrą załamkę po rozstaniu z kobietą.
Pisaliście o kolorowych snach. Ja dziękuję za takie sny. Już któryś raz śni mi się była i że na moich oczach zaleca się do obcego faceta, siada mu na kolanach i się z nim zaczyna całować.
Ja mam gdzieś takie akcje. Wstaję i mam taką masakrę w głowie, że szkoda gadać. Jedyny fakt, że w miarę ok zasypiam i te 6 godzin prześpię. Ale czy to warte tych snów i poranków gdzie przez dobrych kilka godzin do siebie dochodzę to ja nie wiem...
Pocisnę to jeszcze przez tydzień i zobaczę czy coś się poprawi.

widzę, że nie jestem sama z paskudnymi snami z byłym. najpierw byłam na Miansegenie, ale apetety na słodycze wprost mnie rujnował, teraz od kilku dni Trittico, przy Miansegenie lepiej spałam, tzn. kilka godzin, ale te sny... ciągle były, jeszcze jakoś bym to zniosła, gdyby nie zaczął mi się śnić w towarzystwie jego obecnej, a zarazem mojej "przyjaciółki"

TRAZODON (Trittico CR)

przez Bianka78 20 cze 2015, 11:43
B. fajny lek. Podbił nastrój i napęd praktycznie od pierwszej tabletki. Skutki uboczne znikome. U mnie się sprawdza, jupiii :yeah:
Bianka78

Sortuj wg