TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

Re: Trittico

przez _Pete_ 17 paź 2010, 17:19
Leży u mnie w barku i czeka na lepsze czasy(oby ich nie doczekał:P). Kiedyś próbowałem, ale tylko przez kilka dni i pamiętam, że nieźle rozluźniał i wyluzowywał. Ale za krótko brałem by coś napisać więcej.
_Pete_

przez Krwiopij 17 paź 2010, 17:22
_Pete_, milo wiedziec :).Niestety ssri kompletnie nie sprawdzają się w kojeniu wieczornych histerii i szukam czegos co by mnie troszkę uspokoilo,otulilo.
Profil dzialania ma przyzwoity,ale wiadomo jak jest-piszą jedno,a dzieje się co chce :-|
Krwiopij

przez _Pete_ 17 paź 2010, 17:33
Ja go dołożyłem do paroksetyny na te kilka dni (za mało mi było wrażeń najwyraźniej :D) i właśnie pamiętam, że "spowalniał" i dodawał więcej luzu. Możesz popróbować.
_Pete_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 18 paź 2010, 02:28
kasia000 napisał(a):koszt 30zł;-)
wspominam go nie najlepiej..
mał pomóc spać a wręcz nie mogłam spać ani minuty po zażyciu stilnoxu...dla mnie klapa! nakrecił mnie starsznie

30zł to jeszcze nie są jakieś mega ekstremalne wydatki ;). Jeżeli o sen chodzi, w moim przypadku nie stanowi to większego problemu. Podobnie rzecz się przedstawia z samopoczuciem, na które w ostatnich miesiącach również narzekać mi nie wypada... Potrzebuję jednak czegoś, co z jednej strony wykazywałoby działanie rozluźniające, o jakim wspominał Pete oraz pozwoliłoby odzyskać popęd seksualny na przyzwoitym poziomie...

[Dodane po edycji:]

Drobna aktualizacja dotycząca ceny. Za opakowanie Trittico CR, zawierające dwadzieścia tabletek 150mg, zapłaciłem dzisiaj pięćdziesiąt złotych z groszami...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Lili-ana 20 paź 2010, 15:40
Dołączam do grona Tritticowców ;) Dziś zacznę go zażywać, przeraża mnie jeden skutek uboczny: senność w ciągu dnia :o ale mam nadzieję, że w miarę szybko minie... Łykam jeszcze 5mg paroksetyny, po 2 tygodniach zejdę z niej całkiem. Liczę, że po Trittico wróci mi libido, bo straciłam je całkowicie dzięki paroksetynie.
Poza tym Trittico to będzie mój ostatni lek jaki będę brać, chodzę na terapię i pracuję nad sobą więc mam wielką nadzieję na to, że w niedalekiej przyszłości obędę się bez psychotropów :smile:
Lili-ana

przez Krwiopij 20 paź 2010, 15:43
Lili-ana, oo dawaj znac Kochanie jak Ci na tym leku-sama sie nad nim zastanawiam i życzylabym sobie żeby byl tym ostatnim ;)
Krwiopij

przez Lili-ana 23 paź 2010, 16:19
3 dzień na Trittico i jest dobrze, nie mam tej senności w dzień, której się obawiałam, nawet ciut lepszy mam nastrój i lekkie uspokojenie - i dobrze, bo na 5mg paroksetyny już wariowałam od tego wiecznego rozdrażnienia.
Lili-ana

przez Krwiopijka 23 paź 2010, 16:24
Lili-ana, a jaką dawkę bierzesz?
Krwiopijka

przez Lili-ana 23 paź 2010, 16:29
Na razie 25mg
Lili-ana

przez Adwentystka 26 paź 2010, 15:38
witam wszystkich,ja rowniez dostalam tritico,mam brac od piatku wieczor,dostalam go na silne napięcie mięsni,po ssri snri oraz doxepinie spinalo mnie jeszcze bardziej.mam nadzieje ze ten lek mnie rozluzni

przez Adwentystka 10 lis 2010, 18:19
biorę tritico 50mg juz poltora tygodnia i nic jak się zle czulam tak zle się czuję :why:

przez Wujek_Dobra_Rada 10 lis 2010, 20:22
Marek77 napisał(a):skoro lekarz tak zlecił trzeba sie go słuchac ,pewnie wie co robi...

Nie poznaje kolegi :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

przez neina 14 lis 2010, 05:17
...póki co uczę się żyć...

przez kasia000 14 lis 2010, 08:38
ja po 25 mg jakbym lepiej spała niz po 75 bo po 75 nie zasnełam wcale. dziwne nie?
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

Sortuj wg