TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 30 sie 2014, 22:05
estera1, tak, podobne, ale moim zdaniem silniejsze. Relanium działa tak delikatniej, ale wiesz co moja rada to taka : nie pchaj się w benzodiazepiny (relanium,afobam, xanax, i tym podobne). To największe gówno jakie może być.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 30 sie 2014, 22:11
ok.Nie chcesz spróbować zamienić afobam na coś łagodniejszego?

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 30 sie 2014, 23:26
estera1, np. na co?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 31 sie 2014, 10:35
a co brałeś juz dotychczas na regulowanie snu?oprócz beznzo i nasennych

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 31 sie 2014, 11:58
estera1, brałem już całe mnóstwo leków. Mirtę, miansę, amitryptylinę, trazodon,doksepinę, i wiele wiele innych. W perspektywie czasu brania tych leków, stwierdzam że leki to największy szit jakie kiedykolwiek brałem.Psychiatrze b. łatwo jest zdiagnozować i rzucać lekami na lewo i prawo. Jednak leki wszystkiego nie załatwią, można je brać w nieskończoność i i tak wszystko wraca. Należy zacząć myślę pracować nad sobą, albo rzucić się na głęboką wodę i płynąć. Tylko jak? :/

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 31 sie 2014, 12:42
no właśnie leki to nie wszystko ale nawet jak zaczniesz pracować nad sobą to pozoistaje uzależnienie fizyczne od tabsy i co wtedy?lekarze zastępują innym lekiem po jakimś i od niego uzależnisz sie ,kolejny lek..błędne koło.Bez leków nie zaśniesz?co u ciebie zdiagnozowali?

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 31 sie 2014, 13:14
estera1, depresja, silna nerwica, stany lękowe, fobia społeczna. Niestety, bez leków nie ma szans...:/

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 31 sie 2014, 13:51
a ziółka i terapia?Rodzina wspiera cie jakoś?partnerka o ile ją masz?masz jakiś plan jak sobie poradzić ?

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 31 sie 2014, 14:37
estera1, Nie mam żadnego wsparcia w nikim. Matka non stop pracuję,teraz wyjechała za granicę. Jestem jedynakiem. Całymi dniami bywało tak że tygodniami z nikim nie gadałem. Ojciec jest zaborczym,zazdrosnym,zakompleksionym gościem który jeździ na ryby i w dupie ma mnie. Nie mam partnerki, nikogo z kim mógłbym pogadać. Teraz wziąłem urlop od szkoły bo już nie dawałem rady. Zastanawiam się nad terapią, gdzieś w Poznaniu na oddziale dziennym. Ale normalnie wśród ludzi z nerwicą,fobią,a nie wśród np. schizofreników.

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 31 sie 2014, 14:49
Załóż osobny temat moze ktos z Poznania ci kogos poleci?wspolczuje ci.Jedynie na forum masz z kim pogadac.Nerwica sama z siebie sie nie wziela.Znajomych tez nie masz?szkoda bo to twoje zycie jest nijakie.Z nudow czlowiek za duzo mysli i nakreca sie.Musisz koniecznie isc na terapie.Moze gdybys wyprowadzil sie z domu to cos by to zmienilo?ale z czego bys sie utrzymal?twoj dom i otoczenie źle na ciebie wplywa.

-- 31 sie 2014, 13:51 --

A na zlot nie chcialbys pojsc?zainteresowania?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 31 sie 2014, 15:46
nobody25, również Ci bardzo współczuję, życie dla niektórych bywa na prawdę bardzo ciężkie. Dobrze, że tu na forum można się wyżalić, opisać swoje emocje, Zawsze się znajdzie ktoś, kto pocieszy, powie, że ma podobne odczucia i to jest piękne.
Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, to wiem, że są w sobotę co tydzień zloty uczestników tego forum, wiem to od bardzo sympatycznego chłopaka, który również jest z Poznania i chodzi na te spotkania. Sama chciałabym kiedyś się również tam pojawić:)
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 31 sie 2014, 16:23
estera1, w zasadzie planuję się przeprowadzić. Oprócz nerwicy mam jeszcze guza przysadki który wydziela zasrane hormony. Obecnie mam je tak rozregulowane że nie wiem czy to wina ich czy nerwicy. W październiku idę na endokrynologię na D1 do Poznania. Chcę się przeprowadzić ale wiesz jak jest.Dzięki za miłe słowa.

Zainteresowania? w zasadzie tylko teologia mnie interesuje. Zbliżyłem się w tym okresie do jedynej osoby która mnie przygarnęła takim jakim jestem. To Bóg. Możecie się śmiać, ale prawda jest taka że tylko On mi pomaga w tych chwilach.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 31 sie 2014, 17:10
nobody25, ale nikt nie ma zamiaru się z Ciebie śmiać. Każdy wybiera to, co jest dla niego najlepsze, jedni medytują, inni modlą się do allacha, a Ty wybrałeś Boga. I wszystko jest ok. ;)
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 31 sie 2014, 17:32
U nas w miescie czesto sa spotkania w kosciele ,wycieczki parafian albo łazenie po miescie z ludzmi nordig walking czy jakos tak.Idzie poznac fajnych ludzi ,oderwac sie od swoich mysli i domu.Na rowerze jezdzisz?

Sortuj wg