TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez janek159 05 sie 2014, 20:09
Oczywiście Estera, raczej nie byłbym mądry wierząc w ten mój ostatni wpis. W piątek mam wizytę, i może skończy się na kontunuacji tritico plus atarax asekuracyjnie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez lukasz_92 08 sie 2014, 08:20
Mnie lek pomaga na sen.. ale wstać rano jest zdecydowanie trudniej. Partnerki nie mam i pewnie nie będę miał przez długi czas, zaburzenia libido akurat mi są na rękę. Tak czy siak, w dzień czuję się kiepsko. Lek pomagał mi nie budzić się w nocy - choć po to był przepisany. Krótko mówiąc.. pomógł, ale depresji nie wyleczył.
5w4, INFJ, DDRR, DDD

TRAZODON (Trittico CR)

przez mesbo 08 sie 2014, 09:42
Stosuje go w połączeniu z fluoxetyną (btw, czy to aby na pewno dobre połączenie?) Początkowo 2/3 robiło ze mnie zombie w dzień, a w nocy spałam jak zabita, miałam trudności z wybudzaniem. Z 1/3 dawki mogę spokojnie przetrwać dzień z 1 kawą, ale problem z zaśnięciem i ciągłe wybudzanie w nocy to męczarnia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Laura1234 08 sie 2014, 20:04
Hej byłam dziś u innego lekarza. Starego zmieniłam bo był dość kosztowny. Brałam nexpram 10 mg i prefaxine 150 mg i się dość dobrze czułam. Nowy lekarz zmienił mi leki bo twierdzi ze tych dwóch leków się nie miesza. Dał mi właśnie nexpram i trittico . Mam takie pytanie czy ten lek trittico dobry jest na lęk społeczny i lęk ougolniony i na objawy somatyczne ( uderzenie gorąca, skoki ciśnienia, kołatanie serca, itp.)? lepszy jest od wenly? ma dużo skutków ubocznych?

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 08 sie 2014, 20:48
Na problemy somatyczne tritico bym nie polecila

TRAZODON (Trittico CR)

przez Laura1234 08 sie 2014, 20:56
aha ok dzięki mi się tez wydaje ze one są na sen

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 08 sie 2014, 21:54
Ja mialam po tritico problemy sercowe co do spania to jedni sobie go chwala drudzy nie.Poczytaj kilka postow wczesniej

TRAZODON (Trittico CR)

przez Evele 12 sie 2014, 21:26
czy ogromna senność w ciągu dnia i problemy ze wstawaniem mogą być efektem brania trittico? biorę ten lek od jakiegoś czasu w połączeniu z paroksetyną i zastanawiam się czy moze to być tym spowodowane

TRAZODON (Trittico CR)

przez mio85 12 sie 2014, 22:21
Evele napisał(a):czy ogromna senność w ciągu dnia i problemy ze wstawaniem mogą być efektem brania trittico? biorę ten lek od jakiegoś czasu w połączeniu z paroksetyną i zastanawiam się czy moze to być tym spowodowane

zdecydowanie tak, niektorzy twierdza, ze przechodzi, inni, ze nie, ja bralem 3 miesiace, do 75 mg zaczynalem sie przyzwyczajac i tolerowac, tzn, w dzien ta sennosc z kazdym dniem sie zmiejszala, ale docelowo mialem zwiekszana dawke do 150 mg - na tym juz bylo ciezko i kuracje przerwalismy

TRAZODON (Trittico CR)

przez nobody25 14 sie 2014, 02:05
trittico działa tak trochę sedująco. U mnie przez ponad 1.5 roku brania senność raczej tak bardzo nie przechodziła, ale szło się do niej przyzwyczaić. Z czasem aż polubiłem to zamulenie ;)
"Proszę myśleć pozytywnie..."

TRAZODON (Trittico CR)

przez M.Gibson 21 sie 2014, 14:12
Biorę Sertraline 50 mg rano i Trittico 50 mg na noc.
Znalazłem akurat troche Sedamu w szafce,mogę go brać z tymi lekami?

TRAZODON (Trittico CR)

przez index 21 sie 2014, 22:15
Hello :)
Od tygodnia jestem na Trittico + Mozarin.
Nazajutrz po 1szej 1/3 trittico czułem jakby "pustą głowę" lub "bańkę na głowie", nie wiem jak to opisać. Czułem i czuję nadal jak bym siedział w swojej głowie i z niej obserwował wszystko co się dzieje na około mnie. Uczucie bardzo podobne do tego, które pamiętam ze szkoły i sesji ze skrętem dawno dawno temu. Zachowuję logikę wypowiedzi i refleks a jednak czuję się "nieswój"
Mozarin zacząłem brać 2 dni po rozpoczęciu trittico i MIAŁEM WRAŻENIE że objawy nasilają się po wzięciu moza. jednak jak już wspomniałem te objawy miałem już 1 dnia po wieczornej dawce 1/3 tabsa trittico.
Lekarz kazała odstawić moza ale dziś bez niego dalej to samo. Myślę że to trittico ale ono pomogło mi i na złe samopoczucie.
Czy ktoś może potwierdzić takie dziwne objawy po trittico?

Czytając to forum zdaje się, że to to ale jakoś nikt tak samo jak ja nie miał/nie znalazłem
I

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kat_ 25 sie 2014, 17:14
Źle się czuję na trittico. Biorę zaledwie 25mg. Co z tego, że śpię dobrze, jak po zbudzeniu leżę jeszcze długo, nie mam siły wstać, nic nie chce mi się robić, ogólnie bardzo depresyjnie działa na mnie ten lek. Nie widzę sensownej alternatywy w leku na spanie, mirtazpina/mianseryna potężnie mnie roztyła.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

TRAZODON (Trittico CR)

przez kosmostrada 25 sie 2014, 17:30
Biorę Trittico od 2 m-cy, najpierw 1/3, potem 2/3 tabletki. Od wczoraj zeszłam, po konsultacji z lekarzem z powrotem na 1/3, bo pięknie się śpię po nim, ale poranek jest koszmarny. Budzę się ok 6ej (bez względu na to, o której pójdę spac) i nawet nie mogę wstac, bo czuję się jak pijana, więc leżę jak na karuzeli, w dodatku z depresyjnym klimatem. Okropne uczucie, z którym zaczyna się nowy dzień. Zobaczę co będzie na tej 1/3, ale chyba będę próbowała obyc się bez niego.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg