TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez one-half 14 cze 2014, 13:36
Czy tabletki 75 mg sa podzielne? A jak tak to na ile czesci? Dzielic tego samemu chyba nie mozna,bo to CR

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 14 cze 2014, 15:35
Tak, są podzielne na trzy części . Maja nawet specjalne rowki ,by je łamać i nie ma to wpływu na ich zmodyfikowane , przdłużone uwalnianie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 14 cze 2014, 15:58
moza je dzielic bez problemu da sie uzyskac 1/3 tabletki. Dobre na sen ale po trzeba poczekac az sie rozkreca.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 14 cze 2014, 17:19
To prawda, trzeba poczekać, u mnie,a biorę od tygodnia i dopiero wczoraj zasnęłam nie czekając aż się zacznie robić widno. Przez cały tydzień zasypiałam o 4. rano, a biorę tylko 1/3 tabletki o dawce 75mg. I dziś właśnie zasnęłam po raz pierwszy może po 20 min. od chwili położenia się. Sen był bardzo dobry, mocny, ale miałam straszne koszmary, mimo to obudziłam się dziś wypoczęta i nieotumaniona:) Tak myślę, czy nie zwiększyć dawki do 2/3 tabletki:)myślicie, że po tygodniu już można?
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

TRAZODON (Trittico CR)

przez depresyjny 15 cze 2014, 14:26
Tritticco ma potencjal udzwignac samo depresje? Chodzi mi o taki potencjal anafranilowy. Bo mi tritticco dziala na sen wysmienicie. Narazie biore anafranil a na sen ratuje sie tritticco bo bym nie zasnął. Wczoraj bylem w takich lekach ze zadna hydroksyzyna by mnie nie uspila a tritico tak.:)
depresyjny

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 15 cze 2014, 18:48
depresyjny, mam do Ciebie pytanie, ile czasu już bierzesz Trittico i jaka dawka wywołuje u Ciebie taki dobry sen? Nie masz chorych snów? Jaka dawka jest potrzebna, żeby sen był na prawdę dobry, to prawda, że jak się zwiększy dawkę, to już działanie nasenne tego leku mija?

TRAZODON (Trittico CR)

przez depresyjny 15 cze 2014, 20:21
Ja biore 75 i spie, nie wiem kilka razy dopiero wziąlem.

-- 15 cze 2014, 23:12 --

W odpowiednim momencie zadales to pytanie, bo wzialem dzisiiaj 75 i nie uspil mnie, wiec biore anafranil i bede spal jak niedzwiedz w zimie.
depresyjny

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 15 cze 2014, 23:39
No to powodzenia, ja jeszcze parę dni pobiorę 2/3 tabletki i zobaczymy. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie te chore sny, same zwłoki, ciągle w moich snach jestem chora albo obłąkana albo umieram, ciągle śnią mi się bliscy, którzy zmarli. Boje się że przez te sny dostanę jakiegoś obłędu. Czy to się kiedyś skończy, może tak jest tylko na początku brania? Dziś aż boje się wziąć tą tabsę, na samą myśl co to dziś ciekawego mi się w tym łbie uroi, dostaję gęsiej skórki.....

-- 17 cze 2014, 13:06 --

Słuchajcie mądrzy ludzie, czy można trittico lączyć z jakimiś ziołowymi preparatami na spanie, doppel herz, to są takie ziołowce na bazie chmielu, lawendy, i chyba melisy. Czy jedno nie zabija działania drugiego. Brał ktoś taki skład. I jeszcze pytanie, na ile przed położeniem się bierzecie trittico, 1 godz., 2?

-- 20 cze 2014, 12:43 --

A więc mija drugi tydzień brania Trittico. Biorę całą tabletkę 75 mg. I nie mogę uwierzyć, że tyle ludzi pisze, że ten lek usypia. U mnie jest kompletnie odwrotnie!!!!!Mnie on pobudza. I biorę go rano. Ale w nocy i tak nie mogę zasnąć. Wtedy pomaga xanax. Ale nie chcę brać benzo codziennie. I już nie wiem co mam robić. Ziołowe tabletki to jakieś gówno, choćbym całe opakowanie zjadła, pomoże jak umarłemu kadzidło:)
Te wszystkie neoperseny, forseny, labofarmy, o kant dupy roztrzaskac!

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 20 cze 2014, 18:42
Meg1985,
ciągle śnią mi się bliscy, którzy zmarli

takie sny to dobry znak. niczym nekromanta mozesz prosic o co chcesz. sny interpretuje sie na odwrot-nie jestes oblakana bo gdybys byla nie zadawalabys sobie takich pytan.
depresyjny,
Tritticco ma potencjal udzwignac samo depresje?

tak- w dawce powyzej 150mg
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

TRAZODON (Trittico CR)

przez depresyjny 21 cze 2014, 00:54
Zima bo szukam czegos na zastepstwo anafranilu, nienawidze nawidze go ale tylko po nim spie. Otepia, zamula i pewnie dlatego i spie. A tak jakos tritticco mi sie dobrze widzi. Jak biore 75 i slabo mnie usypia to moge chlupnac 150 odrazu bez dochodzenia, jakkolwiek to nie brzmi?
depresyjny

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tańczący z lękami 21 cze 2014, 16:01
a czy trittico działa również od 1 tabletki?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 21 cze 2014, 16:42
Zima dziękuję za dobre słowo. Daję ostatnią szansę Trittico, biorę 75mg. i muszę przyznać, że mam trochę większy dystans do wszystkiego, lepsze samopoczucie na pewno. Ale niestety na sen wpływa katastrofalnie. Zarówno kiedy biorę do rano, jak i wieczorem. Będę brać ostatni tydzień wieczorem o 19.00. Brany o 23.00 nie pozwala mi spać do 4.rano:( a potem zmieniam lekarza:)

-- 21 cze 2014, 16:46 --

depresyjny napisał(a):Jak biore 75 i slabo mnie usypia to moge chlupnac 150 odrazu bez dochodzenia, jakkolwiek to nie brzmi?

depresyjny, też miałam taki pomysł, żeby od razu 150 brać, ale boję się, że już kompletnie będzie noc nieprzespana. Chyba jednak trzeba stopniowo zwiększać, co dwa dni 1/3 tabletki więcej, tak myślę.....

-- 21 cze 2014, 16:49 --

jeszcze pytanie do zimy:

co to znaczy, że niczym nekromanta mogę prosić o co chcę, tzn. że jak pójdę do lekarza i powiem, że mam takie upiorne wizje, to da mi lek faktycznie jaki bym chciała, oj chyba źle zrozumiałam nie?

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 21 cze 2014, 16:50
co wy piszecie przeciez to jest lek na spanie właśnie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 21 cze 2014, 17:39
Nie wiem, może to zależy od jednostki chorobowej, która nas dotyka. Ja dokładnie nie wiem co mi jest. Lekarz mi nie raczył powiedzieć, właściwie, to powiedział, że jestem zdrowa. Tylko czemu stresuję się najmniejszą głupotą, którą normalny człowiek by po prostu zlekceważył, a ja mam czasem tak wysoki poziom stresu, że całą noc nie mogę zmrużyć oka,do tego bóle w klatce (sporadycznie a jednak są), zgrzytanie nocne zębami (muszę spać z taką nakładką na zębach, bo to strasznie niszczy kiełki) i w ogóle dużo by tu pisać, sporadyczne ataki paniki.
To nawet upośledzona osoba by się zorientowała, że jest coś nie tak, a lekarz mówi, że jest właściwie ok. Przepraszam za te moje wyrazy goryczy i zawracanie głowy swoimi problemami, ale już mam dość, może ktoś z Was, kto ma już jakieś doświadczenie z lekami, doradzi co by było najlepsze, na według mnie - nerwicę.

Sortuj wg