TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Evele 11 cze 2014, 22:25
po jakim czasie można odczuć działanie nasenne trittico?tak jak w przypadku wiekszości leków antydepresyjnych po dwóch tygodniach?

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 11 cze 2014, 22:26
misiek_1, zaczalem w sumie to brac, ale bralem tylko 1/3 tabletki i to mnie nie usypilialo. Zostalem przy stilxoksie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Meg1985 12 cze 2014, 14:59
Hej witajcie. Piszę bo biorę Trittico CR od tygodnia, doktor kazał zacząć od 1/3 tabl. a potem ewentualnie zwiększyć, i kazał brać wieczorem, że to niby przez 8 godzin wycisza, a potem to działanie uspokajające się kończy i zaczyna od rana pobudzać i aktywizować do działania. Ale u mnie jest kompletnie odwrotnie, brałam wieczorem, tak o 22.00, 23.00, a potem nie spalam nawet do 4 w nocy. Więc zwiększyłam dawkę do 2/3 tabletki i skoro mnie pobudzało, to zaczęłam brać rano, ale w nocy i tak nie śpię. Dziś nie spałam do 3., a wczoraj specjalnie się chciałam trochę zmęczyć, zrobiłam w tym upale 70 km. rowerem,myślalam, że wieczorem padnę na ryjek, a tu do 3. w nocy jakiś natłok różnych myśli i tachykardia chyba ponad 100 uderzeń na minutę. W końcu się wkurzyłam, zapodałam 2 tabl. xanax i spaliłam kilka fajek jedna za drugą i dopiero zasnęłam. Nie wiem, czy brać dalej to Trittico? pomóżcie!
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez depresyjny 12 cze 2014, 15:58
Tritticco dodane do anafranilu dziala bardziej na lęki?. Bierze ktos takie polaczenie? I czy nie za bardzo oslabia uklad nerwowy takie polaczenie, czy uklad nerw zdolny jest do wysilku?
depresyjny

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 12 cze 2014, 17:57
Tritticco dodane do anafranilu dziala bardziej na lęki?.

Z bólem dupy muszę to przyznać ,że na lęki najlepsze jest benzo ( alpra ) ,a takie triticcowanie to wiesz może , ale nie musi . Mi to tylko na sen służy. Ma lęki biorę alprę i mam spokój .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez Davin 12 cze 2014, 18:00
Kalebx3, trittico fajne jest na spanie. A ty już uzależniasz się od benzo?
Davin

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 12 cze 2014, 18:05
A ty już uzależniasz się od benzo?

jeszcze nie . Chociaż ostanie dwa miesiące to mialem może z 5 dni wolne od bez alpry . Przed zatruciem MXE brałem to sporadycznie ( bo nie mialem lęków aż takich i tak często ) . Teraz jak pojawia się lęk to długo się nie zastanawiam i łykam . Na szczęście dziennie nie więcej niż 0,5 mg alpry . Nie będzie lęków , nie będzie alpry . Nie lubię tego zwiotczenia po benzodiazepinach , a clona to juz najbardziej n ie toleruję ( tylko na sen) .
No cóż trza się czymś ratować , skoro jest się MXE-owym debilem .

TRAZODON (Trittico CR)

przez Davin 12 cze 2014, 18:09
Kalebx3, przecież miałeś już problemy z innymi rzeczami więc może olej benzo.
Davin

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 12 cze 2014, 18:14
nie dam rady teraz olać benzo . Po tym zje-banym MXE miałem takie paniczne lęki , że najgorsze zjazdy po amfie to śmiech niemowlaka . Do dzisiaj się budze z lękiem i benzo musi być tak czy siak , bo nie dałbym rady rozpocząć dnia i wypełnić w nim swoich obowiązków .
Mówię Ci ,że i tak mam dużo szcżęscia , bo niektórym na lęki i benzo nie pomaga . Zresztą czytałem ,że były przypadki śmiertelne mieszania MXE z 3 MMC ( a ja tak w swojej niewiedzy zrobiłem ) i jeszcze inne syfy pomieszałem . To teraz mam za swoje ,,, ale i to przebrnę

TRAZODON (Trittico CR)

przez Davin 12 cze 2014, 18:17
Kalebx3, i jeszcze do auta wsiadasz. :-| Już wszystkich leków próbowałeś?
Davin

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 12 cze 2014, 18:19
Do auta wsiadam , ale ZUPEŁNIE trzeżwy . Wożę nie tylko swoje dziecko do szkoły , ale i sąsiadki . Nawet po trawie nie wsiadam za kólko , wtedy mówię ,że auto popsute i nie ma jazdy . w tej kwestii jestem bardzo rygorystyczny .
Już wszystkich leków próbowałeś?

a gdzie tam wszystkich .

TRAZODON (Trittico CR)

przez Davin 12 cze 2014, 18:21
Kalebx3, chodzi mi też o benzo. SSRI już wszystkie przedrobiłeś?
Davin

TRAZODON (Trittico CR)

przez Aranjani 12 cze 2014, 18:22
Kalebx3, wozisz swoje dzieci po benzo?
Aranjani

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 12 cze 2014, 18:25
Jak bior benzo to jeżdzę , ale nawet nie czuje ,że coś wziąłem tyle tylko lęków nie ma .
SSRI wszystkie , 3 pierścieniowce wszystko co tylko było ,,, przez 25 lat to z kilka wanien by sie nazbierało . Jednak szczerze Ci powiem ,że przed leczeniem psychiatrycznym to dopiero miałem szajbę . Po ulicy zapier-dalałem ,żeby tylko łaćzęń nie nadepnąć i takie inne nieciekawe .
A teraz musze spierdzielać z Forum , bo mnie żona goni do roboty. ;)

-- 12 cze 2014, 18:27 --

Kalebx3, wozisz swoje dzieci po benzo?

oczywiście .
a co w tym takiego . przecież to nie alkohol .Lekarz mi przepisal - Jak wezmę 0,5 mg alpry to nie mam nawet najmniej zaburzonej koncentracji . Ludzie nawet po metylo jeżdzę , a na testach amfetaminowych mogłoby wyjśc pozytywnie . Zresztą mam paier w razie co.

Sortuj wg