TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 11 kwi 2014, 20:28
psychotropka to może zwiększ trittico albo idz do lekarza i powiedz ,ze nie mozesz spac po nim

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 12 kwi 2014, 08:58
estera1, nie chcę tego robić samemu, nie jestem lekarzem, a eksperymentować się boję. Termin u psychiatry mam jakoś na początku maja. Spróbuję przeczekać. Póki co zeszłam do 10mg zolpidemu, z 15, więc małymi kroczkami będę się starać schodzić z dawki. Sorki za nie za miłe pytanie z rana ale mam problemy z... załatwianiem. :? Jak 2 razy w tygodniu się wypróżnię, to zazwyczaj mam wtedy biegunkę. I to sikanie... :roll: 10 min na ubikacji, spłukiwanie wody, puszczanie prysznica, czytanie etykiet kosmetyków i dopiero idzie. :? Sądzę, że to po setalofcie, bo wcześniej też tak miałam, a po zwiększeniu dawki i dodaniu Trittico jest jeszcze gorzej. Aaa no i schudłam 2 kg. Dla mnie to dobrze ale, żebym znów nie wyglądała jak szkapa. :(
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 12 kwi 2014, 09:28
Dwa razy w tyg to za malo nie boli cie brzuch?jaknie potrafisz soe zalatwic to albo przez leki albo robia ci sie kamienie.badanie moczu zrob sobie koszt ok 6zl a ziolka na poprawe pracy jelit nie na przeczyszczenie.duzo wody pij bo jal dwa razy w tyg jest oproznienie to po jakims czasie i tam zlogi moga sie zrobic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez dorise 14 kwi 2014, 13:53
witam,ja mam wrażenie że trittico 50 mg jednorazowo,lub 0,25 przez 3 dni z koleji pobudza mnie psychoruchowo.Najpierw brałam przez 2 wieczory trittico 0,25 ale efekt żaden nasenny czy pobudzający.Po jakimś czasie dawka 0,50 jednorazowo wybudzila mnie nad ranem skutecznie .Zaczełam brać zomiren 0,5 do 0,75 przez ok 2 tyg.Dobry efekt przeciwlękowy i nasenny.Jednak bałam się uzależnienia i postanowiłam znów spróbować trittico.I tu może zrobiłam rzecz głópią :? ,a mianowicie ok 19 tej brałam trittico 0,25 a ok 22 giej zomiren.Tak przez 3 dni,w drugim dniu tej mieszanki poczułam się za bardzo pobudzona w dzień,wybudzałam się od ok 4 nad ranem.Nasen też nie działa do rana.
Teraz jestem w kropce,chyba przejdę znów na hydroxyzynę.
Proszę napiszcie czy po trittico też mieliście podobne objawy? :zonk:

TRAZODON (Trittico CR)

przez manbearpig 17 kwi 2014, 13:39
czy senność w ciągu dnia przechodzi po jakimś czasie? zacząłem brać tritico w dawce 150mg, docelowo mam dojść 300mg. problem w tym, że czuje się zamulony cały czas, a co najlepsze w nocy i tak nie mogłem zasnąć, nie mówiąc, o tym co się działo tam na dole :pirate:

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 18 kwi 2014, 11:45
manbearpig, co się działo, "tam, na dole"? :twisted:

Serio pytam. :smile:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 18 kwi 2014, 11:55
Zapewne kapitan erekcja :D
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez manbearpig 18 kwi 2014, 15:17
tak erekcja, a ja nadal chciałbym wiedzieć czy to zamulenie w ciągu dnia przemija z czasem jak w przypadku mianseryny? jestem skłonny nie brać już więcej tego leku po 3 dniach stosowania, właśnie wstałem po nieprzespanej nocy i płytkim kimaniu w ciągu dnia, czuję się fatalnie

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 18 kwi 2014, 18:07
Pytam, bo ja rano biorę sertrę 100mg, a na wieczór 100 trazodonu. Niby orgazmy miały wrócić, bo sertra mnie pozbawiła orgazmów. I szczerze? Mnie nie pomaga w "tych" sprawach wcale. :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez manbearpig 18 kwi 2014, 19:28
Psychotropka`89 napisał(a):Pytam, bo ja rano biorę sertrę 100mg, a na wieczór 100 trazodonu. Niby orgazmy miały wrócić, bo sertra mnie pozbawiła orgazmów. I szczerze? Mnie nie pomaga w "tych" sprawach wcale. :evil:
U mnie jest podobnie. Co prawda przy dawce 150mg miałem całonocną erekcję, która zaczęła być bolesna, ale moje libido spadło na pysk. Akurat to mnie cieszy, bo może mi pomóc w mojej w walce z uzależnieniem od masturbacji. Jednak jeżeli te rozbicie w ciągu dnia nie przejdzie, na pewno z leku zrezygnuje. Aha jeszcze totalnie zasycha mi w gębie po zażyciu tego leku, kolejny niefajny objaw uboczny.

TRAZODON (Trittico CR)

przez khaleesi 18 kwi 2014, 20:17
Psychotropka`89, ale byłaś u psychiatry i powiedziałaś, że nie masz orgazmów i przepisano Ci Trittico?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 19 kwi 2014, 21:53
manbearpig napisał(a): Aha jeszcze totalnie zasycha mi w gębie po zażyciu tego leku, kolejny niefajny objaw uboczny.

Rozumiem. Suchość w gębie to norma, rano budzę się mega na siłę, jak na kacu, jak bym balowała do 3. Masakra...

"khaleesi" , dokładnie... :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez manbearpig 19 kwi 2014, 23:40
psychotropka a miałaś orgazmy wcześniej? leki takie jak trazadom, mianseryna, mirtazapina są często przepisywane właśnie na zniwelowanie skutków ubocznych tradycyjnych antydepresantów takich właśnie jak zmniejszony popęd, więc nie obwiniałbym lekarza. ;)
u mnie jednak lek ma odwrotne działanie w tej kwestii. zresztą ciekawy paradoks: mały stoi, a mi się nie chcę :P

TRAZODON (Trittico CR)

przez Bilbo 23 kwi 2014, 12:32
Mam pytanie: czy trazodon w małej ilości (100mg dziennie) w połączeniu z kwetiapiną (75mg) może nasilać objawy lękowe i/lub umiarkowanie psychotyczne? Pytam ponieważ od kilku tygodni jestem leczony właśnie takim połączeniem i moje lęki oraz objawy psychotyczne się nasiliły. Nie w jakimś ogromnym stopniu, ale od jakiegoś miesiąca (a leczony tymi lekami jestem 1.5 miesiąca) z tygodnia na tydzień czuję się coraz gorzej. Nie wiem, czy to moja choroba bardziej daje o sobie znać, czy te leki coś pomieszały.
Bilbo

Sortuj wg