TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

Re: Trittico

przez tet 25 mar 2010, 13:29
człowiek nerwica ja nie wiem czy żyję!! czuję się dziwnie, cholernie dziwnie. w głowie się pierd*** Obrazek
tet

przez zdesperowany1 25 mar 2010, 13:41
No mamy niestety to samo..z tym ze ja jeszcze mam halucynacje i jakies dziwne doznania czuciowe.Koniec z lekami
zdesperowany1

przez jazzowe 15 kwi 2010, 00:04
W sumie to nie wiem od czego zaczac :) Przede wszystkim sledze te fora juz od dluzszego czasu i zadziwia mnie ze wiekszosc z nas (osob chorych) to kobiety.
Tak czy inaczej.... U mnie dominuja leki i raz na jakis czas absolutny zjazd. Wiele lat przyjmowalem Tranxene. Fantastyczny lek przeciwlekowy i wspanialy w odstawianiu! Po tych kilku latach stosowania odstawilem w 9 miesiecy bez bolu!!!
Nie mniej :D Lek sie przypomnial a jak lek to i dol.

Tym razem dostalem Trittico i Zomiren

Napisze tak... o k...a! Tego moj orgaznim nie mogl zniesc. Trittico nie wiem na co mialo mi pomodz (dostalem na sen) w polaczeniu z Zomirenem? Powstal koszmar. T nie dzialalo na nic. Bralem na noc, senny bylem w dzien, Zomiren niwelowal lek ale pozostawial pewien "dreszcz emocji" prowokujac do siegania po wieksze dawki....

Szybko z tego polaczenia zrezygnowalem. Zasugerowalem natomiast Tranxene.
Okazalo sie ze moj organizm Tranxene wlasnie kocha najbardziej, juz zwykle 5mg wyciszyla mnie absolutnie a Trittico przyjmowane na noc zaczelo dostarczac mi przepiekne sny!!!

Zatem wszystko kwestia organizmu!

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 15 kwi 2010, 11:33
Witam
...to jak to jest z tym trittico?
Działa na kogos antydepresyjnie i przeciwlękowo??
pomógł komus na dłużej??
Z opisu tego leku wynika , że powinien byc ok, ale tutaj czytam że to jakaś lipa jest, a nie ukrywam , że zainteresował mnie jego profil działania....
Może się sprawdza w jakichś miksach z innymi lekami?
prosze o odpowiedzi osób mających doświadczenie z tym lekiem, bo nie daje juz rady
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez rober6666 21 kwi 2010, 18:23
..podbijam temat...
NON SERVIAM

obserwowany

przez *Wiola* 21 kwi 2010, 19:20
Brałam krótko i małą dawkę , działał aktywizująco, no i podnosił libido, niestety nie antylękowo. Ale jestem bliska do powrotu w połączeniu z anafranilem. Aha i pięknie mi normował sen. Na początku trochę napadów śmiechu. Pierwszy raz prochy na mnie tak działały.
Moderator

Trittico i coaxil

przez tomek28100 21 kwi 2010, 20:01
Witam dostalem taki zestaw na nerwice,wewnetrzne napiecie,stres,fobie spoleczna.

Zastanawiam sie czy pomoze ma ktos doswiadczenie z takim zestawem?
Czy moge spodziewac sie ze te leki poprawia mi sen i dadza wewnetrzna rownowage i spokoj?
Mam nadzieje ze kilogramow mi nieprzybedzie tak jak po lerivonie.

Narazie biore 50 zoloftu i teraz mam wazne pytanie ile musi byc przerwy miedzy zoloftem a trittico i coaxilem 2 dni? 5 dni?

Prosze o rady

przez rober6666 21 kwi 2010, 20:35
dzięki za odpowiedź
NON SERVIAM

obserwowany

Re: Trittico i coaxil

przez El Chupacabra 21 kwi 2010, 21:11
tomek28100 napisał(a):Witam dostalem taki zestaw na nerwice,wewnetrzne napiecie,stres,fobie spoleczna.

Zastanawiam sie czy pomoze ma ktos doswiadczenie z takim zestawem?
Czy moge spodziewac sie ze te leki poprawia mi sen i dadza wewnetrzna rownowage i spokoj?
Mam nadzieje ze kilogramow mi nieprzybedzie tak jak po lerivonie.

Narazie biore 50 zoloftu i teraz mam wazne pytanie ile musi byc przerwy miedzy zoloftem a trittico i coaxilem 2 dni? 5 dni?

Prosze o rady

Testowalem te lekarstwa z osobna na sobie.

Po zadnym z nich nie powiniennes przytyc tak jak po mianserynie (lerivon). Po Trittico wieczorem spi sie bardzo dobrze,
ma tez umiarkowane dzialanie przeciwlekowe - ale nie przymula... no moze przez pierwszy tydzien :) Coaxil ma slabe dzialanie
przeciwlekowe, chociaz niektorzy sobie chwala. Dla mnie byl za slaby.

Tydzien przerwy od Zoloftu powinien starczyc, zeby wprowadzic nowe lekarstwa.

Czy da Ci to wewn spokoj i rownowage ? Nie wiadomo, za duzo zmiennych. Na jednych dziala, na drugich nie. Trzeba
poeksperymentowac, zeby znalesc swoj lek. Powodzenia.

Z ciekawosci, czemu odstawiasz Zoloft ?

wola człowieka jest jego niebem

przez *Wiola* 21 kwi 2010, 21:34
Ja trittico z anafranilem. Trittico mnie pobudzało i normowało sen . ale nie działało przeciwlękowo. Ale widzisz to u każdego inaczej, dowiesz się jak u Ciebie dopiero jak spróbujesz.
Moderator

przez tomek28100 22 kwi 2010, 15:53
Odstawiam zoloft bo dziwnie mnie nakreca i czuje sie jakos tak nie naturalnie no i mam klopot z wyspaniem sie rano czuje sie jakis taki zmeczony i ciezko z lozka sie zwlec ktos na forum wspominal o serotoninowych snach hmm ja przez 4 miesiace nie mialem zadnych snow ciekawe dlaczego? W lekach szukam pewnego rodzaju wyluzowania i bycia soba bez wewnetrznego napiecia,stresu,gonitwy mysli itp

Wiem ze sa takie leki ktore by sie sprawdzily np xanax ale nie chce tego brac bo mocno uzaleznia.
Lekarka zaproponowala mi mokloxil z lerivonem czy to mozna laczyc? Moze by to bylo lepsze ale wybralem trittico i coaxil bo sa slabsze.

Chapakabra a co u ciebie sie sprawdzilo i jak sie czujesz?

przez jazzowe 25 kwi 2010, 21:48
--> Robert 6666

Witaj Robercie.

Osobiscie Trittico w tej chwili odstawiam, bo troche odnosze wrazenie ze przyjmowanie go nie ma wiekszego sensu. W miare fajnie mi sie po nim spi. Tzn w sposob fantastyczny wzmaga sny. Mam je mega wyrazne i odlotowe no ale... nie o to chyba chodzi w terapii. Bardzo dziwny lek moim zdaniem. Przepisuje sie go jako lek nasenny, przeciw lekowy i antydepresant. W mysl starej zasady, jezeli cos jest do wszystkiego, nie dziala na nic.

Nie wiem jakiego rodzaju masz problemy. Ja borykam sie lekami i najbardziej sprawdzonym lekiem dla mnie jest Tranxene. Latwo mi sie ja odstawialo, kiedy przyszedl czas, zdjemuje napiecie, nie oglupia (masz swiadomosc dzialania) ... poprostu zaprowadza u mnie lad i porzadek.
Ma jednak minus... Libido <

Pozdro

[Dodane po edycji:]

Aha... i co mnie bardzo zaskoczylo, po odstawieniu Tranxeny moj poprzedni lekarz zalecil mi przyjmowanie kropli Notta ;]] Oczywiscie dawkowalem je "troszke" czesciej niz zalecenie z ulotki, ale musze przyznac ze fantastycznie mnie regulowaly. Funkcjonowalem na nich dosc dlugo. Do czasu az cos sie znowu wydarzylo i wskoczylem na zalecany Zomiren + Trittico. Dla mnie polaczenie makabryczne.
Sam odstawilem Zomiren i wrocilem do Tranxeny + Trittico... to dalo zajebisty efekt. Na tyle zajebisty ze po miesiecu moglem odstawic Tranxene. Trittico bralem z powodu na zajebiste sny :D

Przyznaje ze sam sobie dawkuje juz pewne leki. W przypadku psychotropow a szczegolnie duetow, dobranie i dawkowanie jest tak specyficzne i trudne, ze namawiam do silnego wspolpracowania z lekarzem albo lagodne eksperymentowanie.

przez montechristo 28 kwi 2010, 18:45
rober6666 napisał(a):Witam
...to jak to jest z tym trittico?
Działa na kogos antydepresyjnie i przeciwlękowo??
pomógł komus na dłużej??
Z opisu tego leku wynika , że powinien byc ok, ale tutaj czytam że to jakaś lipa jest, a nie ukrywam , że zainteresował mnie jego profil działania....
Może się sprawdza w jakichś miksach z innymi lekami?
prosze o odpowiedzi osób mających doświadczenie z tym lekiem, bo nie daje juz rady
Robert

Witaj. Ja go biorę 5 miesiecy. Czuje się bardzo dobrze. A miałem tak że przez 1-2 nie byłem wstanie wyjść z łóżka i tylko myślałem jak to wszystko zakonczyć. Biorę 250 mg+ terapia. Do tego normalna praca, ćwiczenia siłowe, nauka. Jest ok.

przez rober6666 28 kwi 2010, 19:09
Dzięki za pozytywna opinię !!!
Czyli na totalna depresję tez Ci pomógł?Na lęk i beznadziejność życia?
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

Sortuj wg