TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez depas 27 lut 2014, 21:23
Ok, to rozumiem:)
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

TRAZODON (Trittico CR)

przez MalaMi1001 28 lut 2014, 11:02
Ehh, czyli jednak miansa powodowała u mnie takie goowniane fizyczne samopoczucie :roll: Drugi dzień abstynencji od niej i od razu czuję się lepiej. Na miansie czułam się jakoś tak naturalnie, a teraz czuję się chemicznie :? W każdym razie miansa na dłuższą metę strasznie rozleniwia, a o dziwo daję radę w ciągu dnia na trazodonie, nie muli aż tak. Zastanawiam się jeszcze nad skombinowaniem maprotyliny do swojego kombo, można kupić na doz.pl, co w połączeniu z edronaxem powinno dać niezłego noradrenalinowego kopa w ciągu dnia. Tylko kto mi to łaskawie przepisze :roll: Chyba na ładne oczy pójdę do rodzinnego...

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 28 lut 2014, 18:19
Ja pierdziele. Odstawiłem numer. Nie brałem kilka dni trazodonu i nie mogłem zasnąć, więc zapodałem od razu 100 mg i dorzuciłem 15 mg mirtazapiny, aby się w końcu wyspać. I co? Najgorsza noc od bardzo długiego czasu. Na początku mnie zmuliło, żeby za jakiś czas prawie wykorkować. Serce waliło jak oszalałe. Wypieki na twarzy. "Słyszałem" telewizor, który był wyłączony (normalnie jak haluny jakieś), jakieś takie dziwne zagubienie czy odrealnienie (nie wiedziałem, że ja to ja - tylko tak to mogę opisać), gonitwa myśli, zlany potem i tak do 7 rano. Tak fatalnej nocy nie było kilka lat. Koniec eksperymentów...
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Popiół 28 lut 2014, 19:18
MalaMi1001, estera1, jeśli chodzi o tycie, to można to wszystko zminimalizować odpowiednią dietą i ruchem co oczywiście będzie miało też więcej korzyści. Czasami trzeba pójść na kompromis i jeśli tylko lek rzeczywiście pomaga to jest warty poświęcenia ;)
Popiół

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 28 lut 2014, 19:19
Z własnego doświadczenia wiem, że eksperymentowanie z lekami przynosi same szkody, nigdy żadnego pożytku. Jeżeli masz problemy ze snem, spróbuj łykać np. 30mg mirtazapiny. Możliwe że takie miksowanie leków negatywnie wpłynęło na Twoje ciśnienie, stąd te problemy z sercem i cała reszta.
Marian_Paździoch

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 28 lut 2014, 19:21
użytkownik-mozna mirte łączyć z tritico?chyba nie?moze temu miales takie jazdy.Dobrze ze wzioles tylko 15mg mirty

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 28 lut 2014, 19:24
Brałem mirtę. Właśnie 30 mg. Z 2 miesiące temu przerwałem, bo spowodowała to, że zamknąłem się w sobie, więc przesiadka na trazodon. A, że miałem jeszcze 2 tabletki mirty, to skorzystałem z jednej, aby się wspomóc. Błąd. Co jak co, ale jak widać łączenie tych dwóch akurat nie jest dobrym rozwiązaniem. Też wiele już łączyłem (akurat z lekarzem, a nie sam ;)), testowałem itd. Nigdy takich sensacji. Najlepiej wspominam mianserynę, ale przytyłem 30 kg... do tego stopnia, że kręgosłup nie dawał rady. Udało mi się zgubić 10 kg, jest OK. Nie chcę do niej wracać właśnie z powodu tycia i nerwowości za dnia (to samo mirta). Po kwetiapinie (25-50mg) miałem gonitwę myśli i horrory takie, że cały dzień się psychicznie przez to źle czułem. Zawęża się trochę "kompendium" dostępnych leków korygujących sen... chyba jeszcze dam trochę czasu trazodonowi na spokojnie.
Ostatnio edytowano 28 lut 2014, 19:27 przez uzytkownik, łącznie edytowano 2 razy
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 28 lut 2014, 19:25
uzytkownik, co się dziwisz, po pierwsze jeśli odstawiłeś Trittico z dnia na dzień, to już był
szok dla organizmu, potem nagle po kilkudniowej przerwie zjadłeś od razu 100mg, plus jeszcze dowaliłeś mirtę. Lepiej nie ryzykować więcej takich akcji

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 28 lut 2014, 19:26
No wiem, ale lekarz mi mówił, że "w razie czego" trittico można odstawić z dnia na dzień. To samo mianseryna.
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 28 lut 2014, 19:30
Serio? Mój lekarz mówi, że jak trittico nie pomoże to zaczniemy powoli odstawiać i włączymy coś innego. Ta wielość metod i opinii u lekarzy
psychiatrów mnie śmieszy wręcz

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 28 lut 2014, 19:36
Powaga. I chyba ma rację, bo zarówno w jednym przypadku jak i drugim nie odczułem żadnych zmian oprócz psychicznego "uzależnienia" od spania na nich.
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 28 lut 2014, 19:44
Ja po 2 miesiącach trittico odstawiłem bez problemu w jeden dzień.
Marian_Paździoch

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 28 lut 2014, 20:24
jeden odstawia lek z dnia na dzien i nic mu niema a drugi przezywa masakre.Wiekszosc tu ludzi na forum odstawia stopniowo i ja tak samo kiedys robilam. Jak probowalam nagle odstawic skonczylo sie bezsenna nocą takze dziekuje za takie odstawianie leku.Co do tycia to jem tyle co przed łykaniem tabsow ,z tym ze teraz ograniczylam jeszcze slodycze do min.Apetyt mam ogromny i w tym jest problem ,nie odczywam jako tako sytosci.Staram sie oszukiwac organizm i zeby sie zapchac choc na chwile jem suszone owoce albo duzo pije.Tylam rowniez po innych lekach nie tylko po mircie

-- 28 lut 2014, 19:26 --

zapomnialam dodac ,ze zeby nie myslec o jedzeniu skubie słonecznik ale przeciez on tez ma kalorie

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 28 lut 2014, 21:11
Polecam jedzenie jabłek, ewentualnie bananów. Można się zapchać niskokalorycznie.
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

Sortuj wg