TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 14 lut 2014, 13:58
Hej, chcialem zapytac czy ten lek ma wylacznie dzialanie nasenne czy ma tez dzilanie przeciwlekowe i przeciwdepresyjne?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Luki_Nerwusik 14 lut 2014, 14:10
Ma działanie przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, reguluje sen, a także podnosi libido osłabione przez zażywane jednocześnie leki SSRI.
Lekarka chciała mi przepisać to w miejsce chlorprothixenu, ale zostaje z chlorem bo na rozluźnienie i sen sprawdza się u mnie świetnie.
Luki_Nerwusik

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 14 lut 2014, 14:42
Dzieki za odpowidz. Zaczna go stososowac od dzsisaj wieczorej, w sumie powinno go sie brac na noc, ale nie wiem czy tak jak z innymi lekami na godzine przed snem, czy jak. Licze tez na to dzialanie przeciwlekowe i przeciwdepresyjne, bo ze snem na razie na stilnoxie wiekszych klopotów nie mam. zdarza sie nie spac ale ostatnio na szczescie zasypiam na stilnoxie. Ciekawe na ile mocne jest dzialanie przeciwlekowe i przecwdepresjne go trittico?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Luki_Nerwusik 14 lut 2014, 14:46
Weź 1-1.5 h przed spaniem.
Z tego co mi mówiła lekarka, to dość łagodny antydepresant, stosowany raczej jako dodatek, niż solo.
Luki_Nerwusik

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 14 lut 2014, 16:18
Chyba dawka 150 działa antydepresyjnie, 75 jedynie przeciwlękowo

-- 14 lut 2014, 16:20 --

Acha, no i Wieslawpas, stilnox to najgorsza rzecz pod słońcem uzależnia jak cholera, dzięki Bogu udało mi się to odstawić i już parę lat śmigam na Tritiko, fajny nieuzależniający lek nowej generacji, jak to moja pani psychiatra za każdym razem podkreśla. Stilnox spuścić w kiblu, feeee
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 14 lut 2014, 23:49
Luki_Nerwusik,
Ma działanie przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, reguluje sen, a także podnosi libido osłabione przez zażywane jednocześnie leki SSRI

nieee, uświadamia raczej że wszystko jest w głowie.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 15 lut 2014, 00:01
Dzsiaj noca zażyje pierwsza tabletke, pytanie czy jest sens certolic sie z dawka 1/3 przez 6 dni czy mozna od razu zaczac od dawki 2/3 tabletki?

TRAZODON (Trittico CR)

przez misiek_1 15 lut 2014, 10:28
wieslawpas a jakie masz tabletki 75mg czy 150mg? zacznij najpierw od mniejszej dawki.
jolantka ile lat już zażywasz ten lek i jaka dawka? bierzesz coś na dzień do tego?

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 15 lut 2014, 12:25
4 lata, generalnie 75, ale bywały okresy, czy bywają takie dni, że 150. Na dzień klonazepam ;/
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 15 lut 2014, 13:52
Na początku leczenia 25mg ścinało mnie z nóg w pół godziny.
Marian_Paździoch

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 15 lut 2014, 14:16
misiek_1, mam tabletki 75 mg.

Dzisiaj w nocy dobrze mi sie lezalo i odelwakalem zazycie tabletki nasennej. Świtalo juz kiedy żazylem stilnox i 1/3 trittico. Oczywiscie od razu pusl mi skoczyl bo to nowy lek. Ponizaż switało świtu i to mnie denerowowalo nakryłem sobie głowę kurtką, żeby światła nie widzieć. Zasnałem wdaje mi sie po jakies połgodzinie. Czyli szyko ale lto nie wiadomo czy po stilnoxie czy tritttico. Rzecz w tym ze obudziłem sie jak zwykle o 12. Spodziewałem się, że jak zasne tak poźno to też ponzo sie obudze,że bede spał do 14 a tutaj lipa pobutka taka jakbym zasnal zwyczajnie o 3 rano bo to jest moja stala godzina. Jak w koncu nasenie dziala ten trittico?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 15 lut 2014, 15:45
Spróbuj mirtazapiny na spanie. Tycie na niej wcale nie jest konieczne, ja nie tyje ani grama, waga stoi w miejscu.
Marian_Paździoch

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 15 lut 2014, 15:53
Marian_Paździoch, Dopiero co bylem u lekarza, nastepina wiyta za kilka tygodni, wiec nie mam recepty. Dopiero co zaczalem brac wiec trzeba tez poczekac troche na skutki.

-- 16 lut 2014, 14:52 --

Czu na drugi dzień po trittico czuje sie rano takie lekkie zamulenie? Bo to mam rano od dwóch dni a biore właśnie od dwóch dni.

TRAZODON (Trittico CR)

przez one-half 16 lut 2014, 20:31
Ile sie czeka az rozwinie sie (lub nie :) ) solidny efekt terapeutyczny? Jaka dawka jest potrzebna zeby to zaczelo dzialac przeciwdepresyjnie. Aktualnie jestem na 300 mg. Jest tu w ogole ktos kto trazodonem leczyl nie tylko zaburzenia snu ale tez depresje i mial wzglednie dobre wyniki?

Sortuj wg