TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez jetodik 25 sty 2014, 17:24
depas, jak oceniasz obecny zestaw leków który stosujesz? w porównaniu do buspironu i trazodonu?

o buspironie pisałeś że pomógł, a ten lek nie uzależnia, więc czemu odstawiłeś?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 25 sty 2014, 17:26
jetodik, kazdy tak sie rozkreca, ale moim zdaniem trazodon jest dla ludzi którzy pragną spokoju- to oniryczny lek.
dla efektu szałaputa lepsza jest setra.
tyle ze se zapamietajcie- jak cos Was wkurwia to bedzie wkurwiało dalej, dopóki tego nie rozpierdolicie. :8):

-- 25 sty 2014, 16:27 --

powiem Wam jeszcze ze setra przy trazodonie to pikuś.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

TRAZODON (Trittico CR)

przez jetodik 25 sty 2014, 17:34
chce tylko poznawczo nie polecieć w dół, bo już nie jest w tej kwestii wesoło.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez depas 25 sty 2014, 17:44
jetodik, napisałbym że bardzo dobrze, tyle tylko że ledwie kilka dni temu wstawiłem do niego paroksetynę na miejscę wenlafaksyny 150mg, którą brałem prawie rok. Także mój obecny stan to raczej jeszcze efekt brania wenli, topiramatu i flupentiksolu razem przez dłuższy czas. Ten zestaw oceniam bardzo dobrze. Wenlafaksyna prawie całkowicie uleczyła mnie z lęku i licznych fobii, topiramat ustabilizował i trochę spowolnił myślenie, a flupentiksol w małym ale wyczuwalnym stopniu dodał wigoru i poprawił nastrój.
Buspiron swego czasu faktycznie mi pomógł, była poprawa, ale nie na tyle żebym mógł powiedzieć że jest już wszystko cacy, poza tym jego wysoka dawka za bardzo mnie nakręcała w połączeniu z braną wtedy sertraliną i Trittico. Generalnie obecny zestaw (z wenlą) oceniam zdecydowanie lepiej niż ten wspomniany przed chwilą, z tym że moim problemem przede wszystkim były kwestie lękowe.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

TRAZODON (Trittico CR)

przez jetodik 25 sty 2014, 18:06
tak z ciekawości pytałem, to trittico chodzi mi po głowie.

za pierwszym razem jak wziąłem miałem sen hd, w którym moje codzienne lęki, obawy, ponure wydarzenia z przeszłości, objawiły się w postaci koszmarnych wydarzeń, obudziłem rozdygotany. tak doświadczyłem tego onirycznego działania trazodonu.

może jednak jest w tym efekt terapeutyczny - wyładowywanie zamrożonych lęków i wspomnień.

TRAZODON (Trittico CR)

przez depas 25 sty 2014, 18:09
Sny po Trittico faktycznie potrafią namieszać w głowie, ale z doświadczenia wiem że najczęściej są mimo wszystko przyjemne, koszmary zdarzają się naprawdę żadko. Poza tym po kilku tygodniach ten efekt ustępuje.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 25 sty 2014, 18:16
jetodik, generalnie po trittico pamięć szwankuje co bywa na plus. koncentracja bardziej wyostrza się po setrze-natomiast trittico ją trochę rozwalnia,ale nie zaburza.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

TRAZODON (Trittico CR)

przez barsinister 25 sty 2014, 18:56
depas napisał(a):Sny po Trittico faktycznie potrafią namieszać w głowie, ale z doświadczenia wiem że najczęściej są mimo wszystko przyjemne, koszmary zdarzają się naprawdę żadko. Poza tym po kilku tygodniach ten efekt ustępuje.

haha, to zdecydowanie najlepsza rzecz w trittico, do dziś tęsknię za tymi snami
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

TRAZODON (Trittico CR)

przez depas 25 sty 2014, 19:09
Ja do dziś z kolei tęsknię za mirtazapinowymi snami. Ale na tą chwilę paroksetyna zapewnia mi sny kolorowe całkiem zacne.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 25 sty 2014, 20:15
Ja jestem znowu na trazodonie (pierwszy raz w 2007 roku przez rok brałem).
Ale najlepsze sny były na mianserynie. Nawet mirtazapina nie daje tego co mianseryna. Zresztą mirtazapina jest gorsza jeśli chodzi o promowanie jakości snu. Trazodon zresztą też jak się porówna do mianseryny. Natomiast kwetiapina (25-50mg - niskie dawki nasenne) powoduje horrory (zdarzyło mi się nawet, że w nocy się budziłem zapłakany - WTF!). Mianseryna nigdy nie powodowała "złych doświadczeń" podczas snu - no i efekt 5D w snach był piękny. Zamiast pracować to człowiek czekał tylko na wieczór, aby powtórzyć podróż i doświadczenia ;) Niestety, stosunkowo szybko się kończy bajka ze snami ;)
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 26 sty 2014, 00:50
Mi się dzisiaj śniło po trittico, że coś mnie gniotło w uchu i okazało się, że mam tam powbijane jakieś małe patyczki/drzazgi i kiedy je wyciągnęłam, zwisał z nich jakiś niby-glut, po czym się rozwinął tak na 30 cm i okazał pasożytem zamieszkującym mój mózg. Potem gdzieś odpełzł. Sny po trittico nigdy nie są specjalnie stonowane
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez err 26 sty 2014, 02:57
uzytkownik napisał(a):Ja jestem znowu na trazodonie (pierwszy raz w 2007 roku przez rok brałem).
Ale najlepsze sny były na mianserynie. Nawet mirtazapina nie daje tego co mianseryna. Zresztą mirtazapina jest gorsza jeśli chodzi o promowanie jakości snu. Trazodon zresztą też jak się porówna do mianseryny. Natomiast kwetiapina (25-50mg - niskie dawki nasenne) powoduje horrory (zdarzyło mi się nawet, że w nocy się budziłem zapłakany - WTF!). Mianseryna nigdy nie powodowała "złych doświadczeń" podczas snu - no i efekt 5D w snach był piękny. Zamiast pracować to człowiek czekał tylko na wieczór, aby powtórzyć podróż i doświadczenia ;) Niestety, stosunkowo szybko się kończy bajka ze snami ;)

Można manipulować snami na dowolnym leku, w tym mianserynie, tak, żeby były prawie zawsze. Zmniejszenie dawki / zwiększenie - takie "większe" daje efekty miłego snu. Nie polecam eksperymentów, ale zaburzanie czynności chemicznej mózgu jakąś chemią, późniejsze przyzwyczajenie się do chemii - i nagłe odstawienie daje fajne efekty. "Falowanie dawkami".
err

TRAZODON (Trittico CR)

przez Sangria 26 sty 2014, 11:53
Witam,

Jeżeli ktoś z Was ma do odsprzedania Trittico, to proszę o kontakt. Pozdrawiam:)

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 26 sty 2014, 18:52
err napisał(a):Można manipulować snami na dowolnym leku, w tym mianserynie, tak, żeby były prawie zawsze. Zmniejszenie dawki / zwiększenie - takie "większe" daje efekty miłego snu. Nie polecam eksperymentów, ale zaburzanie czynności chemicznej mózgu jakąś chemią, późniejsze przyzwyczajenie się do chemii - i nagłe odstawienie daje fajne efekty. "Falowanie dawkami".

Za to właśnie dostałem opier*ol od lekarza ;)
Ale też mu powiedziałem, że nie da się tak sztywno leczyć, bo co pacjent, to inne reakcje na różne dawki. Jedynie chyba SSRI trzeba trzymać dawki.
Także ja w sumie tez leczę się przez internet pod opieką lekarza. Idę na kontrolę i mówię tylko co odstawiłem, dopasowałem, a co zacząłem brać (do czego wróciłem). Lekarz tylko kiwa głową, no bo jak tu leczyć skoro świadomy pacjent zaczyna bawić się dawkami. No, ale płacę, więc jakoś to znosi i mnie jeszcze nie wypieprzył ;) ;)
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

Sortuj wg