TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez mio85 09 sty 2014, 12:45
Rwind a dlaczego łaczysz fluo z trazodonem? Ja zastanawiam sie nad ta kombinacja tylko ze wzgledu na porawe funkcji seksualnych. Myslicie, ze takie polaczenie ma jakis sens? A moze całkowicei zamienic seronil na trazodon? co o tym myslicie, ktory jest skuteczniejszy na depresje lękową?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Wurzel 10 sty 2014, 11:08
misiek_1 napisał(a):czy zażywacie triticco przed snem codziennie o jednakowej godzinie? bo ja zauważyłam,ze jak zażyję 1,5 godz później niż zwykle to gorzej śpię.

Dostałem to w listopadzie w raz mirtagen 45mg, trazodon 250 mg (to nie mało) i taka kombinacja i tak mnie nie usypia za każdym razem. Jeżeli jednak chodzi o samopoczucie w ciągu dnia, to wyciągnął mnie z kompletnego dołka i rozbicia.

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 10 sty 2014, 22:46
mio85, na depresje lekowa to trazodon-odpowiednio duza dawka.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 10 sty 2014, 22:48
Dawno Cię tu nie było widać, zimo.
Marian_Paździoch

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 10 sty 2014, 22:55
Marian_Paździoch, zycie. :pirate:
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

TRAZODON (Trittico CR)

przez robertos09 18 sty 2014, 19:46
czesc, (pisze pod nowym nickiem, starego zapominalem ;) )
ostatnio doktor dodal do mojego Lexapro (10mg, brane > 3 lata), Trittico CR(15mg), zeby przywrocic libido, poprawic nieco nastroj i sen. Combo dziala swietnie.

Gdyby nie jeden fakt. Spoczynkowy puls >90, dla mojego dotychczasowego <60, zapchany nos i trudnosci z oddychaniem (niewielkie). Biore lek od 6. dni i nic sie w tej kwestii nie poprawilo. (Dodam tylko ze posiadam RBBB, chociaz nikt nie wie czy nabyty leczniem, czy wrodzony :P)

Moje pytanie - czy te efekty uboczne sa typowe i czy przemina wkrotce? Mieliscie podobne doswiadczenia?

ps. Mialem juz kiedys podobny problem z TLPD (klomipramina), tachykardia >110 i bylem zmuszony odstawic lek. Ale przeciez trazodon nie jest tlpd.
ps2. Benzo nie pomaga (wiec nie jest to zwiazane z lękiem, pomaga propranolol 10mg).

=======
[exp] Escitalopram, Sertralina, Wenlafaksyna, Paroksetyna, Flupentixol, Amilsulpiryd, Trazodon, Piribedil, Mianseryna, Bupropion, Selegelina, Clonazepam, Alprazolam, Lorazepam, Estazolam, Bromazepam (prn), Propranolol (prn), Winpocetyna, Piracetam

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 20 sty 2014, 00:14
na sen najlepsza mirtazapina :) trittico jest do bani ...

TRAZODON (Trittico CR)

przez nieistota 20 sty 2014, 18:48
Witam wszystkich serdecznie :)
Widzę, że temat wciąż aktywny, więc mam kilka pytań do osób, które zażywały trittico. Osobiście ten lek biorę od kliku dni, przez pierwsze 3 dni było to 25mg, obecnie 50mg tj. 2/3 tabletki przed snem. Docelowo mam zapisane 75mg na dobę. Niestety zaczęły mnie niepokoić skutki uboczne. Pierwszy problem to ból gardła - czy to normalne i czy przejdzie? - bo mam wrażenie, że z dnia na dzień jest gorzej :/ . Drugi problem to narastające zmęczenie. To nie jest mój pierwszy lek, 7 lat temu przez 7 miesięcy brałam wenlafaksynę, lek podobno silniejszy i z bardziej nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi i nie przypominam sobie, żebym wtedy czuła się tak osłabiona. Trzeci problem, chyba najbardziej męczący - pogorszenie nastroju - odczuwam naprzemiennie uspokojenie, lęk i jakąś dziwną melancholię, a właściwie czarny dół. Przed rozpoczęciem leczenia mój nastrój był w miarę normalny, raczej daleki od depresyjnego. Do lekarza psychiatry zgłosiłam się z powodu napadów lękowych, ciągłego zmęczenia (problemy z zasypianiem w nocy, częste wybudzanie, koszmarna senność w dzień) i problemów z koncentracją. Czy mój nastrój się unormuje?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Reiben 20 sty 2014, 19:00
Też miałem zapalenie gardła jak zacząłem brać Trittico, zima chyba też...chociaż głowy za nią nie daje po czym ją gardło bolało :>
Reiben

TRAZODON (Trittico CR)

przez khaleesi 20 sty 2014, 21:15
jak Trittico działa na sfere seksualną?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

TRAZODON (Trittico CR)

przez Reiben 20 sty 2014, 21:18
To musisz zimę spytać..jak już zejdzie z tego nieszczęśnika :pirate:
Reiben

TRAZODON (Trittico CR)

przez khaleesi 20 sty 2014, 21:19
Reiben, :P
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 21 sty 2014, 13:50
Od niedawna wróciłam do tricttico po 9miesięcznej przerwie i nie chcę się już zabić, co więcej, śpiewam i tańczę i jem pomarańcze (pasztet)
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez khaleesi 21 sty 2014, 17:02
jolantka, :great:
Mistrz Avatara

Sortuj wg