SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez radek111 01 lut 2015, 22:55
Po jakim czasie mogę poczuć mniej więcej działanie Sulpirydu na objawy negatywne?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Kalebx3 05 lut 2015, 20:52
Po dwóch tygodniach na sulpirydzie odstawiam ten lek .
Za bardzo mnie na żarcie po tym leku bierze , chodzę wciąż w jakimś hipoglikemicznym dołku , pod wieczór jestem nerwowy , a ciągu dnia z lekka zamulony i spięty . Tak więć Adieu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez radek111 11 lut 2015, 15:10
Sulpirydzie działaj na negatywy:|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychoanalepsja_SS 13 lut 2015, 16:52
Radku, chyba powinien działać mniej więcej od razu. No ale nie wiem, ja od razu poczułem lekką zmianę.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy lepszy pod względem "aktywizacji" jest sulpiryd czy amisulpryd? W poniedziałek wizyta i chciałbym o jakieś dropsy poprosić.

-- 13 lut 2015, 16:12 --

Jeszcze jedno pytanie - czy w Polsce idzie dostać sulpiryd w innej postaci niż ten od Tevy? Bo wolałbym uniknąć żarcia żelatynowych kapsułek.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez radek111 13 lut 2015, 20:19
Psychoanalepsja_SS, ja drugi raz ten lek biorę pierwszy raz tak po dwóch tygodniach działał mam spłycenie afektu,pustkę apatię niby zaburzenie schizotypowe mam :(

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez AlexCCC2 14 lut 2015, 21:24
Szczerze mówiąc to po neuroleptykach nie mam siły się nawet umyć ani ogolić to po co je brać chyba odstawie bo lekarz jak to lekarz powie swoje koleś kiedyś powiedział mi,że nie bedę miał siły się odlać po lekach i mówił prawdę muszę chyba odstawić

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez radek111 14 lut 2015, 23:03
Ja się kiedyś po sulpirydzie bardzo dobrze czułem subtelnie pobudzał podbijał emocje,pobudzał tak konstruktywnie łatwiej coś zacząć czy przełożyć tą stymulacje na działanie.
Teraz troche kicha 4 tygodnie już na nim a pozytywnego pobudzenia opisanego powyżej brak.
Mam nadzieje ze jeszcze załapie.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez monooso 15 lut 2015, 21:30
Łykam Sulpiryd 50 mg od 2 tygodni (1 tabs z rana). Co mogę powiedzieć? Przez pierwsze parę dni efekty były najbardziej widoczne, zadziałał bardzo pozytywnie już od pierwszej tabletki. Co takiego uczynił? Zmniejszył objawy nerwicowe, autystyczne, psychotyczne oraz fobię społeczną. Do tego dodał troszkę energii. Efekty dla tak zaburzonej osoby jak ja były jak najbardziej widoczne. Czułem się o wiele lepiej niż wcześniej na trzeźwo ale byłem trochę zamulony i ogłupiony, nie podobał mi się do końca ten stan, nie czułem się sobą. Po paru dniach lek wgrał się tak jakby w system i do dnia dzisiejszego nie czuję jego działania. Nie wiem czy przestał działać, czy osłabł, czy może się przyzwyczaiłem, każda opcja jest możliwa. Aby to sprawdzić musiałbym odstawić lek i zobaczyć jak funkcjonuję na trzeźwo. Wydaje mi się, że ciągle na mnie działa, subtelnie w tle ale działa, mniej się stresuję, jestem bardziej trzeźwy itp. chociaż nie ma co ukrywać, że jest to słabsze działanie niż to z początkowego okresu. Mocne pozytywne działanie z początkowego okresu było prawdopodobnie spowodowane rozdziewiczeniem z tą substancją i zamuleniem. Niedługo będę miał wizytę u psychiatry i myślę, że przyda mi się podbicie dawki do 100 mg ponieważ ta obecna jest zbyt słaba. Co do objawów ubocznych to nie zauważyłem praktycznie żadnych.
monooso

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez AlexCCC2 15 lut 2015, 21:32
Wiem,że sulpiryd działa aktywizująco ale pernazyna podobno też troche tak mi powiedział przynajmniej mój lekarz czy to prawda?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychoanalepsja_SS 15 lut 2015, 23:42
AlexCCC2 napisał(a):Wiem,że sulpiryd działa aktywizująco ale pernazyna podobno też troche tak mi powiedział przynajmniej mój lekarz czy to prawda?

Kurka, tylko parę dni na zamkniętym brałem i ciżko mi powiedzieć o efektach, bo to były bardzo różne od naturalnych warunki. Potem nie brałem. Ale wciąż mam, to może wrócę do tego, jak sulpi/ami nie zadziałają dobrze.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez devnull 16 lut 2015, 01:43
Jak kogoś nie stać na amisulpryd, to sulpiryd jest jego starszym kuzynem, cena max 5zł.
Różnica w działaniu niewielka, tylko trzeba walić conajmniej 150mg, optymalnie 300mg co odpowiada 50-100mg AMI.

-- 16 lut 2015, 01:44 --

AlexCCC2 napisał(a):Wiem,że sulpiryd działa aktywizująco ale pernazyna podobno też troche tak mi powiedział przynajmniej mój lekarz czy to prawda?

ani troche, pernazyna jest typowo na uspokojenie.
co Ci lekarze pierdolą, ehhh, mam wrażenie, że wielu użytkowników tego forum ma większa wiedzę niż oni.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychoanalepsja_SS 16 lut 2015, 01:55
co Ci lekarze pierdolą, ehhh, mam wrażenie, że wielu użytkowników tego forum ma większa wiedzę niż oni.

Olanzapina mnie miała "zaktywizować" (ta, słowa lekarki). Potem promazyna. Potem chlorprotiksen. Prędzej się tym gównem zakatywizuję :lol: !

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez devnull 16 lut 2015, 02:31
Psychoanalepsja_SS napisał(a):

Olanzapina mnie miała "zaktywizować" (ta, słowa lekarki). Potem promazyna. Potem chlorprotiksen. Prędzej się tym gównem zakatywizuję :lol: !

olanzapina, promazyna i chloro to mózgościnacze, one nie mają prawa aktywizować :D
co za idioci.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez radek111 16 lut 2015, 07:46
Brałem kiedyś olanzapinę i prez pierwsze 3-4 tygodnie bylem zombie ale później rzeczywiście bylem aktywniejszy czułem sie odblokowany i nastrój był przyjemny. No ale tyyycie jest po niej straszne.

Sortuj wg