SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez kokos7 10 sty 2014, 15:08
Ja mogłem kupić maksymalnie 4 opakowania leku

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ania125 10 sty 2014, 16:11
Witam wszystkich brałam przez ok 2 miesiące sulpiryd na początku było ok ale później pojawił się mlekotok zaburzyła mi się miesiączka i pojawiło mi się dziwne drżenie w głowie już go nie biorę od miesiąca i w ogóle żadnych leków a drżenie nadal mam i boje się że to po tym leku tak mi zostało to możliwe czy to nerwica??

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Lord Kapucyn 10 sty 2014, 16:26
MalaMi1001 napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):Niestety posiada skazę
Żartujesz sobie? :mrgreen:

Mówiłem o amisulprydzie, nie o moklobemidzie. I czemu miałbym żartować? Amisulpryd według badań jest najbardziej podnoszącym prolaktynę neuroleptykiem. Jak go brałem kilka miesięcy, mimo że w dawce prodopaminergicznej to mi prolaktynę wystrzeliło w badaniu krwi grubo ponad górną granicę. Gdyby nie ta wada, to brałbym do dziś.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wredny 10 sty 2014, 17:31
maniek123321 napisał(a):masz brac rano po 50mg , po tygodniu/dwoch mozesz zwiekszyc dawke o 50mg czyli bezdiesz bral 100mg tez rano.
dawkowanie sie zgadza, 2 tabletki raz dziennie.musi taka dawke wpisac bo inaczej mogli by ci nie wydac 120tabletek w aptece bo mozna tylko na miesiac lub dwa wydac lek.
na zapas ci wypisal, czesto tak robia.

Dzięki. Jednak czy nie wystarczyłoby wypisanie dwóch opakowań, a podczas następnej wizyty, gdy lek będzie działał pozytywnie, zapisanie kolejnych jego ilości? Pozostałe leki dostałem na normalny okres, a tego nieszczęsnego sulpirydu jest tyle, jakbym miał go jeść garściami. Chyba, że chodzi o to, że raz na miesiąc lub dwa można przepisać ten lek i dlatego taka jego ilość, to w takim razie nie było pytania :P

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ania125 10 sty 2014, 18:01
Proszę o odpowiedź czy od brania sulpirydu przez 2 miesiące 50mg na dobę mogło się coś ze mną stać wiem napewno że prolaktyna bardzo się podniosła

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wieslawpas 10 sty 2014, 20:32
Na co bierze sie ten sulpiryd, czy to jest lek dobry na stany napięcia lęku i pobudzenia??? Podobo ma działane aktywizujace, mnie aktywizacji za bardzo nie potrzeba. W sumie najwieksza zmora to nieustanne napięcie. Może ktoś zna jakiś dorby lek na stany napieć???

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Marian_Paździoch 10 sty 2014, 22:54
wieslawpas, wieslawpas, dziś łyknąłem 25mg baclofenu i zero napięć, a też są one moją zmorą. Co dziwne, ta tabletka baclo eliminuje u mnie napięcie lepiej niż wszystkie psychotropy jakie brałem.
Marian_Paździoch

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wieslawpas 10 sty 2014, 22:57
Marian_Paździoch, Ale jak taki lek moze zanosić napięcie psychiczne, jak to jest lek na dolegliwości cielesne...???

"Zastosowanie Różne typy skurczów mięśni wywołane uszkodzeniem rdzenia kręgowego"
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=281

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Marian_Paździoch 10 sty 2014, 23:21
Zależy z czego to napięcie u Ciebie wynika. U mnie to napięcie jest psychofizyczne. Sam nie wiem czy psychiczne nakręca fizyczne czy odwrotnie. Baclofen generalnie powoduje porządne wyluzowanie. Warto spróbować, 10zł za 50 tabletek w mocnej dawce to niewiele. A może akurat coś zdziała w tym temacie.
Marian_Paździoch

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ladywind 10 sty 2014, 23:24
Marian_Paździoch, już nie bierzesz serty z miansa?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wieslawpas 10 sty 2014, 23:34
Marian_Paździoch, To jest lek na recepte???? Pare miesicy temu jeden gosc z forum tez mi napisal ze bierze go na napiecia.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Marian_Paździoch 11 sty 2014, 08:28
ladywind, PW.
wieslawpas, na receptę, ale nie jest ciężko go zdobyć. Psychiatra przepisze Ci go prędzej niż benzo
Marian_Paździoch

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez elfrid 11 sty 2014, 09:54
wieslawpas napisał(a):Marian_Paździoch, Ale jak taki lek moze zanosić napięcie psychiczne, jak to jest lek na dolegliwości cielesne...???

"Zastosowanie Różne typy skurczów mięśni wywołane uszkodzeniem rdzenia kręgowego"
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=281

tak sulpiryd w małych dawkach stosuje się na nerwicę wegetatywną (wiem, że to archaiczne określnie). problemy gastryczne, ściski w głowie itp. Może pomóc solo, lub wspomóc SSRI.
pregabalina, wenlafaksyna

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ewa3700 16 lut 2014, 13:46
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy w niskich dawkach Sulpiryd podnosi dopaminę, czy też ją blokuje. Jaka jest prawda...może tu na forum ktoś obeznany na temat tego leku mnie oświeci. z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Sortuj wg