SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez siódmy 31 sie 2012, 15:37
Nie wiem po co wogóle chcesz łączyć leki z góry zakładasz że sulpiryd Ci nie pomoże ? Jest tak jak kolega powyżej pisze,napewno przyniesie Ci ulgę.To dobry lek.Pzdr

I najważniejsze pogodzić się w głowie z chorobą bo jak ją odpychasz to ona napiera jeszcze bardziej.
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tictac 31 sie 2012, 16:05
Nie odpycham jej już raczej się z tym pogodziłem. Moim celem jest dobrze czuć się w trasie i w pracy poza domem.
Jako, że z trasami po 10-15 min nie mam problemów to jak wyjdzie pojechać dalej do miasta bez stoperanu nikt mnie nie wydrze choćby nie wiem co bo wiem jak to by się skończyło. Ale chciałbym odstawić stoperan i piwko, a w zamian zażywać np. Sulpiryd.
Z bromkiem wiem, że trzeba uważać przeczytałem o nim chyba już wszystko co jest dostępne w necie łącznie z waszymi opiniami.
Żadnej opinii nie biorę szczególnie do serca ale również nie pomijam. 4,5 mg to dużo ? po 1,5 mg nic nie się nie zmieniło po 3 było trochę lepiej.
Z sulpirydem nie miałem styczności wcale ale czytałem dużo pozytywnych szczególnie wśród płci męskiej i u osób z nerwicami somatycznymi.
Jutro chcę iść do rodzinnego lekarza ale nie wiem jak nakierować temat aby dostać któryś z tych leków.
Jestem nie ubezpieczony więc na razie nie zgodzę się na żadne badania - poza tym jestem przekonany na 99%, że to problem natury psychicznej, a nie fizycznej jakieś badania mogę zrobić ale jak podciągnie mi się samopoczucie nie chce na siłę się męczyć z badaniami jak potrzebuje czegoś innego. Jak nie dogadam się z rodzinnym lekarzem to zostaje psychiatra ale ten zapewne nie przepisze tego co chce tylko uniesie się dumą i dostanę coś innego. Jestem otwarty na propozycje ale bez przesady niczego w ciemno nie będę łykał. W bromazepamie podoba mi się to, że mnie nie zamula, uspokaja równoważy dodaje odrobinę pewności siebie
jest prospołeczny ale nie kładzie mnie na wyro nie bełkocze po nim nie zataczam się, mogę normalnie pracować nie mam tychykardii jak to czasem sam sobie potrafię wkręcić po jakimś leku nawet w miarę bezpiecznym. A cena hmm dla mnie liczy się efekt jak będę się dobrze czuł to będę wydajny w pracy i zarobię na leki i na wszystko inne, a jak nie to na nic nie będzie.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez depresyjny 06 wrz 2012, 12:50
Cześć. Powiem wam tak szczerze, że jeśli chodzi o nerwicę to sulpiryd . Umnie w połączeniu z escitalopramem jest w stanie sobie poradzić. Bóle somatyczne ustają. Ale jak do diabła poprawić samopoczucie tego nie wiem. U mnie cały czas obniżone i w bólu, takim zastoju mi upływa życie.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Ariel28 10 wrz 2012, 21:03
Witam, biore Sulpiryd 100mg od tygodnia wkoncu zaczołem funkcjonować, boje sie tylko o skutki uboczne wczesniej czytałem wasze wpisy, po tym leku wszystko naraz bym chciał robić i nie czuje za bardzo zmeczenia, spie normalnie na razie. Biore jeszcze Sertagen100mg Hydroxzyzinum 50mg i Afoban jak mam ataki paniki, od kilku dni jest spokuj. pozdrawiam

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ekomer 14 wrz 2012, 18:17
Biore od 3tyg sulpiryd 50mg wieczorem, dzis mam impreze, chce wypic pare piwek, prosze doradzcie mi, czy lepiej pominac dzisiaj tabletke i wziac jutro rano czy normalnie brac bo strace ciaglosc....?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez bigfish 14 wrz 2012, 18:20
ekomer, lepiej nie pić ;)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ekomer 14 wrz 2012, 18:36
no wiem, ale raz na jakis czas wypije ;/

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Ariel28 14 wrz 2012, 21:33
ekomer napisał(a):Biore od 3tyg sulpiryd 50mg wieczorem, dzis mam impreze, chce wypic pare piwek, prosze doradzcie mi, czy lepiej pominac dzisiaj tabletke i wziac jutro rano czy normalnie brac bo strace ciaglosc....?

A czemu bierzesz wieczorem? jak to lek pobudzający rano powinno sie brać

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ekomer 14 wrz 2012, 21:41
pytałem o to tez lekarza.... mowil ze ludzie po tym spia dobrze.... wrecz przeciwnie....
rano biore SSRI

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez montechristo 14 wrz 2012, 21:43
Ariel28 napisał(a):
ekomer napisał(a):Biore od 3tyg sulpiryd 50mg wieczorem, dzis mam impreze, chce wypic pare piwek, prosze doradzcie mi, czy lepiej pominac dzisiaj tabletke i wziac jutro rano czy normalnie brac bo strace ciaglosc....?

A czemu bierzesz wieczorem? jak to lek pobudzający rano powinno sie brać

Może ma nocną zmianę

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ekomer 14 wrz 2012, 21:45
ale smieszne...

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Guzik 15 wrz 2012, 08:31

I jak tam piwo z sulpirydem?
Biorąc sulpiryd wypiłam jedno piwo i czułam się tak pijana jak po 4 czy 5, nie miałam pojęcia że tak to się może skończyć, wcześniej brałam inne leki i nic się nie działo a tu taka masakra. Potem już nie sięgałam po alkohol.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ewa3700 15 wrz 2012, 10:57
Nie radziłabym pić żadnego alkoholu, gdyż może być nawrót choroby. I całe leczenie na darmo.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ekomer 15 wrz 2012, 12:56
Duzo nie wypiłem bo tylko 4 piwka... mialem brac wieczorem tabletke ale wzielem dzisiaj rano....

Ogolnie po Sertagenie i Sulpirydzie glowa boli a jak sie wypije jeszcze to juz wogole masakra....

Sortuj wg