SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
58
63%

Nie
15
16%

Zaszkodził
19
21%

Liczba głosów : 92

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez frustrated 28 sie 2012, 03:44
problem w rozmowie z ludźmi, ograniczone możliwości intelektualne, słaba koncentracja, rozdrażnienie,

zadzialal cos sulpiryd na tych plaszczyznach? ; p
zdrowymozg.pl

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tictac 28 sie 2012, 12:25
Czy ten lek w przypadku wystąpienia jakiś skutków ubocznych bądź zaprzestaniu działania trudno się odstawia ?
Czy pomógł osobom z zaburzeniami somatycznymi ? Bo naczytałem się dużo pozytywnych opinii na ten temat i sporo lekarzy przepisuje
ten lek osobom cierpiącym na nerwice z objawami somatycznymi .
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ladywind 28 sie 2012, 14:22
frustrated, sulpirydu jeszcze nie brałam
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychotropka`89 28 sie 2012, 14:43
Ja odstawiam i nie polecam. Niecały tydzień minął od odstawienia i czuję się bardzo źle. Jestem senna, mam lęki, non stop mi niedobrze, nie mogę jeść i mam mega depresję. Jak wcześniej goniłam jak naćpana tak teraz siedzieć nie mam siły. Beznadzieja totalna.
Lek pomaga na chwilę ale odstawianie to kanał. Przynajmniej w moim przypadku.
Psychotropka`89

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ladywind 28 sie 2012, 14:50
Psychotropka`89, a co było powodem ze go odstawiłas skoro wczesniej Ci pomagał?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychotropka`89 28 sie 2012, 15:35
Zamiast podnieść, waga spadła jeszcze bardziej. Byłam nadpobudliwa, pobudzona, jak po amfie. Krótko spałam a w ostatnich dniach brania zaczęłam mieć napady duszności,praca serca była bardzo zmienna,zaburzona. Ciało wołało ZWOLNIJ, NIE MAM SIŁ, a mózg nie pozwalał siąść na dupie ani na chwilę.To były przyczyny.
Psychotropka`89

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tictac 28 sie 2012, 16:37
Psychotropka`89,
Trochę mnie wystraszyłaś tym wpisem. Chciałem ten lek brać na objawy somatyczne nerwicy bo podobno równie dobrze jak na głowę działa na układ pokarmowy. Jak długo brałaś lek i w jakich dawkach ?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez siódmy 28 sie 2012, 16:38
Mi psychiatra powiedziała że sulpiryd lepiej działa na mężczyzn niż na kobiety.Biorę od 3 lat z przerwami.Plusy mniej natrętnych myśli,więcej spokoju,normalny sen.Żadnych nadpobudliwości wręcz odwrotnie.Po odstawieniu nic takiego sie nie dzieje,ale niestety z czasem znowu muszę brać pare dni i odstawiam znowu.Mam madzieję że kiedyś to się skończy.Pzdr
Ano właśnie też zauważyłem że przy dłuższym braniu dobrze reguluje przemiane materii itp.
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychotropka`89 28 sie 2012, 16:43
tictac nie chciałam Cię wystraszyć... Po prostu mówię jak było w moim przypadku, co nie oznacza, że u Ciebie będzie tak samo. Teraz brałam krótko, około miesiąca w dawce 100 mg na dobę. Wcześniej brałam pół roku około i był podobny scenariusz. Mlekotok się pojawił, lek przestał działać pozytywnie, a pojawiły się bardzo niemiłe objawy, które opisałam już wcześniej.
Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, czy u Ciebie będzie podobnie. Musisz to wypróbować na sobie lub spróbować z innym lekiem.
Psychotropka`89

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tictac 28 sie 2012, 17:13
Psychotropka`89
Rozumiem, a możesz powiedzieć po jakim czasie zaczęłaś czuć pozytywne efekty brania ? Bo chyba po 2 tygodniach w pełni działa ten lek ?
siódmy,
dzięki za wpis myślę, że jednak spróbuję bo na innym serwisie jest sporo pozytywnych opinii tym bardziej związanych z nerwicą somatyczną.
Np.:

~Świetny lek, inne leki nie działały a ten idealny! Wyciągnął mnie z ciężkiej deprechy oraz zaleczył problemy z żołądkiem jednocześnie!!
~Stres permanentny, długotrwały załatwił mi układ trawienny i oto zdziwienie. Lek polepsza ponadto wydzielanie śluzu i mimo nieznanego mechanizmu powstania tej dobroczynnej czynności mogę zaświadczyć: działa i w tym kierunku.
~Zadziałało dwa a nawet trzy w jednym.
~super lek, pomógł mi na bóle jelit spowodowane nerwicą
~To super lek na nerwicę wegetatywną i organiczną, jeżeli dominują objawy somatyczne

Mi psychiatra powiedziała że sulpiryd lepiej działa na mężczyzn niż na kobiety.
Sulpiryd zwiększa poziom prolaktyny u kobiet co skutkuje zaburzeniami miesiączki i często mlekotokiem.
Stąd tyle negatywnych opinii o tym leku od strony kobiet. Chociaż niektóre dziewczyny chwaliły sobie ten lek to niestety
przez właśnie takie skutki uboczne musiały go odstawić.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychotropka`89 28 sie 2012, 17:30
Spróbuj. Może Tobie pomoże. Ja pozytywne działanie zaczęłam odczuwać po 3 dniach. Super było po tygodniu, dwóch, tak jak mówisz.
Zaburzenia miesiączki i mlekotok są na prawdę uciążliwe, to fakt.
Psychotropka`89

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tictac 28 sie 2012, 18:13
Na razie wziąłem standardowo Stoperan i 4 mg bromazepamu ( Sedam ) ciekawe jak zadziała .

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Psychotropka`89 28 sie 2012, 19:09
A co Ci jest?
Psychotropka`89

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tictac 29 sie 2012, 11:05
W sensie po co biorę te leki ?