SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Lord Kapucyn 18 gru 2011, 19:18
Na co lekarz przepisał Ci sulpiryd i w jakiej dawce masz go brać? Jaką masz diagnozę?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez new_york 18 gru 2011, 19:32
Sulpiryd nie jest na tyle silnym lekiem, zeby az tak sie wstydzic przed wszystkimi ze sie go bierze ;)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez gdghf 18 gru 2011, 19:46
i tu się zaczynają schody.. od kilku lat męczę się ze swoimi porytymi stanami emocjonalnymi.. mam już za sobą okaleczanie się, próbę samobójczą.. niestety nawet to mi nie wyszło.. za to musiałam leżeć w obrzydliwym szpitalu, w któym traktowano mnie jak idiotkę.. nie byłam u żadnego lekarza, wszyscy uważają, że to moje wymysły.. że ja robię to tylko, żeby zwrócić na siebie uwagę, czy zrobić z siebie ofiarę.. dostęp do leków psychotropowych mam w domu, miałam już z nimi do czynienia, teraz chciałabym tylko lekkiej poprwy nastroju.. resztę zrobię sama.. a nikomu nic nie chcę mówić, bo najchętniej wysłaliby mnie to jakiegoś ośrodka, żeby mieć spokój i tyle.. doszłam do wniosku, że to jedyne wyjście, z tej sytuacji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Badziak 18 gru 2011, 19:47
Biorę go już miesiąc i zero efektów. Gdzie ta aktywizacja? Kawa przy tym to jak bomba atomowa. Rozczarowałam się. Co skuteczniejszego polecacie na aktywizację (oprócz metylofenidatu)?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez jobs 18 gru 2011, 21:22
Edronax, tylko jak nie weźmie się dawki to występuje duże zmęczenie
Może spróbuj jakis NRI

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Guzik 18 gru 2011, 22:03
fluanxol?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Amon_Rah 18 gru 2011, 23:23
Flkuanxol po miesiacu przestaje dzialac. Sprobuj Solianu a jeszcze lepsze bedzie Abilify, wiem bo bralem obydwa przez dluzszy czas.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez depresyjny 19 gru 2011, 14:09
Kto wie czy ja nie skumam go z escitalopramem. Chyba nikt z eskiem nie kumał.
Bo ten esek to chyba taka strategia producenta,żeby go cały czas brać, czyli cały czas minimalnie pod progiem normalności, i od czasu do czasu kopniak w dupę żeby przypomnieć mi gdzie moje miejsce. W związku że jestem człowiekiem dużej wiary to cały czas czekam..;) ale generalnie to za 3 tyg wizyta u lekarza . Na ostatniej wizycie mi zasugerował właśnie żeby skumać te leki.
.. Ale ja wierzę w escitka. W najgorszym wypadku moja wiara potrwa jeszcze 3 tyg i poddam się sugestii lekarza.
depresyjny

Sulpiryd

przez Seba1824 09 sty 2012, 19:23
Witam , dzis to juz mialem masakra doslownie , mam silne lęki i zawroty głowy + czuje sie jakbym nie byl sobą .Tak sie przestraszylem ze pojechalem sam prosto do szpitala psychiatrycznego.Pani powiedziala ze bez skierowania mnie nie przyjmie ale jakos sie udalo i zrobila wywiad ze mna i przepisala mi Sulpiryd i pilny kontakt u psychiatry . Czy bral ktos ten lek ? Czy mieliscie podobne objawy do moich ?czy da sie z tego wyleczyc ?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Guzik 10 sty 2012, 22:41
Miałam silną derealizację i depersonalizację ale sulpiryd niezbyt mi chyba pomógł. Lęki też miałam okropne i ciągle myślałam że się przewrócę. Brałam sulpiryd ale nie pomógł mi tak jak fluanxol (może działanie aktywizujące mija, ale przeciwlękowe nie). Do tego miałam zaburzenia hormonalne po tym leku.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez magix 18 lut 2012, 17:21
kilka godzin temu wziąłem po raz pierwszy sulpiryd, dawka 50mg w celu aktywizacji(średnio-ciężka depresja, stany lękowe), działa po prostu super od pierwszego użycia, aż ciężko w to uwierzyć :) nie spodziewałem się aż takiego efektu ( który pewnie z czasem będzie malał), jednak do wyrwania z marazmu sulpiryd jest jak dla mnie nadspodziewanie dobry, żadna kawa czy cokolwiek innego tak na mnie nie działa, może po prostu cierpiałem na poważny niedobór dopaminy? nie wiem, ale lek działa i to jest najważniejsze, polecam

dodatkowo psychiatra przepisał mi seronil, co w połączeniu mam nadzieję pozwoli mi na szybkie pozbieranie się :D

pozdrawiam

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez new_york 18 lut 2012, 17:27
Na mnie pierwsza tabletka tez zadzialala super, druga troche slabiej a trzecia i kolejne juz w ogole. Takze nie ciesz sie za wczesnie ;)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez err 18 lut 2012, 17:28
Sulpiryd na mnie nie podziałał aktywizująco w żaden sposób... Powiedzcie mi ile tego Fluanxolu mam brać rano, żeby być zaktywizowanym? 0,5mg zero efektu... Kawa albo tiger już niebo lepiej działa. Ba, w ogóle działa, ale nie chce pić kawy czy tigerów.
err

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Guzik 20 lut 2012, 21:17
err napisał(a):Sulpiryd na mnie nie podziałał aktywizująco w żaden sposób... Powiedzcie mi ile tego Fluanxolu mam brać rano, żeby być zaktywizowanym? 0,5mg zero efektu... Kawa albo tiger już niebo lepiej działa. Ba, w ogóle działa, ale nie chce pić kawy czy tigerów.

Ja biorę 1,5mg. Działanie aktywizujące fluanxolu jednak mija i zostaje przeciwlękowe. Mnie akurat to odpowiada, chociaż taki kop aktywizacji czasem się by przydał.

Sortuj wg