SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Rainny 01 lis 2011, 17:20
Mam nadzieję, że ze mną aż tak źle nie jest i nie przekroczę tej dawki 200 mg :) Dziękuje za odpowiedź :)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 01 lis 2011, 17:50
Po wjeździe na 200 mg załączyły mi się huśtawki nie do zniesienia... Mam nadzieję, że to preludium do czegoś lepszego...Ktoś miał podobnie?
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Badziak 24 lis 2011, 20:28
Michuj, czemu odstawiłeś Sulpiryd? Nie wystarczyło zmniejszyć dawki?
Dzisiaj pierwsza dawka. Miało mnie zaktywizować i wyeliminować sennność, a zamiast tego zmuliło mnie i poszłam spać. Oby chociaż wykazał działanie prospołeczne to będę zadowolona. Po jakim czasie ten lek zaczyna działać?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Rainny 24 lis 2011, 22:10
Ja jednak dostałam Oropram. Ale jestem jeszcze bardziej senna niż wcześniej. Zażywał ktoś?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 24 lis 2011, 22:12
Działał może parę tygodni. Ogólnie szkoda zawracać sobie głowę tym lekiem. Prospołeczny jak z koziej dupy trąba.

-- 24 lis 2011, 21:13 --

Pełne działanie w sumie to po paru dniach u mnie było. Wróciłem do punktu wyjścia. Jak Cymbalta nie zadziała, to nie wiem...
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Badziak 25 lis 2011, 00:33
Kilka tygodni aktywizacji mi wystarczy.

Pewnie zostało Ci jeszcze dużo innych leków do wypróbowania. Cymbalta nie jest Twoją ostatnią szansą.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez norma_baker 25 lis 2011, 07:10
zielonawitolda, a jaką dawkę brałaś?

200 mg podzielonych na dawkę poranną i popołudniową po 100. Potem musiałam tylko 100 brać, ale po 100 czułam jakbym cukierki łykała więc odstawiony w cholere. Naprawdę szkoda. Jeszcze żaden neuroleptyk nie działał na mnie tak wyśmienicie i to przy niskiej jak na psychozy dawce - bez głosów, ogromne chęci do działania, zero przybierania na wadze.
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Amon_Rah 25 lis 2011, 09:50
zielonawitolda, chlorprothixen raczej ma bardzo slabe dzialenie przecipsychotyczne, w dodatku bierzesz go w bardzo malej dawce. Rozmawialas z lekarzem? Ja bym Ci polecil Rispolept w dawce 1-4 mg, doskonale dziala, wszelkie glosy i inne urojenia znikaja ja reka odjal, dodatkowo nie zmula jak chlorprothixen i nie powoduje kolatania serca i poprawia koncentracje. Pogadaj z lekarzem, moze Ci zmieni.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez norma_baker 25 lis 2011, 11:01
porozmawiam, ale coś czuje, ze znowu bede musiala skoczyc na oddzial zeby dobrac leki. biore chlora od poniedzialku - w poniedzialek w nocy mialam maly atak [jak na jakims kwasie, szafa na mnie leciala, chlopakowi twarz sie rozplywala a on mnie przytrzymywal a ja darlam sie i panikowalam] ale podejrzewam, ze to moze brak ketrelu? wczoraj dopadły mnie duszności więc od razu i napad lęku, że umieram, a godzinę temu moje tętnho przy siedzeniu przed kompem- 102/min.

co do rispoleptu - bralam kiedys, w plynie, odstawiony przez to samo co sulpiryd - mlekotok. ja mam po prostu jakieś szczęście do tych neuroleptyków :p

-- 25 lis 2011, 11:07 --

przed chwilą rozmawiałam telefonicznie z psychiatrą - odstawić chlorka, w poniedziałek przyjść na wizytę i dalsze strzelanie. niestety, sama siebie na to skazuję, ale sytuację nie pozwalającą mi na natychmiastową hospitalizację opisałam w innym temacie.
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez pakamera 25 lis 2011, 12:10
Ja bym Ci polecil Rispolept w dawce 1-4 mg
Jak można komuś polecać lek oraz dawki? :roll: Ja brałem wszystkie atypowe i żadne na mnie nie działały. Dopiero stary lek na mnie działa.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Badziak 25 lis 2011, 13:38
Kurde, dzisiaj zwiększyłam do 100mg i dalej chce mi się spać...

-- 26 lis 2011, 01:14 --

Zwiększyłam dawkę do 100mg i zasłabłam na WF-ie. :shock:

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez new_york 13 gru 2011, 10:42
Czy ktoś wie, dlaczego podczas brania Sulpirydu (jak i wszystkich innych neuroleptyków) mam podwójne parcie na kawę i papierosy? Wiem, że to dziwne ale takie zjawisko właśnie u siebie zaobserwowałem. Czy ktoś miał podobnie?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Warzywa_po_prochach 14 gru 2011, 00:56
Amon_Rah napisał(a):Wera, dziewczyny czesto na to narzekaja wlasnie po tym leku. Dlatego jednak lepszy dla facetow...dla mnie lek rewelacyjny. Nawet niby nowoczesniejszy Solian tak na mnie nie podzialal.

Nie zgodzę się. Analizowałem wątek - faceci w ogóle to z 20% odpowiedzi. Kobiety znacznie częściej chwalą, faceci często nie widzą w ogólnie różnicy na psychikę, jedynie skutki uboczne. Po drugie: u facetów powoduje impotencję, więc nie wiem czy dla nich taki super. Kolejny powód do zmartwień i depresji - skutek odwrotny do zamierzonego.
Brak miesiączki - to chyba fajnie nie krwawić, a impotencja - sama oceń.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez gdghf 18 gru 2011, 19:12
Witam Was wszystkich. Nigdy w życiu nie rejestrowałam się na takich portalach, nigdy nie myślałam, że będę musiała coś takiego robić.. potrzebuję Waszej pomocy, mam przed sobą sulpiryd, i chcę go wziąć, myślę, że muszę.. chcę, żeby mi pomógł.. ale się boję, nie chcę, żeby ktokolwiek wiedział, że go biorę, że biorę cokolwiek, chcę tylko odrobiny uśmiechu.. chcę wstać rano i pomyśleć, że nie jest tak źle, że się jakoś poukłada, że jestem na tyle silna, żeby się uporać z tym wszystkim.. ale wiem, że moment, w którym ktoś się dowie, będzie najgorszym momentem w moim życiu.. w jakim momencie życia Wy musieliście zacząć go brać? kompletnie nie wiem co mam robić...

Sortuj wg