SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez tahela 04 paź 2011, 00:00
Michuj,
o proszę kto sie pojawił, mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie układa u Ciebie w tej Belgii :?:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 04 paź 2011, 05:38
tahela, Dzieje się dobrze, tylko pracę muszę dopiąć do końca. Wtedy będzie sukces ;)
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez dolomit 04 paź 2011, 09:05
Michuj napisał(a):lek ciągle działa wybitnie, zero efektów ubocznych i bólu głowy.

SUPER!!!!
Szkoda ,że u mnie po początkowych fajerwerkach poprawy ,nadeszły makabryczne bóle głowy i spadek skuteczności leku...
Ale początek był fantastyczny.Poczucie szybkiego powrotu do zdrowia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez kuzyn 04 paź 2011, 09:15
Mam sulpiryd i nie biore, a nie mam valdoxanu, trittico i mirtazapiny i tez nie biore ;)
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 04 paź 2011, 11:10
kuzyn napisał(a):Mam sulpiryd i nie biore, a nie mam valdoxanu, trittico i mirtazapiny i tez nie biore ;)

A kogo to obchodzi?
I co z tego?
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez err 05 paź 2011, 20:51
A na co on właściwie pomaga? Bo mam go trochę, zażywałem i nie zauważyłem żadnej zmiany.
err

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez buka 06 paź 2011, 02:30
na kaca

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 06 paź 2011, 03:10
fajnie aktywizuje i dodaje energii
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez klaudia1233 11 paź 2011, 23:23
stwierdzono u mnie nerwicę żołądka [generalnie to mam refluks, zespół jelita drażliwego, rozregulowany układ pokarmowy przy czym od nerwicy mam dodatkowy skręt kiszki :( ; miałam już 2 razy robioną gastro- i raz kolonoskopię]. oprócz mln różnych leków dostałam też właśnie sulpiryd w dawce 100mg dziennie.
generalnie jestem mega nerwus i wszystko totalnie mnie stresuje, a dzisiaj po pierwszej dawce miałam wrażenie, że jest lepiej. zastanawiam się jednak czy to naprawdę podziałało, czy tylko zadziałał efekt placebo i już sobie sama wmówiłam, że się lepiej czuję..

poczytałam trochę w necie o nim i trochę jestem przerażona u ilu kobiet wywołał mlekotok.. jezu :(

btw. czy biorąc tabletki antykoncepcyjne [Yaz] razem z sulpirydem, to one nie działają?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Misiek_NL 12 paź 2011, 12:28
Ja zarzywałem kiedyś sulpiryd i jest ok jako lek... Tylko ma troche skótków ubocznych... u mnie podniusł łaknienie i przytyłem 20 kg, ale po odstawieniu wszystko się unormowało...
Misiek_NL

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez norma_baker 14 paź 2011, 08:19
Sulpiryd dostałam w zeszłym roku po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego w połączeniu z Lamitrinem. Nareszcie super się czułam. Byłam spokojniejsza, weselsza, bardziej zorganizowana. Niestety oba musiałam przestać brać - Sulpiryd spowodował spory mlekotok, Lamitrin - wysypkę z gorączką, przez co w trakcie matur wylądowałam w szpitalu.
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 30 paź 2011, 07:38
Tak jak pisałem w wątku o fluoksetynie. Po 5 miesiącach żegnam się z fluo. Oprócz początkowej euforii, później huśtawce nastrojów i totalną agonią libido lek nic nie wniósł w moje leczenie...
Zwiększyłem Sulpiryd do maksymalnej dawki antydepresyjnej z 50 do 200 mg. Powoli zrzucam 12 kg które doszły podczas kuracjii. Gdzieś na półmetku jestem;)

zielonawitolda, a jaką dawkę brałaś?
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Rainny 01 lis 2011, 16:04
Dzień dobry,
mam 18 lat i nie dawno wyszłam ze szpitala z powodu helicobacter pylori oraz zapalenia żołądka. Podczas wizyty poprosiłam o rozmowę z psychologiem/psychiatrą, ponieważ wiem, że mam problem ze sobą i to od kilku lat, ale "nie miałam czasu" wybrać się do poradni. Stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe z somatyzacją oraz zaburzenia osobowości. Na wypisie od razu dostałam skierowanie do psychiatry w celu dostania recepty na Sulpiryd oraz skierowanie do Centrum Psychiatrii w Katowicach na oddział nerwic (na 8-10 tygodni). Prawdopodobnie mam nerwicę natręctw oraz nerwicę lękową. Do centrum psychiatrii dopiero pojadę we wakacje, ponieważ teraz mam szkołę no i nie mogę jej zawalić. Do tego czasu mam chodzić na psychoterapię. Czytam o tym leku i trochę się boję tych skutków ubocznych. Przeraziłam się po przeczytaniu postów o mleko toku oraz przyrostu wagi. To zależy od dawkowania? Czy od organizmu człowieka? Są jakieś zamienniki tego psychotropu? W jakim stopniu występują skutki uboczne?

A z tym, że piersi po tym też rosną to prawda? Bo raczej by mi zależało, by większych nie mieć ;/

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 01 lis 2011, 17:17
Zbychu77, u Ciebie zadziałał?
Michuj

Sortuj wg