SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Amon_Rah 02 wrz 2011, 08:28
Wera, dziewczyny czesto na to narzekaja wlasnie po tym leku. Dlatego jednak lepszy dla facetow...dla mnie lek rewelacyjny. Nawet niby nowoczesniejszy Solian tak na mnie nie podzialal.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 02 wrz 2011, 09:55
Amon_Rah, A po jakim czasie działał w 100% ? Jak długo brałeś? Czy po odstawieniu wszystko wróciło do punktu wyjścia?
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Amon_Rah 02 wrz 2011, 09:58
Zaczalem go brac od dawki 50 mg, skonczylo sie na 200 mg /d. Wyraznie zauwazalny efekt nastapil po miesiacu regularnego brania. Bralem go przez 8 miesiecy, niestety nowa lekarka mi go odstawila (dupa jedna, juz ja zmienilem), i znowu wrocila zombifikacja i depresja.
KOCOBO JE CPБИЈА!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 02 wrz 2011, 10:05
A po tych 8 miesiącach odstawiłeś, bo lek już nie działał tak jakbyś tego chciał?
Ja wziąłem dzisiaj pierwszą tabletę. Fajnie bo praktycznie 0 efektów ubocznych. Ale za to planuje każdy posiłek, bo nie mogę sobie pozwolić na przytycie.
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Zenonek 02 wrz 2011, 10:05
Amon_Rah, Czyli mowisz, ze Sulpiryd jako tako daje rade stabilizujac nastroj ?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 02 wrz 2011, 10:29
Zenonek, Ja bym powiedział, że lek może być fajny (mam nadzieję, bo dopiero zacząłem) jako dodatek do DOBRZE i już DZIAŁJĄCEJ terapii. Na osoby w ciężkich stanach to może być za mało... No może pomoże w przypadku takiej delikatnej. Jest to pierwsze neurolpetyk który będę brać długoterminowo.
Będę pisał raz po raz co się dzieje. Mi chodzi głównie o poprawienie komfortu przebywania wśród ludzi i jakby wyelimnowania takiej pustki w głowie gdy dochodzi do rozmowy. Na szczęście depresja u mnie to przeszłość (oczywiście puki biorę leki), więc mam nadzieje, na podwyższenie komfortu życia :)

-- 03 wrz 2011, 10:16 --

A i jeszcze pytanie. Jak się mają sprawy sexualne po tym leku?
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Kalebx3 03 wrz 2011, 19:36
Michuj ,czyli sulpiryd do dobrze działającej ,dobrze funkcjonującej terapii.Czy tak?,dobrze to zrozumiałem? A z czym łączyłeś(podejrzewam ,że z SSRI)i w jakich dawkach?Pytam się Ciebie o to właśnie,gdyż zaczynam brać od 5 dni amisulpiryd, a powoli schodzę metylofenidatu -(na jakiś czas oczywiście).Jeśli możesz napisać czego konkretnie spodziewasz sie po tym leku(czy sulpiryd jest w stanie zwiększyć komfort przebywania i rozmowy z ludżmi).W mojej sytuacji -(choć to 5 dni dopiero 50mg./dziennie) bardzo ciężko i subiektywnie nieprzyjemnie ładuje mi się ten solian. Ściski w głowie,silne pobudzenie na granicy akatyzji ,lekkie acz stale poddenrrwowanie i co najgorsze silna presja czasu-(coś wręcz odwrotnie niż na metylo) i czały czas mam wrażenie "że się niewyrobię czsowo a co za tym idzie to ciągły stres z tym związany,
Mam pytanie do znawców i tych którzy znają chociaż pokrótce(sulpiryd amisulpiryd)czy warto kontynuować solian ,czy rzucić to głęboki kąt domowej apteczki i to na dłuższy okres czasu.No bo właśnie te działania uboczne ,trochę i nie z lekka uciążliwe.Pozdrawiam ,i z góry dziękuję za odpowiedzi.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 03 wrz 2011, 19:57
Ogólnie moja ostatnia deprecha spowodowała dosyć spore wycofanie. Chciałbym wrócić do ludzi i żeby przebywanie z nimi nie wiązało się ze stresem. Mam nadzieję, że zniknie mi ta ''pustka w głowie'' gdy przychodzi do rozmowy... No i trochę aktywizacji i motywacji. Mniej więcej w tym celu to biorę. Solian to ponoć lepsza wersja tego leku, aczkolwiek nie mam z nim specjalnie doświadczeń.
Michuj

SERONIL (Fluoksetyna-Bioxetin,Andepis,Deprexetin)

przez Kalebx3 03 wrz 2011, 20:25
Michuj brałem sulpiryd (50-100mg./dziennie z rana)i mogę zaświadczyć ,że po tygodniu lek ten bardzo mnie zaktywizował.Bardziej ruchowo,ale też i psychicznie.Pobudzenie to,to taki mocny"kopniak w dupę na zapęd,które po 3 godzinach kończy się z wolna.Poza tym gorzej z apetytem i poczucie jakobym w mózgu miał zmiętoloną watę. Lecz Michuj ,czy sulpiryd jest taki prospołeczny,tego nie wiem, i może na dłuższą metę tak,ale jak nie stestujesz na sobie ,to nigdy się nie dowiesz.Życzę powodzenia w terapii i oczkuję raportów na powyższy temat,pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez skalamax 05 wrz 2011, 19:00
Też miałam mlekotok. I zatrzymanie miesiączki. (Myślałam, że zaszłam w ciążę :))
Sprawy seksualne - nie zauważyłam zmian.
Ustabilizował mi nastrój, trochę wyciągnął z depresji. Ale zamulał mimo wszystko. Nie bardzo, ale jednak. Pamiętam, że jak go odstawiłam, to czułam się jeszcze lepiej. Ale nie wiem, czy odstawiłam w złym momencie (jak zaczął działać), czy po prostu postawił mnie na nogi i mogłam odstawić.
Ogólnie dobrze go wspominam, choć przytyłam po nim trochę. No i hormonki mi zaburzył.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ap40 06 wrz 2011, 14:17
Sulpiryd pomaga w kontaktach z ludźmi tylko Wy bierzecie troche małe dawki. Ja biore 200 mg(wczesniej 300) z Citaxinem 20 mg.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Michuj 06 wrz 2011, 14:59
Nie wiem czy to efekt zaskoczenia S. ale od wczoraj mam pełno energii i sen mi się strasznie spłycił.Mimo, że pół nocy nie przespałem, po czym byłbym wrakiem, czuję mnóstwo powera. Nie wiem czy nawet nie za dużo tego dobrego... Czuję się ok, tylko trochę za dużo tej energii. I tak biorę minimalną dawkę S. Może zmniejsze Anafranil do 37,5... Kurde nie wiem...
Michuj

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Amon_Rah 06 wrz 2011, 17:04
Michuj, odstawilem po 8 miesiacachc tylko dlatego, ze przeprowadzilem sie z Torunia do Poznania i lekarz mi ten lek odstawil. Bylem wsciekly! :evil:
Zamiast tego dal mi Risset, co ma totalnie inne dzialanie przeciez.
KOCOBO JE CPБИЈА!

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Guzik 06 wrz 2011, 17:13
Michuj napisał(a):Nie wiem czy to efekt zaskoczenia S. ale od wczoraj mam pełno energii i sen mi się strasznie spłycił.Mimo, że pół nocy nie przespałem, po czym byłbym wrakiem, czuję mnóstwo powera. Nie wiem czy nawet nie za dużo tego dobrego... Czuję się ok, tylko trochę za dużo tej energii. I tak biorę minimalną dawkę S. Może zmniejsze Anafranil do 37,5... Kurde nie wiem...

Zazdroszczę! Ja chcę power!!!!

Sortuj wg