SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
57
63%

Nie
15
17%

Zaszkodził
18
20%

Liczba głosów : 90

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez bmwfan 24 paź 2015, 19:51
achino napisał(a):Ciało obrasta tłuszczem, sperma robi się rzadka, orgazm nieprzyjemny, a erekcje zanikają.

Plusy to: więcej energii do działania, większa motywacja, efekt uspokajający.

Lek zaczal na mnie dzialac natychmiast, po pierwszej kapsulce.

kapsułka 50 czy 100 mg?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez achino 24 paź 2015, 19:54
50. Właśnie dostałem nowa receptę na B. Na 72 tabletki. Mam teraz ubezpieczenie NFZ. Odwolalem sie do wojewody, napisalem mu, ze jestem stukniety, przedstawilem placzliwie swoja sytuacje, dolaczylem zaswiadczenie od psychuszki i od razu mnie przywrocili w prawach smiecia spolecznego (tzn. bezrobotnego). I teraz na każdej wizycie psychuszka pisze mi zwolnienie lekarskie z wizyt w PUP.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez padaka 29 paź 2015, 23:04
Wzięcie sulpirydu, nawet w dawce 50mg, powoduje silne rozleniwienie, niemoc. Im większa dawka, tym te uboki są silniejsze. Przy dawce 400mg, leżałem w łóżku całymi dniami. Czym to jest spowodowane, przecież sulpiryd to nie jest silny neuroleptyk, a małych dawkach przecież ma stymulować dupaminę.
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez harvard 26 lis 2015, 07:46
Czy po sulpirydzie sie tyje?

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez AlexCCC2 26 lis 2015, 14:57
Sulpiryd powoduje tycie i wiele osób tyje na nim nie tak bardzo jak np.po zolafrenie (olanzapina) lecz nie każdy na sulpirydzie przytyje

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez omakk 02 gru 2015, 20:39
achino napisał(a):Piersi po nim rosną jak na drożdżach.

Chyba tylko u dziewczyn, u mnie nie urosły.

sperma robi się rzadka, orgazm nieprzyjemny, a erekcje zanikają.

Plusy to: więcej energii do działania, większa motywacja, efekt uspokajający.

100% prawda.

harvard napisał(a):Czy po sulpirydzie sie tyje?

Ja nie utyłem ani trochę.

Właśnie odstawiam ten lek po kilkumiesięcznej kuracji, dużo mi pomógł, uważam, że już się wyleczyłem z najgorszych problemów i mam takie pytanie. Czy moje libido samo powróci do stanu normalności czy może mogły zajść jakieś nieodwracalne zmiany (odpukać)?
omakk

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez kofel 02 gru 2015, 22:39
Za to po sulpirydzie ciężko o seks. ;) Też miał ktoś? 50mg i nie da rady. To powinni zaszywać zboczeńcom...
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez omakk 02 gru 2015, 22:43
Ja się wkur*ię jak po odstawieniu tego leku moje libido nie powróci do dawnej sprawności. Pewnie moja prolaktyna została wystrzelona w kosmos po tylu miesiącach brania tego leku. Obym nie musiał zbijać jej jakimiś innymi lekami...
omakk

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez boogyman 10 gru 2015, 19:34
Słuchajcie dziś odstawiam SSRI (któe już na mnie nie działają) i łykam supliryd 100mg. Widzę że szybko działa na niektórych. Czy komuś pomógł usunąć lęki przed ludźmi- wyciszył?
Przeraża mnie wpływ na erkecje , libido itp. I tak mam z tym problem. A nie myśleliście by dołączyć moklobemid do niego, lub trazodon? Oba te leki mają wpływ na sprawy seksualne- mi moklo kiedyś ostro nakręcał.
Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego moklobemid wpływa na dopaminą i powoduje wzrozt libido, a supliryd jak widzę w większoście nie. Czy zaburza on bardziej niż SSRI zwłaszcza paro:/
Obecnie nic

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez omakk 10 gru 2015, 19:48
boogyman napisał(a):Czy komuś pomógł usunąć lęki przed ludźmi- wyciszył?

Mi. Wyleczył sporo moich przeróżnych objawów. Krótko mówiąc sprowadził mnie na Ziemię i dzięki niemu znormalniałem. Na początku kuracji lek mocno wycisza, można czuć się trochę jak zombie, do tego pojawia się senność. Całe szczęście u mnie po kilku tygodniach te objawy uboczne minęły. Brałem ten lek przez rok czasu, dzisiaj jestem już 4 dzień bez żadnej tabletki więc mogę porównać życie pod wpływem tego leku, a życie na trzeźwo. Mogę powiedzieć, że ten lek zdecydowanie znieczula, spłyca emocje. Teraz gdy go nie biorę czuję emocje i to nawet mocno, zarówno te negatywne jak i pozytywne, no ale coś za coś. Ja wolę prywatnie odczuwać emocje, wolę czuć, że żyję. Co z tego, że czasem czuję się źle, jak bywają również piękne momenty. Dodam również, że ten lek spowalnia myślenie, teraz o wiele lepiej mi się myśli. To takie pierwsze obserwacje.

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego moklobemid wpływa na dopaminą i powoduje wzrozt libido, a supliryd jak widzę w większoście nie. Czy zaburza on bardziej niż SSRI zwłaszcza paro:/

Sulpiryd podwyższa poziom prolaktyny w mózgu co powoduje brak ochoty na seks. Mam nadzieję, że po jakimś czasie od odstawienia leku ten poziom spadnie, a jeżeli nie to po prostu zacznę łykać jakieś leki na zbicie poziomu prolaktyny. SSRI natomiast to inna para kaloszy bo one w ogóle ryją banie znieczulając receptory i po nich można zostać dożywotnim kastratem.
omakk

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez boogyman 10 gru 2015, 20:49
Czyli wychodzi na to że SSRI bardziej kastrują? No zobaczymy. Dla mnie ta kwestia jest istotna, ja i bez leków mam z tym delikatyny problem (pewnie na tle nerwowym). CO myślicie o ewentualnym połączeniu. Z drugiej strony co tu gdybać, zobaczę czy wogóle coś zadziała antylękowo.
Obecnie nic

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez omakk 10 gru 2015, 23:23
boogyman napisał(a):Czyli wychodzi na to że SSRI bardziej kastrują?

Nie wiem bo nigdy nie brałem SSRI, to raczej kwestia indywidualna. U mnie Sulpiryd spowodował ZNACZNY spadek libido, z którym wcześniej nie miałem żadnego problemu.
omakk

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez achino 11 gru 2015, 07:26
padaka napisał(a):Wzięcie sulpirydu, nawet w dawce 50mg, powoduje silne rozleniwienie, niemoc. Czym to jest spowodowane, przecież sulpiryd to nie jest silny neuroleptyk, a małych dawkach przecież ma stymulować dupaminę.

No wlasnie, dawki do ok 200 powoduja pobudzenie, naspeedowanie, przyplyw motywacji i silniejsze orgazmy. Nie kumam wypowiedzi o impotencji, nie doswiadczylem na niskich dawkach.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez deoodeoo 13 gru 2015, 11:00
czy ten lek jest dobry na aktywizacje w nie duzej dawce jezeli nie co jest lepszego moze ktos napisac?

Sortuj wg