BUSPIRON (Buspirone,Buxal,Buspar,Bespar,Mabuson,Spamilan)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
16
53%

Nie
10
33%

Zaszkodził
4
13%

Liczba głosów : 30

Re: Spamilan

przez kasia000 30 lis 2010, 14:32
hehe-raczej nerwica :D
3 dni brałam 2,5 mg potem juz 5 mg 2 razy dziennie to i tak mała dawka
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez marzi 01 gru 2010, 10:36
[ b]kasia000[/b],

Kasiu czytałam Twoje posty widzę,że jesteś osobą kompetętną w tych sprawach,jeśli mogę odezwę się do ciebie wieczorem napiszę co mnie męczy może pogadanie z Tobą naświetli mi trochę co za licho we mnie siedzi, co to- czy schiza,psychoza,czy przypadek nadający się do leczenia w szpitalu.
Jakoś najbardziej Tobie zaufałam,a u mnie z zaufaniem bardzo ciężko,jednak masz jakiś dar przekonywania skoro dzięki Tobie wzięłam spamilan.
Jeśli zaczęłam od niedzieli z tą malutką dawką to dziś wieczorem mogę wziąć już 5mg.Na początku też miałaś tak sucho w ustach?. :?

przez kasia000 01 gru 2010, 11:51
mozesz pisać śmiało-suchość w ustach...w sumie zawsze mnie suszy;-))) :lol:
nie wiem czy to po spamilanie czy taka moja natura ja biorę jeszcze inne leki...trudno powiedzieć.J amyslę ,że 5 mozesz spokojnie juz zacząc brać..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nightwish 22 gru 2010, 11:15
ja dzis dostalam Spamilan, 2x5mg
zaplacilam 11 zl jesli komus przyda sie ta informacja

przez kasia000 22 gru 2010, 12:20
nie biore juz 2 opakowania leżą;-(

przez Honorata 28 gru 2010, 16:41
dostałam Spamilan. Po pierwszej dawce miałam dość silne zawroty głowy.
Teraz jest już ok. Nie zauważyłam zmian. Teraz mam urlop. Zobaczymy jak wsiądę do tramwaju, czy mi spamilan działa :)
dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze, dopóki życie w nas się tli....

http://www.gifsoup.com/view/309384/pug- ... reen-o.gif

przez miko84 28 gru 2010, 19:56
Jak byłem mniejszy to się bałem Buki z Twojego avatara :D
miko84

przez Ritka7x 21 sty 2011, 12:39
może mi ktoś poradzić w sprawie Spamilanu..?..będzie to mój praktycznie pierwszy lek,który mam zamiar długo stosować...wcześniej brałam lorafen przez 6 dni..i jestem 5 dni po odstawieniu go...powiedzcie mi bo na ulotce Spamilanu pisze że działa po 3 tyg...jest napisane też, że jest do leczenia krótkotrwałego..to ile można go brać w końcu?...:)

przez Zenonek 21 sty 2011, 12:44
Ritka7x,

wiesz, nie jest chyba najrozsadniejszym zadawanie pytan specjalistycznych na forum.

O benzodiazapinach to kazdy wie, ze najlepiej brac doraznie.

Natomiast co do tego leku to przeciez trzeba sie pytac lekarza....

przez Ritka7x 21 sty 2011, 17:56
no właśnie...i to jest żenujące,że Ci wszyscy lekarze wykonują swój zawód i nawet nie uprzedzą pacjenta,o bardzo ciężkich skutkach ubocznych po zażyciu danego leku ,jeśli ktoś ma uczulenie na jakiś jego składnik..przecież można zabić człowieka!...na ulotce Spamilanu pisze,że jeśli ktoś ma uczulenie na zawarty tam cukier, to może mu spuchnąć gardło, a co za tym idzie, można się przecież udusić!...A mi denna lekarka nawet słówkiem,o tym nie pisnęła..przecież powinna powiedzieć mi, żebym zrobiła badania czy jestę uczulona na jakiś składnik tego leku czy nie!..i oczywiście nie wezmę Spamilanu dopóki nie zrobię tych badań, bo nie chcę się udusić!...i już się jej nie pytałam o to i jej nic nie mówiłam, dlaczego mnie o tym nie uprzedziła..bo oczywiście by się tak wydarła że szok...i co im można powiedzieć, oni mogą igrać z czyimś życiem, a Ty im prawdy powiedzieć nie możesz!...no masakra...i co jeśli się okaże,że jest uczulona na jakiś składnik Spamilanu..wtedy powinnam iść na policję..bo gdyby nie mój rozum..to bym przez głupią doktorkę mogła się udusić!...Wiadomo,że znajdzie się ktoś taki ,co jest uczulony na składniki Spamilanu..i jak komuś takiemu to przepisze, nie informując go wcześniej o tych powikłaniach..to co wtedy!.. ktoś umrze i /cenzura/ ją to!..bo ona łaskawie nie mogła powiedzieć..albo może raczej nie wiedziała o tym bardzo ciężkim skutku, jaki może wywołać ten lek u osoby uczulonej na niego!...no masakra!...i jak tu się pytać o coś tych idiotów!..jak oni Ci powiedzą,żebyś nie czytał ulotki!...to jest żenujące..no pewnie lepiej nie widzieć od czego ten idiota Cię zabije!...jestem taka dziś wściekła,że szok!..bo muszę teraz te badania porobić,a wcześniej lekarka mi nie mogła o tym powiedzieć..a czas jest dla mnie ważny, bo chcę się w końcu lepiej poczuć żebym mogła się uczyć do matury..a tak to muszę czekać, aż będę mieć termin na te badania;/..i powiem jeszcze tyle,że nie spotkałam się z takim lekarzem jeszcze,żeby mi rzetelnie jasno przedstawił informacje o danym leku,zawsze sama muszę patrzyć po necie!..i zawsze muszę się bać bo lekarz mi nie powie co i jak..a jak zdarzyło mi się coś już powiedzieć to mi idioci mówili,żebym nie sugerowała się ulotką hahah...no pewnie najlepiej to tak powiedzieć...a na ulotce pisze,że należy się ściśle zapoznać z ulotką haha...to jest żałosneee..w Wielkiej Brytani z tego co słyszałam to karzą takich daunów!

[Dodane po edycji:]

pytać lekarza!?... powiem Ci ,że jeszcze nie spotkałam się z takim lekarzem,żeby mi rzetelnie jasno przedstawił informacje o danym leku,zawsze sama muszę patrzyć po necie!..i zawsze muszę się bać bo lekarz mi nie powie co i jak..a jak zdarzyło mi się coś już powiedzieć to mi idioci mówili,żebym nie sugerowała się ulotką hahah...no pewnie najlepiej to tak powiedzieć...a na ulotce pisze,że należy się ściśle zapoznać z ulotką haha...to jest żałosneee..w Wielkiej Brytani z tego co słyszałam to karzą takich daunów!...to jest żenujące,że Ci wszyscy lekarze wykonują swój zawód i nawet nie uprzedzą pacjenta,o bardzo ciężkich skutkach ubocznych po zażyciu danego leku ,jeśli ktoś ma uczulenie na jakiś jego składnik..przecież można zabić człowieka!...na ulotce Spamilanu pisze,że jeśli ktoś ma uczulenie na zawarty tam cukier, to może mu spuchnąć gardło, a co za tym idzie, można się przecież udusić!...A mi denna lekarka nawet słówkiem,o tym nie pisnęła..przecież powinna powiedzieć mi, żebym zrobiła badania czy jestę uczulona na jakiś składnik tego leku czy nie!..i oczywiście nie wezmę Spamilanu dopóki nie zrobię tych badań, bo nie chcę się udusić!...i już się jej nie pytałam o to i jej nic nie mówiłam, dlaczego mnie o tym nie uprzedziła..bo oczywiście by się tak wydarła że szok...i co im można powiedzieć, oni mogą igrać z czyimś życiem, a Ty im prawdy powiedzieć nie możesz!...no masakra...i co jeśli się okaże,że jest uczulona na jakiś składnik Spamilanu..wtedy powinnam iść na policję..bo gdyby nie mój rozum..to bym przez głupią doktorkę mogła się udusić!...Wiadomo,że znajdzie się ktoś taki ,co jest uczulony na składniki Spamilanu..i jak komuś takiemu to przepisze, nie informując go wcześniej o tych powikłaniach..to co wtedy!.. ktoś umrze i /cenzura/ ją to!..bo ona łaskawie nie mogła powiedzieć..albo może raczej nie wiedziała o tym bardzo ciężkim skutku, jaki może wywołać ten lek u osoby uczulonej na niego!...no masakra!...i jak tu się pytać o coś tych idiotów!..jak oni Ci powiedzą,żebyś nie czytał ulotki!...to jest żenujące..no pewnie lepiej nie widzieć od czego ten idiota Cię zabije!...jestem taka dziś wściekła,że szok!..bo muszę teraz te badania porobić,a wcześniej lekarka mi nie mogła o tym powiedzieć..a czas jest dla mnie ważny, bo chcę się w końcu lepiej poczuć żebym mogła się uczyć do matury..a tak to muszę czekać, aż będę mieć termin na te badania;/

przez kasia000 21 sty 2011, 18:43
hehe ja też panikowałam z puchnięciem gardła po spamilanie-nic mi nie spuchło nie panikuj!!!

przez Ritka7x 21 sty 2011, 19:43
widocznie nie jesteś uczulona na składniki Spamilanu...a co będzie jeśli akurat ja jestę uczulona..wiesz to,że u Ciebie wszystko grało to nie znaczy ,że u kogoś innego będzie tak samo;)...wiesz trzeba to sprawdzić i dlatego muszę zrobić te badania

przez paradoksy 21 sty 2011, 20:14
Ritka7x, weźże idź do lekarza i poproś po prostu o zmianę leku :roll:
paradoksy

przez Ritka7x 21 sty 2011, 20:18
wiesz,nie w sumie nie chcę go zmieniac bo jak się okaże że nie mam na niego uczulenia to będe go zażywac i może mi pomóc...a jak mam uczulenie to wtedy go zmienie oczywiście

Sortuj wg