BUSPIRON (Buspirone,Buxal,Buspar,Bespar,Mabuson,Spamilan)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
17
55%

Nie
10
32%

Zaszkodził
4
13%

Liczba głosów : 31

Re: Spamilan

przez paradoksy 21 sty 2011, 20:19
Ritka7x, ale jak jesteś uczulona to może się źle skończyć, bawisz się w rosyjską ruletkę?
zresztą, patrz jakiego wyżej posta napisałaś..
paradoksy

przez Ritka7x 21 sty 2011, 20:24
heh..ale wiesz zrobie sobie badania pierwsze...i się okaże...a tego posta tak napisałam bo jeste zła,że pani lekarka mnie o tym nie uprzedziła,że puchnie gardło jak ktos jest uczulony na ten lek,dopiero na ulotce czytam,a o takich rzeczach to powinien lekarz mówić!...i badania wszystko wykarzą..a jeszcze mam taka nadzieje że nie będe musiec długo czekać na te badania bo pójde prywatnie to powinno byc szybciej;)

przez paradoksy 21 sty 2011, 20:28
Nie spotkałam się jeszcze, żeby lekarz przepisując lek od razu wymienił Ci wszystkie skutki uboczne jego brania :lol: To tak jakbyś kupowała chleb, a piekarz wydając resztę poinformował Cię o skutkach ubocznych bycia uczulonym na mąkę..
Raczej jeśli lekarz przepisuje Ci lek, to ma nadzieję, że będzie on działać u Ciebie prawidłowo... Niestety, psychiatria jest dość skomplikowana i każdy człowiek jest inny, rzadko więc się zdarza żeby dobrać odpowiednie leki za pierwszym razem..
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ritka7x 21 sty 2011, 20:33
wiesz...ale jak ma ktoś uczulenie na mąke to jest tylko wysypka...a te leki przeciwlękowe to jest bardziej poważniejsza sprawa...tak jak z tym Spamilanem,że są trudności w oddychaniu i przełykaniu w przypadku uczulenia...wiem,że jest skomplikowana,ale większość tych lekarzy to dla mnie nie traktuje ludzi jak należy..tylko im przepsiują leki jak jakieś cukierki

przez Anna Maria 21 sty 2011, 20:33
jestem uczulona na leki,spuchło mi gardło i nie tylko gardło,miałam zapaść,ledwo przeżyłam,ale nie zakładam z góry,że jestem uczulona na jakiś lek :roll:
Anna Maria

przez paradoksy 21 sty 2011, 20:35
Ritka7x, z chlebem i mąką to było tylko porównanie jeśli chodzi o przekazywanie informacji nt. skutków ubocznych :roll:
paradoksy

przez Anna Maria 21 sty 2011, 20:37
spamilian też biorę i nic mi nie jest a jestem alergiczką i astmatyczką
Anna Maria

przez Ritka7x 21 sty 2011, 20:39
no i widzisz paradoksy jak wyżej koleżanka napisała..co jej się stało przez nieodpowiedzialnosć doktorów....najpierw należy porobic badania,aby cokolwiek zażywać...ale lekarze zamiast cokolwiek powiedzieć to tylko mówi żeby na ulotki nie patrzeć zamiast rzetelnie przedstawic sytuację...i to mnie wkurzaaa!..Bo ja tez mogę byc takim przypadkiem jak kasiątko...ja i nie tylko;/

przez Anna Maria 21 sty 2011, 20:52
Ritka7x napisał(a):no i widzisz paradoksy jak wyżej koleżanka napisała..co jej się stało przez nieodpowiedzialnosć doktorów....najpierw należy porobic badania,aby cokolwiek zażywać...ale lekarze zamiast cokolwiek powiedzieć to tylko mówi żeby na ulotki nie patrzeć zamiast rzetelnie przedstawic sytuację...i to mnie wkurzaaa!..Bo ja tez mogę byc takim przypadkiem jak kasiątko...ja i nie tylko;/

:shock:
lepiej to ja już nic nie piszę

tylko BIERZ JAK CI LEKARZ PRZEPISAŁ

[Dodane po edycji:]

ja mam iuczulenie na kwas acetylosalicylowy,czyli bez recepty ;)
Anna Maria

przez paradoksy 21 sty 2011, 20:54
najlepiej nic nie brać i czekać na skutki uboczne życia. :roll:
paradoksy

przez Ritka7x 21 sty 2011, 21:56
heh..sorka..mój błąd źle przeczytałam post koleżanki uczulonej na leki;)...no ale jednak moim zdaniem należy się zbadać;)

przez kasia000 22 sty 2011, 10:09
ojeju weż najpierw 2,5 mg(pół tabletki)jak ci nic nie będzie zwiększ poprostu i nie panikuj..chyba jesteś wieksza panikara ode mnie-a mnie pobic jest ciężko hehe :D
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Ritka7x 22 sty 2011, 12:37
wiesz jednak wole zrobić to co myślę...i wolę panikować niżby miało się coś stać złego tak jak koleżance ,która była uczulona na jakieś składniki leków..i nawet te 2,5 mg mogą się okazać groźne dla kogoś uczulonego;/

przez kasia000 22 sty 2011, 12:57
serio nie panikuj bo sie niepotrzebnie nakręcasz!
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

Sortuj wg