SOLE AMFETAMINY (Adderall)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

SOLE AMFETAMINY (Adderall)

przez miś wesołek 09 kwi 2011, 14:24
OMG! Amfetamina jako LEK? Dobre! :time:
miś wesołek

AMFETAMINA (Adderall,Dexedrine,Dextrostat,Desoxyn,ProCentra)

przez linka 09 kwi 2011, 14:31
gdzie mozna go kupić przez internet bez recepty?

Bardzo mądrze, bardzo, pogratulować......... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ADDERAL (Sole amfetaminy)

przez miś wesołek 09 kwi 2011, 14:47
Ładnie to brzmi: "sole amfetaminy". To jest amfetamina, w dodatku bardzo czysta. Po to można iść do dilera na osiedlu. Środka tego dostatek. No chyba, że chcesz oryginalną, z fabryki, czystą. Ale ona tak samo wywołuje psychozy i psuje zęby.
miś wesołek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 09 kwi 2011, 15:08
Marek77, Chcesz się leczyć czy ćpać? Bo stymulanty na leczenie depresji to nie bardzo. Brałem wellbutrin który na początku działał prawie identycznie jak amfetamina. Bo 2 tygodniach nie czułem już żadnego działania.
Michuj

przez Shadowmere 09 kwi 2011, 15:16
Bylo kiedys takie forum "hyperreal"-i jak sądzę-tam jest bardziej na miejscu dopytywanie się o takie szczególiki.. :-|
Shadowmere

przez linka 09 kwi 2011, 15:41
8) sam sobie stawiasz diagnozę i sam będziesz aplikował leki....no odważny jesteś......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Michuj 09 kwi 2011, 16:01
Tylko, że tolerancja na stymulanty rośnie praktycznie z dnia na dzień. Nie wiem jak to jest w przypadku ADHDowców, ale te leki nie podwyższają nastroju (może tylko na początku brania) tylko hamują nadpobudliwość. Jeśli chcesz poprawiać tym nastrój to po paru tygodniach 100 zł raczej nie wystarczy.
Michuj

przez linka 09 kwi 2011, 16:09
Wydając 100 zł na lekarza który zapewne w wiekszosci moze mi powiedziec to co juz sam dobrze wiem nie jest sensowne

T o może otwórz własny gabinet skoro wszystko wiesz...jak widać nie trafiłeś na dobrego lekarza, już nie mówię o tym, że istnieją jeszcze psychiatrzy na NFZ. Poza tym Michuj, już napisał wszystko co o tym sądzę...obecnie odchodzi się od podawania leków ADHDowcom, lub ograniczania je do minimum a coraz większy nacisk kładzie się na psychoterapię....
Przyjaciel forum

przez Adamo 09 kwi 2011, 16:10
Marek77, metylofenidat wypróbuj, ja będę znowu brać na zaburzenie koncentracji, 30 tab 10mg kosztuje 38 zł. Adderal jest neurotoksyczny.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez miś wesołek 09 kwi 2011, 16:34
Adamo napisał(a): Adderal jest neurotoksyczny.

Amfetamina (a więc i Adderall) jest metabolizowana do BMK, który ma działanie drażniące i p-metoksyamfetaminy, która indukuje psychozy. Kropka.
miś wesołek

przez linka 09 kwi 2011, 22:57
Tramadol na zaburzenia psychiczne, super, byłbyś na takiej fazie, że zapomniałbyś o nerwicy czy depresji - fakt.
Przyjaciel forum

przez Zenonek 10 kwi 2011, 08:00
linka, Badzmy szczerzy...antydepresanty powinny miec zblizona skutecznosc znoszenia objawow nerwicy i depresji jak np Tramadol....moze bez euforii...

Moze sie doczekamy skutecznych lekow.
Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, 09:10 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawione :)

przez linka 10 kwi 2011, 09:13
Zenonek, no i jeszcze żeby tak przepięknie nie uzależniało jak tramadol...... ;)
Zawsze jest coś za coś...... ja wiem o tym, że w zaostrzeniu choroby człowiekowi przestaje przeszkadzać, że np się uzależni - i jest w stanie świadomie brać uzależniające leki byle tylko lepiej się poczuć..... ale koniec końców leczenie trzeba kiedyś przerwać, a wtedy jest tylko gorzej.
Przyjaciel forum

przez Michuj 10 kwi 2011, 12:01
Brałem już trama, na początku poprawia humor, po paru tygodniach, żeby utrzymać ten efekt wchodzisz na dawki które mogą skończyć się padaczką. Po paru miesiącach, żeby nie dostać tej właśnie padaczki, musiałbyś brać z 4 mg clona dziennie i na tramal wydawać z kilkaset złotych miesięcznie.
Michuj

Sortuj wg