METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Phil'em up 01 lut 2014, 12:11
Medikinet pół kapsułki z 30mg przestalo działać po tygodniu zażywania. Od dziś Medikinet Cr 30mg pełna dawka, samopoczucie bardzo dobre, kontakty towarzyskie też wporządku.
Medikinet CR 30mg

przez Hunter S. Thompson 02 lut 2014, 14:06
Witam po dluzszej przerwie ,
Watek sie widze rozrosl o kilka razy ;) Pozniej poczytam wstecz , teraz tylko otaguje coby mi @rev aktualnosci przysylali.

Aktualnie dawkowanie od dluzszego czasu takie:
--rano Concerta 36 o przedluzonym dzialaniu + sertagen 150mg
--po poludniu wg uznania Medikinet 10mg

Jesli ktos ma "ten syndrom" adhd , to metylofenidat bedzie dla niego olsnieniem
Przede wszystkim USPOKAJA !!! , troche zabija spontan , ale na rzecz KONCENTRACJI , itd , pisalem rok temu ;) nie ma nic za darmo , ale DA SIE ZYC !! , czasem wieczorna depresja ... okresami , nijak sie ma do depresji sprszed paru lat .... Zycie jest piekne :) nawet w wieku 45+ !!!
noo , tyle na dzis , porozgladam sie potem tutaj ;)
...Oto on , boski prototyp, - mutant ktory nie wszedl do masowej produkcji
Zbyt rzadki aby umrzec i zbyt pokrecony aby zyc ...
- Hunter S. Thompson
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aUbcRPJmhI

przez Kalebx3 06 lut 2014, 14:07
Akurat mi się kilka dni temu skończył Metylofenidat , więc biorę samo Abilify w dawce ok.3mg /d. ,dziś chyba 5 dzień i właśnie dziś poczułem na tym leku energicznego kopa . Nosi mnie , szkoda ,że akurta teraz nie mam metylo co by mnie wypośrodkowalo , ale widocznie tak mialo być ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marian_Paździoch 06 lut 2014, 15:02
Kalebx3, Abilify Cię nie glebuje zbytnio wieczorem?
Marian_Paździoch

przez elfrid 06 lut 2014, 18:48
Kalebx3 napisał(a):Akurat mi się kilka dni temu skończył Metylofenidat , więc biorę samo Abilify w dawce ok.3mg /d. ,dziś chyba 5 dzień i właśnie dziś poczułem na tym leku energicznego kopa . Nosi mnie , szkoda ,że akurta teraz nie mam metylo co by mnie wypośrodkowalo , ale widocznie tak mialo być ,,,

A na co bierzesz Abilify? Jak w ogóle oceniasz jego działanie na nastrój?
pregabalina, wenlafaksyna

przez Kalebx3 06 lut 2014, 20:13
Kalebx3, Abilify Cię nie glebuje zbytnio wieczorem?

biorę tak niska dawkę ,że lek ten mnie nie glebuje , chociaż przez pierwsze dwa dni czułem lekką zamułke , choc krótkotrwałą.Lek generalnie ma dzialać na napęd . Zauważyłem również ,że lek niweluje apetyt. jem w sumie kolo 20 , ale bardziej sie zmuszam do tego jedzenia .
A na co bierzesz Abilify? Jak w ogóle oceniasz jego działanie na nastrój?

Na co ? Na życie emocjonalne ;) ,żeby je podtemperować i ukierunkować .
Na nastrój ? Za wcześnie mi jeszcze oceniać.

-- 06 lut 2014, 19:32 --

wiecie , dobry jest ten metylofenidat . Szczególnie to teraz odczuwam , jak go juz kilka -naście dni z rzędu nie biorę . Bogu niech będą dzięki za to farmaceutyczne cudko . ;) .

przez mvp95 06 lut 2014, 21:25
Kalebx3 napisał(a):wiecie , dobry jest ten metylofenidat . Szczególnie to teraz odczuwam , jak go juz kilka -naście dni z rzędu nie biorę . Bogu niech będą dzięki za to farmaceutyczne cudko . ;) .

Dobrze wiedzieć bo właśnie dzisiaj udało mi się go dostać ;) Aż się boję zacząć brać bo jak już to nie pomoże to lipa.
mvp95

przez Dark Knight 06 lut 2014, 21:35
Ma ktos odstapic 5 tabletek tego specyfiku ??

przez Kalebx3 07 lut 2014, 11:38
mvp95 byłoby fajnie jakbyś raportował na temat działania Metylofenidatu . ;) Nie ma to jak dzielenie się doświadczeniami.
Pozdro.

przez Phil'em up 07 lut 2014, 15:52
13 dzień przyjmowania Medikinetu CR w dawce 15mg ( pół kapsułki). Samopoczucie dobre, przyśpieszone tętno, koncentracja troche lepsza lecz spokoju wewnętrznego jako takiego brak. Chęć do aktywności, pracy zwiększona.

Chciałbym opisać jeszcze dzień 11, który nie był przyjemny aczkolwiek zostały nasilone moję lęki, fobia społeczna spotęgowana i bylem totalnie zdekoncentrowany przez cały dzień (nieogar kompletny). Wieczorem gdy leżałem w łóżku oglądając TV przez chwile przeszła przeze mnie taka dziwna fala emocji, myślałem że coś mi sie stanie za moment, czułem jakbym potrzebował pomocy bo za chwile moge zemdleć, zrobiło mi sie słabo. Wziałem głebszy oddech i po chwili przeszło.
Medikinet CR 30mg

przez Kalebx3 07 lut 2014, 16:51
Phil'em up, no ciekawe masz te akcje ,,, i może dlatego ja sam nie jestem zwolennikiem brania tego leku solo .
Z drugiej strony jedna fala emocji w tą czy we wtą nie robi różnicy , a i skąd wiesz ,że to było od metylo ?
Spróbój dorzucic baclofen do metylo , ja tak robię , z metylo Tworzą naprawdę dobre połączenie ,> baclofen wycisza , łatwiej na nim osiągnąć wewnętrzny spokój .

przez Phil'em up 07 lut 2014, 17:17
Kalebx3 Kolego nic innego nie przyjmuje więc jak nie od metylo to od czego? Nie posiadam tego "baclofenu".

Kiedyś brałem Setaloft (SSRI) po których było ok, wyjebka na większość niepotrzebnych myśli, ale oznak geniuszu tzn. lepszej koncentracji, lepszej organizacji nie było, a zawsze byłem taki roztrzepany i wiele rzeczy naraz chcialem zrobić i szybko wszystko(najlepiej na "już").

Medikinet pozwala mi się skoncentrować, łatwiej mi się skupić na czytanym tekście, albo taka sytuacja np: jadę gdzieś i nie przypominam sobię w połowie drogi, że zapomniałem portfela, czy listu do wysłania itp... Zobaczymy co będzie dalej.
Medikinet CR 30mg

przez Kalebx3 07 lut 2014, 17:26
Puściłem Ci PW ,spójrz .

przez elfrid 07 lut 2014, 18:45
mvp95 napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):wiecie , dobry jest ten metylofenidat . Szczególnie to teraz odczuwam , jak go juz kilka -naście dni z rzędu nie biorę . Bogu niech będą dzięki za to farmaceutyczne cudko . ;) .

Dobrze wiedzieć bo właśnie dzisiaj udało mi się go dostać ;) Aż się boję zacząć brać bo jak już to nie pomoże to lipa.

Bez przesady. Nie wszystko złote co się świeci. :D I nie tylko edronaxy, welbutriny i concerty potrafią dodać energii.
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg