METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Lord Kapucyn 04 sie 2015, 20:41
Rodzinni to przeważnie trepy. Jak niektórzy się boją benzo wypisać, a co dopiero MPH- substancję z grupy II-P i w ich mniemaniu straszliwy "narkotyk".
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Mooon 04 sie 2015, 21:51
Moj rodzinny jest spoko klona wypisuje :) troche marudzi ze sie nie zna i musi miec jakies potwierdzenie na to ale wkoncu wypisuje jak bym mial papier od psycha ze biore metylo to wypisze

przez Vengeance 04 sie 2015, 21:56
Mooon napisał(a):Moj rodzinny jest spoko klona wypisuje :) troche marudzi ze sie nie zna i musi miec jakies potwierdzenie na to ale wkoncu wypisuje jak bym mial papier od psycha ze biore metylo to wypisze

Po co ci ten lek, przecież ta substancja nic nie wniesie do twojego leczenia?, co ty chcesz tym leczyć depresje? :pirate:
Hasta la vista, baby

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooon 04 sie 2015, 21:59
Metylo + moklo na fobie dobre ?? Brak checi do zycia napedu motywacji itd

przez Vengeance 04 sie 2015, 22:07
Mooon napisał(a):Metylo + moklo na fobie dobre ?? Brak checi do zycia napedu motywacji itd

A próbowałeś samo moclo!?, nie lecz się sam bo potem nie będzie co z ciebie zbierać, taka moja rada mała.
Metylo, jeżeli ci pomoże to tylko na chwile, a potem będzie zjazd nastroju, skąd to wiem!? bo brałem to się nie nadaje do leczenia depresji.

Aha i na fobie to raczej dobre nie będzie, raczej będzie dużo zdenerwowania i niepokoju, co dla fobika raczej nie jest wskazane,
jeżeli chcesz wyleczyć fobie to tylko psychoterapia, masz zamiar do końca życia brać leki!?
Jakie masz te objawy fobii?
Hasta la vista, baby

przez Mooon 05 sie 2015, 06:13
Jak widac chyba bede musial sprobowac moklo bez metylo bo lek wydaje sie nie zdobycia metylo chcialem tylko opakowanie na fajny odblok dopaminy do moklo powinno byc fajnie jak nie to moklo.+ spamilan eentualnie welbutrin mozna to laczyc wogole

przez dr. Psycho Trepens 05 sie 2015, 10:16
Przecież kilka osób proponowało Ci Metylo i Etylo, a ty nie chciałeś.
Weź ty się kvrwa zdecyduj, bo ty nie wiesz czego chesz.
Jak jesteś uparty to ci wpierdolę siłą do ryja Metylo byś się opamiętał i ostudził swoje obsesje.
Jednym słowem jesteś pierdolnięty.
Wybacz ale taka prawda, piszesz w tym wątku od dawna i ciągle to samo.

Mogę Ci posłać za 15zł 3szt. Metylo i se sprawdzisz i na tym się zakończy twoje jęczenie.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Psychopharm 05 sie 2015, 10:42
Metylo to taki Święty Graal każdego z forum (sam to przechodziłem), każdy chce go spróbować, ale jak wyżej, spróbuje się go to często jest rozczarowanie. To nie jest lek dobry na depresję czy lęki.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez dr. Psycho Trepens 05 sie 2015, 11:39
Psychopharm napisał(a):Metylo to taki Święty Graal każdego z forum (sam to przechodziłem), każdy chce go spróbować, ale jak wyżej, spróbuje się go to często jest rozczarowanie. To nie jest lek dobry na depresję czy lęki.

no pewnie, nie wiem skąd Mooon tak się obsesyjnie na niego upiera, może dostrzega w nim magiczne uzdrowienie, kto wie.
no ale cóż, zdesperowany koleś bardzo, do tego nie uczciwy i kombinator.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Mooon 05 sie 2015, 19:24
Poki co nikt mi nie proponowal jak by proponowal to bym kupil 3 szt to malo ja potrzebuje opakowanie moze i pojebany tak to jest z obsesjami

przez Rocky2 05 sie 2015, 20:54
Mooon napisał(a):Poki co nikt mi nie proponowal jak by proponowal to bym kupil 3 szt to malo ja potrzebuje opakowanie moze i pojebany tak to jest z obsesjami

Po 1 dawce można już dużo powiedzieć to jest stymulant a nie lek przeciwdepresyjny, ale tak jak już pisałem chyba wczoraj, ta substancja nie nadaje się do leczenia depresji, a już w szczególności jak ja tu słyszę, że masz jakieś myśli obsesyjny czy natrętne, ten lek tylko pogorszy twój stan, ale jeżeli chcesz się w to bawić to próbuj, jedno jest pewne w dłuższej perspektywie tylko pogorszysz własny stan.
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez Mooon 05 sie 2015, 21:00
Nie sprobuje to sie nie dowiem proste musze przetestowac ten mix wtedy bede mogl sie wypowiedziec czy nadaje sie do leczenia fobii czy nie

przez Rocky2 05 sie 2015, 21:05
Mooon napisał(a):Nie sprobuje to sie nie dowiem proste musze przetestowac ten mix wtedy bede mogl sie wypowiedziec czy nadaje sie do leczenia fobii czy nie

Testuj jeśli chcesz.
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez Mooon 05 sie 2015, 21:42
Poki co staram sie zdobyc lek zejsc z wenli jesli uda mi sie zdobyc metylo bede informowal czy faktycznie nie nadaje sie na fobie

Sortuj wg