METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Vengence 30 lip 2015, 17:33
Dark Passenger napisał(a):Od 1 lipca weszła aktualizacja wykazu środków odurzających i substancji psychotropowych i za etylofenidat bekniesz tak jak za najzwyklejszy narkotyk.

Ogólnie dopisano do listy 114 substancji, które z RC/"dopalaczy" przekwalifikowano na narkotyki.

Ok juz napisalem do nich, zeby tego nie wysylali bo nie odbiore przeyslki, dzieki, jak czlowiek nie siedzi w temacie to latwo sie wjebac na mine. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lord Kapucyn 30 lip 2015, 17:34
Jak widzisz na tej liście- https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_środków_odurzających_i_substancji_psychotropowych

, po nowelizacji z 1 lipca zbanowano m.in. etylofenidat, metoksetaminę(MXE), wiele syntetycznych kannaboinoidów, sporo tryptamin itp. - jak Cię z tym złapią to masz 3 lata pierdla jak za heroinę. :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Mooon 30 lip 2015, 17:35
Vengence, dokladnie tak jak pisza a jak juz cos przyjdzie to nie wiadomo co to bedzie na mnie na poczcie tez czeka niby etylo ale po ostaniej wpadce z oglaszamy 24 daruje sobie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 30 lip 2015, 19:12
Dark Passenger napisał(a):Jak widzisz na tej liście- https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_środków_odurzających_i_substancji_psychotropowych

, po nowelizacji z 1 lipca zbanowano m.in. etylofenidat, metoksetaminę(MXE), wiele syntetycznych kannaboinoidów, sporo tryptamin itp. - jak Cię z tym złapią to masz 3 lata pierdla jak za heroinę. :pirate:

Niedlugo, nie bedzie mozliwosci brania niczego poza ssri/snri i kilku jeszcze substancji, jak im cos jeszcze odjebie to zakaza wellbutrinu i tianeptyny bo w sumie tym tez da sie nacpac. :pirate:

-- 30 lip 2015, 19:13 --

Zostanie tylko gorzalka i fajeczki + akcyza w góre, POpier...e, to wszystko.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez kalikali1 30 lip 2015, 21:05
Co mocniej dopamine podbija baclofen czy metylo?Czy dawka 30mg metylo CR zapewni mi dzialanie na cały dzien te dopaminowe?

przez novymivo 30 lip 2015, 21:08
Smutne to ze w PL tyle rzeczy jest nielegalnych, mysle ze to sie zmieni ale na to potrzeba jeszcze z 15-20 lat az stare pokolenie wykituje heh.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Mooon 30 lip 2015, 21:33
do tego czasu to i ja wykituje ;/

przez Lord Kapucyn 30 lip 2015, 21:37
Na szczęście chemicy organicy gruszek w popiele nie zasypują i długo nie trzeba będzie czekać na nowe pochodne,analogi o zbliżonych wlasciwosciach. Być może nawet lepsze.

Moderator/ R2 - D2

przez Mooon 30 lip 2015, 21:44
Ktoś podpowie do jakiego lekarza udać się po ten lek ?? Co muy powiedzieć zeby go przepisał ??

przez Lord Kapucyn 30 lip 2015, 21:46
Albo do prywaciarza z gatunku "wypisze wszystko za hajs"(znalem takiego jednego) albo do poradni leczenia adhd i naściemniaj, ze w dzieciństwie miales takie, a takie objawy (tzn. opisz objawy adhd), a teraz jestes nerwowy, wpadasz w gniew, masz problemy z koncentracją, nie mozesz w miejscu usiedzieć, życie Ci się sypie, bla bla bla.

Moderator/ R2 - D2

przez dr. Psycho Trepens 31 lip 2015, 05:30
Cały ten kraj jest nielegalny, państwo Policyjne i ultrakatolickie, rząd to banda bandytów.

PS. Metylo i etylo jest nadal legalne, nie ma go w spisie zakazanych i wpisanych do narkotyków,
jedynie jest na liście leków, które będzie tak samo trudno przepisać, ale w aptekach Metylo będzie,
tak samo jak w RC Etylo.

[b]"Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich zastosowaniach medycznych
i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach medycznych, naukowych i przemysłowych."
[/b]

Więc, co wy gadacie o tym, że to nielegalne, jestem na bierząco i znam rynek RC jak i farmaceutyczny jak własną kieszeń.

-- 31 lip 2015, 05:41 --

Mooon napisał(a):Ktoś podpowie do jakiego lekarza udać się po ten lek ?? Co muy powiedzieć zeby go przepisał ??

idz do psychiatry, powiedz ze przez lata bierzesz SSRI, po których nie masz sił. Powiedz, że brałeś wszystkie
leki i żaden Ci w pełni nie pomgógł, powiedz mu że Medikinet (Metylo) pomogło Ci doraźnie, a może wypisze
Ci recke na niedrogi Medikinet.

robisz z igły widły, to jest łatwo dostępne tylko w razie czego trzeba trafić na lekarza, który Ci na to pozwoli i przepisze,
dlatego pochodź po nich, idź do 3-4 aż w końcu ktoś sie przekona.

tylko druga sprawa, to że ty naciskaj lekarza a nie proponuj grzecznie, tylko wymagaj, bo lekarze niechętnie wypisują,
ale jak dasz argumenty to dostaniesz.

Wszystko zależy od ciebie.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Vengence 31 lip 2015, 08:23
dr. Psycho Trepens, /cenzura/ to w koncu jest zdelegalizowany czy nie??

-- 31 lip 2015, 09:04 --

dr. Psycho Trepens, Jestes w bledzie, te substancje sa juz zdelegalizowane w tym etylofenidat tez tak sadzilem do wczoraj, dzisiaj jeszcze mialem pewne watpilowoscie, ale jednak jest tak jak napisali chlopaki na górze.

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/sejm-r ... nych-ustaw

Na tej liscie jest równiez etylofenidat, oczywiscie sprawa nie tyczy aptecznego metylofenidatu, jeszcze by tego bylo malo jak by tego zakazali. :pirate:

-- 31 lip 2015, 09:15 --

dr. Psycho Trepens, Wpisz z reszta w google i tam zobaczysz.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez dr. Psycho Trepens 31 lip 2015, 12:02
Vengence napisał(a):dr. Psycho Trepens, /cenzura/ to w koncu jest zdelegalizowany czy nie??

dr. Psycho Trepens, Jestes w bledzie, te substancje sa juz zdelegalizowane w tym etylofenidat tez tak sadzilem do wczoraj, dzisiaj jeszcze mialem pewne watpilowoscie, ale jednak jest tak jak napisali chlopaki na górze.

Na tej liscie jest równiez etylofenidat, oczywiscie sprawa nie tyczy aptecznego metylofenidatu, jeszcze by tego bylo malo jak by tego zakazali. :pirate:

NIE JEST! Sklepy go nie mają bo bały się, że zostanie wpisany na listę zakazanych (narkotyków),
a trafił na listę środków z grupy "Grupa II-P" - "Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich
zastosowaniach medycznych i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach
medycznych, naukowych i przemysłowych." W tej samej grupie jest Metylo i kilka tryptamin.
Inna sprawa, to zażywanie lecznicze, kiedy masz małe ilości a inna kiedy masz tego masę i jest podejrzenie,
że handlujesz - wtedy to przestępstwo.

W linku co podałeś nic nie ma o etylofenidacie tylko o dopalaczach czyli produktach otrzymanych z RC (wiele składników).

Z resztą o co wy się martwicie, za 2 tygodnie pojawi się kolejny analog Metylofenidatu o nazwie Izopropylofenidat
i podobno już ma dobre recenzje, reszta stymulantów i kannabinoidów wróci na rynek we wrześniu, to samo
dzialanie tylko drobna przestawka we wzorze chemicznym lub wykorzystają inne istniejące legalne środki, które
wprowadzą na rynek a nie zostały zdelegalizowane.

Ja wczoraj pozbyłem się większości Etylo, odsprzedałem kolesiowi który żre to jak kartofle i ledwo co to czuje,
on ma ponad 50 lat, 10 lat był alkoholikiem, jest weteranem wojennym i ma ostro wypalony łeb, więc dla niego
Etylo to tyle co dla mnie kawa rozpuszczalna, nie ma czasu iść do lekarza po Concerte, a jest bogaty,
więc poprosił mnie by mu odsprzedać. (10g etylo kupiłem za 60zł, a jemu 3g sprzedałem za 100zł :P).
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Vengence 31 lip 2015, 13:03
dr. Psycho Trepens napisał(a):
Vengence napisał(a):dr. Psycho Trepens, /cenzura/ to w koncu jest zdelegalizowany czy nie??

NIE JEST! Sklepy go nie mają bo bały się, że zostanie wpisany na listę zakazanych (narkotyków),
a trafił na listę środków z grupy "Grupa II-P" - "Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich
zastosowaniach medycznych i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach
medycznych, naukowych i przemysłowych." W tej samej grupie jest Metylo i kilka tryptamin.
Inna sprawa, to zażywanie lecznicze, kiedy masz małe ilości a inna kiedy masz tego masę i jest podejrzenie,
że handlujesz - wtedy to przestępstwo.

W linku co podałeś nic nie ma o etylofenidacie tylko o dopalaczach czyli produktach otrzymanych z RC (wiele składników).

Z resztą o co wy się martwicie, za 2 tygodnie pojawi się kolejny analog Metylofenidatu o nazwie Izopropylofenidat
i podobno już ma dobre recenzje, reszta stymulantów i kannabinoidów wróci na rynek we wrześniu, to samo
dzialanie tylko drobna przestawka we wzorze chemicznym lub wykorzystają inne istniejące legalne środki, które
wprowadzą na rynek a nie zostały zdelegalizowane.

Ja wczoraj pozbyłem się większości Etylo, odsprzedałem kolesiowi który żre to jak kartofle i ledwo co to czuje,
on ma ponad 50 lat, 10 lat był alkoholikiem, jest weteranem wojennym i ma ostro wypalony łeb, więc dla niego
Etylo to tyle co dla mnie kawa rozpuszczalna, nie ma czasu iść do lekarza po Concerte, a jest bogaty,
więc poprosił mnie by mu odsprzedać. (10g etylo kupiłem za 60zł, a jemu 3g sprzedałem za 100zł :P).

Dobre interesy robisz :)
I gdzie kupiles 10g za 60zl?? :shock:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg