METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Mooon 29 lip 2015, 07:42
U mnie taka wlasnie miala wszystko ladnie pieknie przychodzi paczka bez mozliwosci sprawdzenia zawartosci dzwonie do kolesia mowi ze calkowicie zapomnail ale ze jestmetylo na bank dobra ide na poczte i za 400 zl kupilem sobie 2 opakowania paroksetyny teraz juz wiem ze tylko opcja z mozliwoscia sprawdzenia zadnej wplaty na konto zgadza sie zawartosc place i ok

przez Psychopharm 29 lip 2015, 11:27
Najwięcej oszustów jest na stymulanty i leki trudno dostępne. Jak ktoś chce kupić zwykły lek to zazwyczaj nie ma problemów.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Vengence 29 lip 2015, 12:29
Mooon napisał(a):U mnie taka wlasnie miala wszystko ladnie pieknie przychodzi paczka bez mozliwosci sprawdzenia zawartosci dzwonie do kolesia mowi ze calkowicie zapomnail ale ze jestmetylo na bank dobra ide na poczte i za 400 zl kupilem sobie 2 opakowania paroksetyny teraz juz wiem ze tylko opcja z mozliwoscia sprawdzenia zadnej wplaty na konto zgadza sie zawartosc place i ok

To trzeba bylo nie odbierac skoro nie bylo mozliwosci sprawdzenia zawartosci, przeciez to od razu bylo wiadome, ze to walek jest.

Pól biedy jak by to bylo 50zl, ale 400zl to juz jest dobry pieniadz, kila walków i ma dobra wyplate jak na polskie realia.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooon 29 lip 2015, 12:57
Noo tak jak mowie pierwszy i ostatni raz :/ teraz jakis gosc mi wyslal etyloo i niby tez zapomnail sprawdzenia ;/ nie odbieram lezy na poczcie niby ktos z tego forum wysylal mi zdjecia wagi, etylo ,calej torby jak trzyma w pysku wszystko wydaje sie ok ale niechce tracic kolejnycj 200 zl

-- 29 lip 2015, 21:07 --

Mozna gdzies jeszcze dostac etylo ?? Niby nie legalne ale pewnie sa jakies sklepy

przez dr. Psycho Trepens 30 lip 2015, 16:43
Mooon napisał(a):Noo tak jak mowie pierwszy i ostatni raz :/ teraz jakis gosc mi wyslal etyloo i niby tez zapomnail sprawdzenia ;/ nie odbieram lezy na poczcie niby ktos z tego forum wysylal mi zdjecia wagi, etylo ,calej torby jak trzyma w pysku wszystko wydaje sie ok ale niechce tracic kolejnycj 200 zl

Mozna gdzies jeszcze dostac etylo ?? Niby nie legalne ale pewnie sa jakies sklepy

Nie ma i nie bedzie przez przynajmniej 3 miesiące w ŻADNYCH sklepach, więc się nie łódź.
Albo odkup gdzieś od kogoś, ja na tym forum wielokrotnie się wymieniałem lekami i nie było problemu,
mam na to świadków.

Z resztą Medikinet niech Ci lekarz zapisze, on jest niedrogi a może pomoże, przetestujesz.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Vengence 30 lip 2015, 17:04
Mooon napisał(a):Noo tak jak mowie pierwszy i ostatni raz :/ teraz jakis gosc mi wyslal etyloo i niby tez zapomnail sprawdzenia ;/ nie odbieram lezy na poczcie niby ktos z tego forum wysylal mi zdjecia wagi, etylo ,calej torby jak trzyma w pysku wszystko wydaje sie ok ale niechce tracic kolejnycj 200 zl

No z tego co widze to w sklepach RC etylo jest dostepne w kazdej chwili.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Mooon 30 lip 2015, 17:08
Nie przepisze i w tym problem ni wiem skad jestes moze jakaies wielkie miasto i masz dobrego psychiatry u mnie u psycbiatry lek nie do zdobycia probowalem u 4 predzej rodzinnego bym namowil ale tez nie bedzie latwo tym bardziej z moja przypadloscia fobia spoleczna :/

przez Vengence 30 lip 2015, 17:12
Mooon, Ja zamowilem wlasnie 1 gramika, nie bralem tego jeszcze nigdy, zobacze mala dawke jak to na mnie zadziala.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Wudezet 30 lip 2015, 17:15
Etylo jest już nielegalne od 1 lipca. Także wycofaj ten zakup, póki czas !
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez Mooon 30 lip 2015, 17:19
Zamowiles ale nie przyjdzie tez zamawialem etylo juz jest nie legal maja na stronie i tyle pozatym rc to zawsze rc nigdy nie mamy 100 % pewnosci co bierzemy mi sie marzy opakowanie medikinet 20 mg 50 tabletek nic wiecej wtedy bym wiedzial czy to lek dla mnie czy nie .Narazie poki co pozostaje mi zdychac

przez Wudezet 30 lip 2015, 17:23
Mooon wyslij mi pm na forum a dam Ci dostep do rosyjskich z gruntu leków, w tym stymulantów :) Tak to jest w tym państwie, że łatwiej o "cudze" leki niż "własne"..
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez dr. Psycho Trepens 30 lip 2015, 17:24
Mooon napisał(a):Nie przepisze i w tym problem ni wiem skad jestes moze jakaies wielkie miasto i masz dobrego psychiatry u mnie u psycbiatry lek nie do zdobycia probowalem u 4 predzej rodzinnego bym namowil ale tez nie bedzie latwo tym bardziej z moja przypadloscia fobia spoleczna :/

no to zamawiaj w sklepach albo od ludzi tutaj, parę osób ma.
narzekaj se dalej, ja koncze gadke w tym temacie, póki co.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Vengence 30 lip 2015, 17:24
Wudezet napisał(a):Etylo jest już nielegalne od 1 lipca. Także wycofaj ten zakup, póki czas !

Jakos nie widze na stronie ani w necie by bylo zdelegalizowane, masz jakis zapis prawny?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lord Kapucyn 30 lip 2015, 17:26
Od 1 lipca weszła aktualizacja wykazu środków odurzających i substancji psychotropowych i za etylofenidat bekniesz tak jak za najzwyklejszy narkotyk.

Ogólnie dopisano do listy 114 substancji, które z RC/"dopalaczy" przekwalifikowano na narkotyki.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg