METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Kalebx3 26 lip 2015, 14:25
Kalebx3 napisał(a):
Cytuj:
dodatkowo lęki potrafią się wzmożyć na 2-3 dni po Metylo.

ten rodzaj lęków ( po metylo ) jest na tyle charakterystyczny ,że ciężko reaguje na benzodiazepiny .

no właśnie więc jak temu zapobiec ? bo można to uznać jako zjazd.
3h pobudzenia, nie warte aż takiego zachwiania, nawet razem z SSRI.

dr. Psycho Trepens,
-taki objaw po metylo to wyrażny sygnał ,że metylo nie dla Ciebie , bez względu na dawkę i częstotliwość brania tego leku .Dokładnie wiem co mówię . Możesz znowu spróbować z tym lekiem za jakiś czas , może wtedy inaczej zaskoczy ( choć wątpie ) . Co innego jakby to było rozderażnie po metylo , wtedy można jeszcze niskimi dawkami z czasem to przeskoczyć , ale jeśli to lęk to dupa blada i zimna .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez dr. Psycho Trepens 26 lip 2015, 21:15
Dopiero dziś, 4 doby po kolejnej próbie z etylo czuję się dobrze,
minęły wszelkie paranoje, niechciane myśli, niepokój i lęk się ustabilizował.
Więc mam dosyć, dziękuję za taką terapię.

We wtorek dostaję za darmo próbkę opakowania Brintellixu (Wortioteksyny),
no i za jakiś tydzień powoli zacznę testować.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Vengence 26 lip 2015, 21:34
dr. Psycho Trepens napisał(a):Dopiero dziś, 4 doby po kolejnej próbie z etylo czuję się dobrze,
minęły wszelkie paranoje, niechciane myśli, niepokój i lęk się ustabilizował.
Więc mam dosyć, dziękuję za taką terapię.

We wtorek dostaję za darmo próbkę opakowania Brintellixu (Wortioteksyny),
no i za jakiś tydzień powoli zacznę testować.

Powodzenia z nowym lekiem. :great:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dr. Psycho Trepens 27 lip 2015, 03:11
Mooon napisał(a):dużo czytam i wogóle interesuje sie nowościami w leczeniu fobii wielu uważa że stymulanty to równa pochyła w dół no chyba ze własnie z jakims SSRI ale raczej też wątpie bo jednak u mnie główny problem to lęk i wycofanie społeczne przejmowanie sie wszytskim strach przed smiercia kilka poważnych nie wiem jak to nazwac napadów paniki poprostu nie jadłem nie piłem nie wiedziałem co sie zemną dzieje tak bardzo sparaliżował mnie lęk na czysto próbowałem byc gdy schodziłem z fluo i własnie po jakims miesiącu wrócil ten paniczny lęk jednak że biorąc fluo czy serte nigdy do takich stanów nie dochodziło nie wiem czy ten cały metylo jest wart zachodu oczywiscie znika po nim u mnie senność z która też żaden inny lek sobie nie radzi podnosi troche pewność siebie ale pojawia sie jakby też taki lekki nie pokój muszę znaleść dobrego psycha który nie boi sie połączeń leków np przechodze z wenli na inny lek esci lub serte i coś do tego właśnie fajne było by metylo tylko kto mi to przepisze etylo już też nie dostępne ;/;/ Kiedy wogóle wyjdzie jakiś nowy super lek ??

Panie Dark Knight, zostałeś wywalony z forum i masz czelność tu jeszcze pisać ? oszukałeś na kasę parę osób, wyłudzając leki,
to samo próbowałeś ze mną, zgłosiłem to moderacji która na szczęście zareagowała.

Jeśli dalej będziesz tu jęczęc i próbować wyłudzać recepty na leki, to podejmiemy drastyczniejszcze kroki, nie wiesz chyba z kim masz doczynienia.
Namierzenie ciebie to kwestia paru dni, więc uważaj, bo tym razem to My Cię Policją postraszymy, tylko będzie to bardziej skuteczne.

A metylo (medikinet) możesz zdobyć bez recepty za około 100zł, tylko trzeba ruszyć głową, więc jak jesteś zdesperowany to szukaj,
a do mnie nie pisz bo tylko pogorszysz swoją sytuację. Google.com - tam szukaj. Gdybyś na prawdę chciał zdobyć ten lek dawno
byś go zdobył, tylko wydaje mi się, że nie masz za co.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Dark Knight 28 lip 2015, 08:03
Tak to prawda wyludzilem leki ;/;/ taka moja pojebana psychika mam nadzieje ze jakos im sie odwdziecze rozumiem ze maja mi to za zle nie mam zamiaru juz nic wyludzac i nie pisz prosze ze da sie go zdobyc bez recepty za 100 zl bo sie nie da wielu probowalo i tyle niechce sie z nikim klocic i wszystkich przepraszam

przez slow_down 28 lip 2015, 09:48
Da się go zdobyć w różnych cenach, na lewo oczywiście. A oszukanym możesz wynagrodzić odsyłają im te leki.
slow_down

przez Mooon 28 lip 2015, 10:04
Nawet na lewo ciezko

przez Vengence 28 lip 2015, 12:08
Mooon napisał(a):Nawet na lewo ciezko
Bez przesady, od huja jest tego na oglaszamy24, bierzesz paczke za pobraniem z mozliwoscia sprawdzenia zawartosci i nie ma wala, jak cos nie tak paczka jest odsylana a typ jest w plecy na wysylce, nie zalecam robic przelewów jakichkolwiek, chyba ze jedynie na koszta wysylki, w koncu kupujacego tez mozna wyjebac nie odbierajac paczki, i bedzie w plecy na wysylce, a tego raczej by nie chcial, dlatego jak bierzesz ze sprawdzeniem zawartosci to gosciowi zalezy by to byl prawdziwy lek, bo wie, ze jak bedzie jakakolwiek lipa, to on bedzie mial lipe, zdaje sobie jednak sprawe z tego, ze w depresji czasami ciezko jest nawet pójsc na poczte, albo wykonac telefon do sprzedajacego, szczególnie przy jakis fobiach itp. no /cenzura/ wspólczuje. :evil:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 28 lip 2015, 14:39
Bez przesady, od huja jest tego na oglaszamy24,

Może i jest ,,, ale 95 % z tego to pewne przewałki . A z pozostałych 5 % 2-3 %to jak poprosisz o wysyłke za pobraniem i sprawdzeneim zawartości to kontakt sie urywa . Bardzo mało jest tam uczciwych ofert kupna , a jeszcze w rozsądnej cenie to już w ogóle .
Ostatnio wje-bałem tam 330 zł na anabole . Tak mnie hu-j zakręcił ,że normalnie sam sobie teraz się dziwię ,że dałem sie przejechac jak niedorozwinięte dziecko ,,, a jakie gratisy obiecywał .

przez Mooon 28 lip 2015, 20:25
Tez wtopilem tam 400 zl ;/;/ masakryczny portal jesli chodzi o ten przynajmniej kazdy kto go tam oferuje to oszust

przez Vengence 28 lip 2015, 21:24
Kalebx3, Mooon, No ale co wy /cenzura/ przelewacie kase bez towaru na konto czy jak? w jaki sposób was wykrecili?? :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 29 lip 2015, 02:12
Vengence,
to jest tak ,że jak masz na cos silne ciśnienie , to juz nie myslisz "przejrzyście " , w dodatku jak na 10 zapytań w sprawie leku 5 Ci odpowiada ,że wpierw kasa , a dopiero potem towar , to w końcu dajesz sie skusić najbardziej wiarygodnej złodziejskiej szumowinie .
Potem czekasz na listonosza , a On tylko ulotki przynosi , więc piszesz e-maila do tego pedzia biznesmena , a kutafon albo milczy i ma Cie w dupie , albo zapewnia ,że już wysłał , tylko Poczta i takie frajerskie teksty etc . W końcu dajesz sobie na luuuz wiedząc co jest co .

przez dr. Psycho Trepens 29 lip 2015, 05:04
Kalebx3 napisał(a):
Bez przesady, od huja jest tego na oglaszamy24,

Może i jest ,,, ale 95 % z tego to pewne przewałki . A z pozostałych 5 % 2-3 %to jak poprosisz o wysyłke za pobraniem i sprawdzeneim zawartości to kontakt sie urywa . Bardzo mało jest tam uczciwych ofert kupna , a jeszcze w rozsądnej cenie to już w ogóle .
Ostatnio wje-bałem tam 330 zł na anabole . Tak mnie hu-j zakręcił ,że normalnie sam sobie teraz się dziwię ,że dałem sie przejechac jak niedorozwinięte dziecko ,,, a jakie gratisy obiecywał .

oj tam przewałki są nonstop, 2x się nabrałem, wiekoszosc ludz tam to oszuści,
żerujący na naszej naiwności, oni nie podają adresu nadania, nie są do namierzenia.
raz na 10 osób zdarza się uczciwa osoba, ja trafiłem na jedną tylko.

-- 29 lip 2015, 05:10 --

Mooon napisał(a):Tez wtopilem tam 400 zl ;/;/ masakryczny portal jesli chodzi o ten przynajmniej kazdy kto go tam oferuje to oszust

Słuchaj kolego mogę ogarnąć ci to etylo boś desperat, ale tylko - wcześniejsza przedpłata na konto (boś podejrzany).
a potem wysyłka, bo jesteś tu znany z oszustw a ja nie chce stracić pieniędzy.
A forumowicze znaja mnie z dobrej strony i mam dobrą opinię, nie raz wysyłaliśmy sobie leki jak nam zabrakło.
Wtedy dostaniesz listownie - priorytetem, 2 dni od wpłaty, czyli łącznie po 5 dniach.

Pisz na priv.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez popiol 29 lip 2015, 05:41
Zamawialem stamtąd dobrych kilka razy i nigdy się nie naciąłem. No ale jak się wpłaca kasę na konto, to tak jest... Oczywiste, że tam w ciul oszustow. Zawsze przesyłka pobraniowa ze sprawdzeniem.
popiol

Sortuj wg