LAMOTRYGINA(Lamotrix,Lamitrin,Danoptin,Epiral,Trigidon,Symla

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
41
69%

Nie
13
22%

Zaszkodziła
5
8%

Liczba głosów : 59

przez Kalebx3 28 lis 2013, 23:50
a lek może ten stan dodatkowo nasilac bądź poprawiać ?....

trudnom powiedzieć.
Duzo zależy od dawki i w ogóle czy akuratnie ten lek nam pasi . Bo jeżeli nie to dupa blada i odstawka . Brałem ów Topi przez około 5 miesięcy z dwu , trzy dniowymi czasem przerwami . Owe jego glebowanie bardzo mnie zniechęcało do dalszej kuracji tym lekiem . W ogóle nie lubie leków , które wpływają negatywnie na przejrzystość intelektu i zaburzają sprawność umysłową . A juz jeżdzić autem po takim leku , wykluczone .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 29 lis 2013, 00:00
Mając do czynienia z ocd mogę śmiało stwierdzić że ta choroba też mocno glebuje i upośledza funkcje poznawcze .
A źle dobrany lek może to pogorszyć albo poprawić . Obecnie będąc na klomi zauważyłam że jadąc autem mam opóźnioną reakcję jakbym była po jednym piwie ,przez co muszę uważać aby komuś do "tylka " nie wjechać .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Dżejmson 29 lis 2013, 00:41
ladywind, to co ogólnie teraz bierzesz?
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 29 lis 2013, 00:54
Dżejmson, anafranil i mirtazapine .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez hyperactive 30 lis 2013, 12:31
Mam problem.

Po pierwszych dwóch tygodniach czułem się świetnie, bez żadnych zastrzeżeń i efektów ubocznych:
pierwszy tydzień (0 mg x 0 mg x 25 mg) , drugi tydzień (0 mg x 0 mg x 50 mg).

Teraz od trzeciego tygodnia brania leku (25 mg x 0 mg x 25 mg) nawróciło mocne uczucie lęku, niepokoju, napięcia.
Nie wiem czy to jest wywołane lamitrinem czy przejściem na dietę (chcę przytyć, jem bardzo dużo węglowodanów) - może się palę przy tym psychicznie i za duży nacisk kładę na swoją wagę ? Nie wiem, ale wątpię.

Może to pierwszy skutek uboczny lamitrinu na moim organizmie ?
Zobaczę jak to będzie wyglądało w następnych dniach... słabo to widzę.
"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

przez coma 30 lis 2013, 12:44
hyperactive, wiesz co, ja tez mialam lamo zwiększane stopniowo, ale jedynym skutkiem ubocznym na początku byla tylko lekka biegunka
coma

przez Anna Maria 06 gru 2013, 18:15
Pierwsze 25 mg i już ciutkę emocje opadły. Za 4 dni kolejne 25, a mam dojść do 75 póki co. Zero skutków ubocznych :D

-- 06 gru 2013, 17:16 --

Lekarka powiedziała, że powinnam to jednak brać do końca życia. Kiedyś brałam i odstawiłam i to był błąd.
Anna Maria

przez Tańczący z lękami 08 gru 2013, 01:06
lamo być pycha :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez coma 08 gru 2013, 01:16
Tańczący z lękami, ooo tak :105:
coma

przez Asmo 08 gru 2013, 08:31
Ja juz biore 5miesiecy lamotrygine (jakos juz tyle minelo). Miesiac 25mg, 2 miesiace 50mg, miesiac 100mg i aktualnie od miesiaca jakiegos 150mg. W zasadzie ciezko mi sie odniesc czy lek mi pomaga czy nie? W miedzy czasie bralem i biore tez rozne inne leki. Nawet nie wiem jak doszukac sie czy ten lek dziala? Stabilnosc? U mnie ciezko o to, choc jest dziebko lepiej i byc moze 150 to jeszcze dla mnie malo i za krotki czas taka dawke biore. Napewno mi ten lek nie poszkodzil. Zadnych skutkow ubocznych. Zadnych. Pod tym wzgledem sobie chwale. Jezdze samochodem bez problemu. Co do koncentracji to mam z tym problemy pewnie z powodu choroby. Pamiec i sie moze pogorszyla ale nie skrajnie gozej bylo jak bralem escitalopram. Pozatym ciezko jednoznacznie przy roznych lekach stwierdzic czy od lamo. Napewno nie chodze jak zoombie a po neuroleptykach to sie zdazalo. Jestem zywszy, tzn normalny. Ponoc to dobry i skuteczny lek i jako ze nie mam skutkow ubocznych stosuje sie do zalecen lekarza i biore. Naprawde ciezko sie odniesc czy pomaga. Zreszta przy mojej chorobie jakos ciezko stan totalnego zdrowia, moze dlatego.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Tańczący z lękami 20 gru 2013, 00:13
Asmo, jeśli nie jest gorzej to prawdopodobnie jest lepiej tylko tego nie zauważamy. Zrób test i zjedź z dawką ze 150mg na 100mg na kilka dni. Ja od razu mam jakieś większe napięcia we łbie. Oczywiście nie polecam Ci żonglowania lekami- jak masz ochotę zdobyć odpowiedź za cenę gorszego samopoczucia to możesz jednak spróbować.

przez barsinister 20 gru 2013, 00:19
po co ma zjeżdżać z dawką? wręcz przeciwnie, niech ciśnie 200 (czyli maks.) - dopiero wtedy będzie wiadomo, czy lek się na dłuższą metę sprawdzi
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez coma 21 gru 2013, 22:34
Biorę 250mg lamo. Mialam wrazenie, ze mnie stabilizuje, ale od tygodnia jest coraz gorzej. Nie wiem co się ze mną dzieje. Nastrój zmienia mi się kilka razy w ciągu dnia, od euforii po totalny dół. Do tego jestem ciągle rozdrażniona. Nie wiem już co robic. Boję się, że zwariuję... Nie ogarniam kompletnie sytuacji :why:
coma

przez Tańczący z lękami 22 gru 2013, 02:07
a bierzesz coś do tego lamo? ja na swoim przypadku w cuda w postaci samego lamo nie wierzę, ale może innym ten 1 lek wystarczy. Rozdrażnienie może, choć nie musi być również skutkiem braku serotoniny, wahania nastrojów tym bardziej. Pomyśl o tym i skonsultuj ze swoim "guru". Powodzenia ;)

Sortuj wg