LAMOTRYGINA(Lamotrix,Lamitrin,Danoptin,Epiral,Trigidon,Symla

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
41
69%

Nie
13
22%

Zaszkodziła
5
8%

Liczba głosów : 59

przez Siding Spring 05 sie 2013, 19:12
hahaha James Baclofen... :mrgreen: :mrgreen: . Nie pamietam kiedy tak sie smialem jak po przeczytaniu Twojego wpisu....mianowalbym go na najbardziej humorystyczny wpis na tym forum.:D

przez CórkaNocy 05 sie 2013, 19:14
dostałam ten lek, wypróbuję i zobaczę, czy w jakiś sposób pomoże mi na lęki i ustabilizuje.
Lekarz mnie trochę zdenerwował i zapomniałam się spytać czy można biorąc lamo pić alkohol? nie mówię o upijaniu się tylko o wypiciu do towarzystwa piwa, czy nie ma jakiś tam zagrożeń z tego powodu?
CórkaNocy

przez barsinister 05 sie 2013, 19:32
w teorii nic ci nie grozi, w praktyce lamo + alkohol nie są dobre na wątrobę
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CórkaNocy 05 sie 2013, 20:14
a lamo działa z alkoholem bardziej na wątrobę niż przy połączeniu np. zwykłego antydepresanta? czy jest tak samo jak z innymi lekami? że w teorii mówi się, że nie brac, w praktyce ludzie piją i żyją
CórkaNocy

przez depresyjny 06 sie 2013, 17:56
jak ten lek dziala na glutaminian? Czyli jak u kogos czynnikiem depresyjnym jest glutaminian to ten lek go wyreguluje i mozna go solo brac. Ma ten lek wplyw na neurony?
depresyjny

przez Dżejmson 09 sie 2013, 20:16
Coraz bardziej kusi mnie ta lamotrygina. Dla mnie tym bardziej byłaby istotna, bo mam dość mocne wahania nastroju. No ale marne szanse, że dostanę ją od lekarza, znając życie mała szansa. A szkoda, bo przez te 2 miesiące ustabilizowałbym swój nastrój przed jesienią, która dla mnie stanowi depresyjny horror.
Dżejmson

przez Asmo 09 sie 2013, 20:47
Ja biorę już 2 miesiące. Jakbym cukierki łykał nic nie zmieniła, ale to jedyne 50mg wieczorem i jedyne 2 miesiące.

Dżejm a ja z kolei lubię jesień.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez barsinister 09 sie 2013, 20:57
u mnie efekt był w pełni widoczny po 8 miesiącach, stabilizatory się bardzo długo rozkręcają
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Dżejmson 09 sie 2013, 21:04
Asmo, u mnie październik jeszcze jako tako da się przetrwać, ale listopad? Okres największych dołów, czarnych myśli, czarnych scenariuszy, z depresji popadłem w agorafobię i generalnie pół roku z życiorysu wyjęte miałem.
Dżejmson

przez ladywind 09 sie 2013, 21:24
Asmo napisał(a):Ja biorę już 2 miesiące. Jakbym cukierki łykał nic nie zmieniła, ale to jedyne 50mg wieczorem i jedyne 2 miesiące.

Dżejm a ja z kolei lubię jesień.

Ja też uwielbiam jesień !!! Może brzmi to dziwnie ale jesienią i zima moja depresja i neriwica zapada w sen zimowy razem z niedzwiedziami , wtedy mam święty spokój .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Dżejmson 09 sie 2013, 21:26
Jak ja Wam zazdroszczę :roll: Jesień to moja zmora i każdego dnia wypatruję najmniejszego nawet promienia słońca. I te kolejki do psychiatry w poczekalni... Jesienią największe ;)
A ja mam ciągły mętlik w głowie na temat leków. Najlepiej zrobiłoby mi zablokowanie dostępu do internetu ;)
Dżejmson

przez CórkaNocy 10 sie 2013, 10:25
A ja uwielbiam wiosnę, wtedy zazwyczaj zaczynam czuć, że żyję, bo zima mnie nastraja depresyjnie jeszcze bardziej, siedzenie w domu, wieczne zimno a wiosną odżywam, mogę się cienko ubrać i chodzić całymi dniami po dworze. Zazwyczaj tak było, jedynie w tym roku wiosną było na tyle okropnie, że nie miałam siły wyjść z domu i wisiało mi czy jest słońce czy deść.
CórkaNocy

przez e2409 18 sie 2013, 10:36
barsinister napisał(a):u mnie efekt był w pełni widoczny po 8 miesiącach, stabilizatory się bardzo długo rozkręcają

Zgadza się, ja biorę regularnie od 5 miesięcy i z każdym miesiącem mam mniejsze doły. Wychodzi na to,że działa. Poprzednio przestałam brać bo miałam poprawę przez 2 miesiące ale jak mnie dopadło 3 miesiąca to o mały włos nie wyniosłabym się na tamten świat, tak się męczyłam.
Teraz boję się ominąć dawki i jest dobrze. Alkohol przestałam pić w ogóle i pozbyłam się dołów gdy miałam kaca. Ogólnie jest dobrze:) Jeszcze nie wiem jak przywitam jesień /jest wtedy najgorzej/, no ale zobaczymy.

przez elfrid 18 sie 2013, 14:39
e2409, a lamotryginę bierzesz solo, czy w połączeniu z jakimś antydepresantem?
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg