ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Xanax

przez magdalenabmw 16 mar 2010, 15:55
No jasne że wiem i rozumiem, ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma ;) I wiem że każdy z Was jak by miał bardzo silny atak i daliby Wam Xanax SR to wzięlibyście i nie mówili :
''Och nie! To jest SR, jego przeznaczenie jest inne, więc ja go nie wezmę. Teraz mam atak i mogę wziąć jedynie zwykły Xanax!'' :mrgreen:

Takie życie... ;)

Natomiast jak ktoś je benzo na stałe (tj codziennie) to takie łamanie nie ma najmniejszego sensu...

[Dodane po edycji:]

Wujek- dobra- rada - SŁUCHAM?! :shock:
magdalenabmw

przez Wujek_Dobra_Radav2.0 16 mar 2010, 16:08
Po raz pierwszy dostałem zasłużonego ost'a. Wow :D

magdalenabmw napisał(a):No jasne że wiem i rozumiem, ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma ;) I wiem że każdy z Was jak by miał bardzo silny atak i daliby Wam Xanax SR to wzięlibyście i nie mówili :
''Och nie! To jest SR, jego przeznaczenie jest inne, więc ja go nie wezmę. Teraz mam atak i mogę wziąć jedynie zwykły Xanax!'' :mrgreen:

Takie życie... ;)

Natomiast jak ktoś je benzo na stałe (tj codziennie) to takie łamanie nie ma najmniejszego sensu...

Wujek- dobra- rada - SŁUCHAM?! :shock:

Sledze Twoje posty od jakiegoś czasu. Nie chcę przklinać itd, ale mówiąc już tak delikatnie, jak to tylko możliwe - czy zastanawiasz się nad tym co czasem piszesz?

przez magdalenabmw 16 mar 2010, 16:14
Mam nieodparte wrażenie że zastanawiam się bardziej niż Ty. Dublujesz swoje poprzednie (zawieszone) konto tylko po to aby obrażać Bogu ducha winnych ludzi ? Fajnie masz, życzę Ci dużo zdrowia, przyda Ci się. Z mojej strony - bez odbioru.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Radav2.0 16 mar 2010, 16:17
magdalenabmw napisał(a):Mam nieodparte wrażenie że zastanawiam się bardziej niż Ty. Dublujesz swoje poprzednie (zawieszone) konto tylko po to aby obrażać Bogu ducha winnych ludzi ? Fajnie masz, życzę Ci dużo zdrowia, przyda Ci się. Z mojej strony - bez odbioru.

Dubluje bo jestem wciąż banowany. A próbuję coś powiedzieć.

Z mojej strony - bez odbioru.

Słusznie :)

przez Victorek 16 mar 2010, 17:10
W każdym bądź razie warto było o tym napisać, żeby nie łamać Xanax SR, bowiem nie każdy jest doświadczony w braniu leków jak poniektórzy :) rekreacyjnie po 3mg :)
Ja co dziwne dostałem xanax SR 0,5 do stosowania przez 3 tygodnie, za poleceniem lekarza psychiatry miałem go łamać na pół i zażywać dwa razy dziennie, a dlatego miałem łykać SR żeby działało dłużej, tylko nie wiem po co kazał mi dzielić, dopiero sam ostatnio doczytałem, żeby nie dzielić długotrwale stosowanego SR bo to nie ma sensu.
Więc jakby ktoś miał przepisany SR na dłuższy czas, to lepiej nie łamać i tyle. A jak ktoś chce doraźnie też nie widze problemu, tyle że SR rozwija się jego pełne dziąłanie po paru godzinach, ale to wszystko zależy i tak od danej osoby.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 17:33
Victorek napisał(a):Ja co dziwne dostałem xanax SR 0,5 do stosowania przez 3 tygodnie, za poleceniem lekarza psychiatry miałem go łamać na pół i zażywać dwa razy dziennie, a dlatego miałem łykać SR żeby działało dłużej, tylko nie wiem po co kazał mi dzielić, dopiero sam ostatnio doczytałem, żeby nie dzielić długotrwale stosowanego SR bo to nie ma sensu.

No dobra, a jak ja jadłam 1mg Xanaxu SR dziennie (0,5mg rano i 0,5mg wieczorem) i do tego 1mg Clonazepamum (też po 0,5mg) i potem schodziłam z dawki to lekarz kazał mi dzielić te benzo na części :shock:

Więc jak?

Coś mi się wydaje że z tym nie dzieleniem to bujda jest.
magdalenabmw

przez *Wiola* 19 mar 2010, 17:52
Niby to czytałam, że się nie dzieli, ale ja np biorę połówkę anafranilu sr 75tki i działa tak jak powinien. Co mam zrobić, jak nie chcę brać całego bo mnie za bardzo zamula, natomiast sr jest tylko w takiej dawce. A na dodatek ma przewężenie jakby do podziału.
Moderator

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 18:01
No właśnie, moje SR też miały przewężenia do podziałki. Gdyby nie można było ich dzielić to producent by podziałek nie robił.
magdalenabmw

Re: Zomiren

przez DARULA16 20 mar 2010, 19:37
witam mi również lekarz przepisał zomiren 0,5mg i boje się go wziąć wcześniej brałam asentre 50mg ale niepomagała i w dodatku lęki mi się nasiliły po asentrze

przez DARULA16 20 mar 2010, 19:43
boje się czy mi pomoże na lęki i żeby nie zadziałał odwrotnie jak asentra

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 19:49
Darula- nic nie działa lepiej na lęki niż benzo w tym Zomiren.
magdalenabmw

przez DARULA16 20 mar 2010, 20:37
aha bo wiesz ja dosyć często czułam osłabienie gorąco za chwile zimno trzęsło i wrażenie że się umrze albo takie osłabienie jakbym miała zemdleć i mrowienie oraz duszności albo mdłości brak apetytu

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 21:28
Darula- no normalne objawy nerwicy. Na to jest Zomiren ale je się go krótko lub tylko doraznie bo bardzo szybko uzależnia. Jedz go dokładnie tak, jak przepisał Ci lekarz. I się nie bój, on działa od razu i daje super efekty.
magdalenabmw

przez DARULA16 21 mar 2010, 12:46
kazała mi brać lekarka na noc ten lek przed snem i chyba że w ciągu dnia będe mieć atak to wtedy mam wziąć

Sortuj wg