ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Xanax

przez Relanka 30 sty 2010, 22:46
Wiem, że to nie koniec a właściwie dopiero się zaczyna ale myślę, że najgorsze mam za sobą - podjęcie decyzji.
Napisałam o sobie dlatego żeby ostrzec innych przed pochopną decyzją brania benzo. Nie wszyscy mają na tyle determinacji i silnej woli żeby oprzeć się i nie brać czy ograniczyć. Związek z benzodiazepinami to droga do nikąd.
Gratuluję, że udało ci się wyjść.

[Dodane po edycji:]

Do Fobia
Właściwie to moim celem nie było chwalenie się wychodzeniem z benzo ale ostrzeżenie wszystkich którzy chcą zacząć przygodę z nimi. Jeśli macie obniżony nastrój, problemy ze snem, cierpicie na nerwice a stan nie jest jeszcze bardzo poważny to najpierw oczyśćcie swój organizm. Może to wina toksyn pochodzących z candida, pasożytów lub środowiska. Jeśli sprawa poważna to tylko psychiatra nie lekarz pierwszego kontaktu. I oczywiście oczyszczanie.

przez old-Wujek_Dobra_Rada 31 sty 2010, 23:02
Ile kosztuje xanax opakowanie 1mg ?
old-Wujek_Dobra_Rada

Re: Afobam

przez kasja 06 lut 2010, 14:40
czy ktoś powie o tym leku coś dobrego,,,komuś pomógł? uratował zycie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 06 lut 2010, 21:26
Mnie bardzo pomogl ,super dziialanie przeciwlekowe,dobry nastroj,problemy na jakis czas odchodza,ogolnie swiat staje sie lepszy.Do stosowania doraznie naprawde dobry lek
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez kiniamarynia 07 lut 2010, 23:48
Hej wszystkim:)
Ja brałam afobam przez jakiś tydzień na początku leczenia (zaburzenia lęku). Został mi on przepisany jako środek doraźny (czułam się strasznie, byłam przerażona, myślałam, że umrę itp.). Od razu poczułam się lepiej, lęk ustąpił nieco. Niestety lek otępiał. Zapominałam też często rzeczy, które pamiętałam wyrwana ze snu w środku nocy. Najważniesze było jednak to, że uwolnił mnie od tego paskudnego uczucia, że zaraz umrę. Po około tygodniu lekarz przepisał mi lexapro, który (w przciwieństwie do afobamu) - leczy (lekarz powiedział, że afobam nie leczy a co gorsze - uzależnia). Przez kilka miesięcy lekarz dwukrotnie zwiększał mi dawkę lexapro, ponieważ miewałam kryzysy (kryzys u mnie to mega atak lęku i często paniki). Ostatnio kazał brać afobam w razie potrzeby i muszę przyznać, że pomaga. Kilka dni temu zwiększyłam dawkę lexapro i czekam na efekty (dalej jest średnio, ale już nie tragicznie). Mam nadzieję (nie, ja jestem pewna!), że kiedyś uwolnię się od tego paskudnego schorzenia.

Pozdrawiam wszystkich umierających;)

przez Ridllic 13 lut 2010, 22:48
słuchajcie lekomany mam wazne pytanie czy tabletke xanaxu 1mg mozna łaczyć z tabletka hydroxyzynki po jakiejś godzinie od zażycia :?:
Ridllic

przez linka 13 lut 2010, 22:54
Ridllic, jak xanax nie pomaga to hydro raczej nic nie da wzięte do tego :-|, 1 mg to w ciul dużo men, poczekaj może jeszcze chwilę, może zacznie działać. Jak nie to weź to hydro raczej nie powinno kolidować.....ale lekarzem nie jestem.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 13 lut 2010, 23:02
linka, wziolem juz dosc dawno nie pomoze raczej bo juz by pomoglo a nie oge znalesc czy mozna lączyć na czacie dowiedziale sie ze tylko o sposobie jak przycpac no i nic pozatym :?
Ridllic

przez old-Wujek_Dobra_Rada 14 lut 2010, 10:01
1 mg to zależy od tolerki czy dużo czy nie. Dla mnie to średnia dawka. Mówię o teraupetycznym zasotowsaniu. Do celów rekreacyjnych to 4+.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez cytrynka84 14 lut 2010, 12:49
Mozna laczyc xanax z hydro.ale tak jak wyzej,jak xanax nie dziala,to hydro.jest slabiutkie i moze nie pomoc,ale sprobuj,moze akurat bedzie ok.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez old-Wujek_Dobra_Rada 14 lut 2010, 12:51
Ale to połączenie jest bez sensu. Ćpunki lubią brać hydro bo wtedy xanax bardziej przymuli. Ale leczniczo to jest bez sensu.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez linka 14 lut 2010, 13:13
Wujek_Dobra_Rada, naprawdę wiemy już wszyscy że lubisz sobie przyćpać i brać leki w celach rekreacyjnych...więc daruj sobie już takie uwagi, co po czym lepiej przymula i ile mg dają fajne jazdy....bo nudne to się zaczyna robić........a nie wnosi kompletnie nic do tematu. :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez old-Wujek_Dobra_Rada 14 lut 2010, 13:20
linka napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, naprawdę wiemy już wszyscy że lubisz sobie przyćpać i brać leki w celach rekreacyjnych...więc daruj sobie już takie uwagi, co po czym lepiej przymula i ile mg dają fajne jazdy....bo nudne to się zaczyna robić........a nie wnosi kompletnie nic do tematu. :roll:

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie pisałem tu o żadnych celach rekreacyjnych. Mówię tylko, że taka mieszanka nie ma sensu. Nic się po niej nie stanie, ale po co to robić?
old-Wujek_Dobra_Rada

przez kat-har-sis 14 lut 2010, 16:37
Witam,

Od dwóch dni biorę xanax i paxtin.

Czuję sie po nim skołowana, najchętniej bym siedziała ew leżała i niczym sie nie zajmowała. Humor mi sie nie poprawił, czuje sie przymulona.

Czy to przejsciowe i minie czy po prostu mam zle dobrane leki?

Sortuj wg