ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Afobam

przez Mizer 04 gru 2009, 23:46
Afobam uzależenia i to bardzo. Przynajmniej na mnie działa to tak, że dwa dni po jednej tabletce, trzeci dzień- jedna nie działa, musze dwie.
Muszę być na prawde przekręcona i mieć na prawde coś ważnego do załatwienia, żeby zarzucić Afobam.

[Dodane po edycji:]

Afobam uzależenia i to bardzo. Przynajmniej na mnie działa to tak, że dwa dni po jednej tabletce, trzeci dzień- jedna nie działa, musze dwie.
Muszę być na prawde przekręcona i mieć na prawde coś ważnego do załatwienia, żeby zarzucić Afobam.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Alienated 05 gru 2009, 00:10
Biorę Afobam już od ładnych kilku lat i nie sądzę ażebym się od niego uzależnił. Jeśli już to w sensie psychicznym. -0,25 przed snem to właściwie tylko w celu osiągnięcia efektu placebo :D Muszę jednak przyznać, że kilka dni temu przed ważnym dla mnie spotkaniem postanowiłem podbudować się nieco za pomocą tego środka. Tym razem 0,50 na godzinkę przed umówionym terminem. -Zadziałało jak należy! Wszystko to oczywiście w celu oswojenia się z trochę nową, jak dla mnie, jeszcze sytuacją...
Oczywiście mam pełną świadomość, że takie wspomaganie stosowane zbyt często faktycznie może doprowadzić do uzależnienia. Co się natomiast tyczy dawek terapeutycznych, w moim przypadku okazały się one całkowicie nieszkodliwe pod tym kątem patrząc...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Mizer 05 gru 2009, 00:19
hm.. może się nie znam, ale 0,25 to dla mnie pikuś na dobranoc, jak biore za często. wtedy albo nie działa, albo mam zmuła
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 05 gru 2009, 00:22
Dokładnie! Ja również zupełnie nie czuję efektu. Mam jednak tę świadomość, że wziąłem i dzięki temu śpię spokojniej ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Re: xanax - jak z tego wyjść szukam pomocy

przez Leszek007 05 gru 2009, 02:49
Dzięki Wam wszystkim za cenne wskazówki, też chyba będę brał dorażnie w potrzebie. Czy ktoś z Was dodatkowo jeszcze łykał łatwo przyswajalną formę kwasu foliowego wraz z wit. grupy B ? Pomogło ? Pozdrawiam wszystkich Xanakowców!!

Re: xanax - jak z tego wyjść szukam pomocy

przez fobia 05 gru 2009, 16:52
Leszek007, co do kwasu foliowego z wit b (metafolin800) biore od niedawna (z 2 tygodnie)i jeszcze nie czuje super poprawy.

przez Wera 05 gru 2009, 19:31
ja biorę Afobam na uporczywe szumy uszne czasami pomaga czasami nie
dawka 0,25 mg psychiatra kazał brać wiekszą ale ja za dużą nie chcę brać, pozdrawiam

Re: Zomiren

przez magdalenabmw 22 gru 2009, 23:50
A ja właśnie sobie pykłam 0,25mg SR bo musze do supermarketu po lalke Barbie dla siostry jechać i jakoś tak sie lękowo czuję... ;)
Na Wigilię to chyba 5mg zeżrę żeby wytrzymać i nie umrzeć z nerwów...
magdalenabmw

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 14:21
Hhehe :smile: Wczoraj zjadłam tylko 0,25mg a było pięknie- euforia i zero problemów na pare godzin, wogóle świat mi sie wyłączył..byłam tylko ja i prezenty w markecie :mrgreen: Wydałam pięć razy tyle niż powinnam i zamiast być w sklepie do północy to byłam do 3:40.... skutek działania leków- mózg off :mrgreen: ;) Jutro Wigilia- masakra- tak sie zastanawiam...

Jak myślicie, lepiej zjeść rano 0,25mg i przed wyjazdem tzn około 16 kolejne 0,25 czy przed samym wyjazdem np godzinę tylko 0,5 mg? Rozdzielać to na dwie dawki?
magdalenabmw

przez agnieszka.m 23 gru 2009, 14:46
madzia, skoro wczoraj po 0,25mg tak dobrze się czułaś, to ja bym na Twoim miejscu tej dawki nie podwyższała, po co - jeszcze Cię konkretnie zamuli i żadnej radości z tego dnia nie będziesz miała...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 15:08
Ale dla mnie 0,5 mg to pikuś :smile: Ogólnie jak biorę dorażnie Zomiren to zawsze brałam 0,5mg SR albo 1mg SR zależnie od sytuacji, wczoraj wyjątkowo wziełam 0,25mg i podziałało ale jutrzejszy dzień będzie dla mnie o wiele bardziej stresujący. Wczoraj tylko na zakupy musiałam jechać, a jutro do rodziny na kolację Wigilijną, być może zostanę tam na nic, a to hardcore jest dla mnie. Dlatego 0,5mg napewno, tylko sie zastanawiam czy na dwie dawki czy na jedną. Amon mówi że na jedną :smile:
p.s. A jak zamuli to super, zasymulowałam rodzicom że mam ciężką grypę- katar i kaszel mam, gorączkę udam ale zamulenie będzie ciężko więc jesli mnie zamuli po Zomirenie to git :smile: - no i będzie pretekst żeby sie wcześniej na chate zawinąć :twisted:
magdalenabmw

przez Grubcia 23 gru 2009, 16:51
Magdalenabmw wez 0,5 w od razu.Dobrze wiem o czym piszecie, mam tak samo,straszny lek Niestety swieta to dla mnie mega stres.Jutro tez wezme afobam,byle jakos przetrwac ten czas.Byloby dobrze zeby mnie troche zamulilo
Wesolych Swiat.
Oby udalo sie Nam opanowac nerwy.
Grubcia

przez magdalenabmw 23 gru 2009, 18:05
Jak wyjeżdżam ok 16.30 to o 15 mam wziąść? Bo wiecie- ja mam SR i on dłużej sie rozkręca.

Trzymam za Nas kciuki ! :smile: :smile:
magdalenabmw

przez RafQ 23 gru 2009, 21:27
Widze że nie tylko ja mam dziwne jazdy w święta. :(
U mnie takie mikro dawki o których piszecie nie przejdą i będe musiał wziąć dużo więcej.
Nie cierpię świąt a zwłaszcza tych "zimowych".
RafQ

Sortuj wg