ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Xanax

przez Duran84 01 sty 2009, 17:48
linka656 napisał(a):Duran84, już pisałam wczoraj, ze nie warto....życie jest tak poje*ane, że warto pożyć i zobaczyć co się jeszcze ciekawego stanie :mrgreen:
Już coś wczoraj pisaliśmy o Lepperze prezydencie..........kosmitach....i defekowaniu kasą :mrgreen:

Ano było było ;) ;) Lepper prezydent byl najlepszy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mam nadzieje, ze sie nie spelni... Ani w tym roku ani do konca Jego (mowie o Lepperze :P) żywota ;)
jaa napisał(a):bo wiesz jak niektorym cisnienie skoczy na taki post to nie zdziw sie jak policja Ci zapoka do drzwi...

A co ma policja do tego. Pogotowie to rozumiem jeszcze... Ale Policja...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez jaaa 01 sty 2009, 18:01
policja zajmuje sie wylapywaniem potencjalnych samobojcow,sprawdzaniem ,wylapywaniem ich z sieci -karetki nie...

Re: Afobam

przez malutka28 02 sty 2009, 21:51
witam ja też dostałam afobam tylko wrazie czego 0,25 mg.bałam się go brać do dziś od 3 dni bolała mnie głowa i czułam niepokój dziś miałam napływ gorąca i lęku wziełam pół tabletki po30 min . przeszło .mam nadzieje że nie będzie potrzebny .czy oprócz afobamu bierzecie inny lek na nerwice czy depresje?

---- EDIT ----

dobrze jest mieć go przy sobie nie jest drogi

---- EDIT ----

co możecie polecić na uspokojenie i lęk?z zasypianiem nie mam już problemu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 03 sty 2009, 15:39
Aj - nie straszcie Durana Policją.

przez jaaa 03 sty 2009, 15:50
ktos musi;) trzeba znac konsekwencje swoich slow ;)

przez namiestnik 03 sty 2009, 16:49
Myślę, że lepiej gdy gdy ktoś mówi, że mu źle, że woła o pomoc.

przez jaaa 03 sty 2009, 20:14
no to niech pisze ze mu zle prosi o wsparcie ,pomocna dlon a nie daje do zrozumienia i aluzje co lyknac by zejsc...

przez linka 04 sty 2009, 00:47
jaaa, namiestnik, Duran już nam naprostował sytuację i jest już ok :smile:, wie, że się zmartwiliśmy i już nie będzie więcej - prawda Duran84 :?: :mrgreen:
Więc ta dyskusja jest już jałowa jak sądzę :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jaaa 04 sty 2009, 00:55
tez tak mysle;)

Re: Po afobamie - co dalej???

przez mertenka 07 sty 2009, 20:41
Amon_Rah napisał(a):Mnie lekarka najpier spróbowała przestawić na Cloranxen (nie sprawdził się), potem na Relanium w bardzo małych dawkach. Do tego biorę stabilizator, i jakoś się udaje funkcjonować.

Można wiedzieć czemu Cloranxen się nie sprawdził? Miałeś efekt odstawienny już przy zamianie, albo potem nie mogłeś tego odstawić??

przez lotnik 10 sty 2009, 15:35
Witam, mam 22 lata i cierpie na nerwice natręctw, głównie natrętne myśli i wyobrażenia,próbowałem już praktycznie wszystkiego jesli chodzi o leki i nie tylko. Benzodiazepiny biore juz w sumie 6 lat. Alprazolam (afobam,zomiren...) 4 lata. Jestem uzależniony i próbowałem kilka razy odstawiać jednak konczyło sie to krytycznie. Jesli ktos ma jakies pytania na temat tego leku to chętnie podyskutuje mój numer gg to 8978119

[*EDIT*]

dzAstina85 napisał(a):Witam.

Mam pytanie.

Byłam dziś u lekarza internisty z pewnym problemem.A mianowicie,że nie śpię praktycznie od dwóch miesięcy,a jak śpię to dwie-trzy godziny i dochodzą do tego koszmary.Lekarz przepisał ma właśnie Afobam, leku nie wykupiłam,chciałam najpierw sprawdzić cóż to jest. I nigdzie nie doszukałam się informacji ,że jest to lek wspomagający zasypianie. I nie wiem czy po prostu nie znalazłam, czy lekarz popełnił błąd.Możecie mi coś na ten temat powiedzieć?

Nie bierz tego świństwa :evil:

przez Lariana 10 sty 2009, 20:06
Można brtać Afobam na czco? Ja mam lęki gdy wstaję rano a zanim zjem to juz mijają.. Nie chce sie truć w tym w sumie ,kupiłam w razie W. Nie chcę sobie głowy psuć...
dzAstina8, nie polecam Afobam na sen.
Mi osobiście nie pomógł w mojej bezsenności. Brałam i nic ,tylko schizy .Efektu uśpienia nie było ,mogłam go nie brać na to bo nie działa na sen .Przynajmniej na mnie.
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez zajka 24 sty 2009, 14:30
moja babcia dostała afobam na lęki, brała go dwa tygodnie, skutki uzaleznienia spowodowały to ze wylądowała w szpitalu ja dostałem afobam wczoraj i dzis wezme go po raz pierwszy.
Znam Takich Ludzi Którzy Za Zycia Umierają....

przez skarb80 25 sty 2009, 08:58
Witam
Afobam brałam przez jakies pół roku, nie regularnie tylko wrazie napadów lęku. Bardzo mi pomagał. Do tego propranolol i była dla mnie mieszanka idealna. Afobam bardzo szybko działa, niestety działa krotko, nie nadaje się więc do leczenia długotrwałego. Teraz zdarza się,że czasem sobie łyknę tabletke (raz w tygodni) i to wszystko. Myślę, że jak się go mądrze stosuję to nie spowoduje uzależnienia. Na pewno nie brałabym go na bezsenność, bo tak najłatwiej się uzależnić.

Sortuj wg