ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez midaa 22 mar 2008, 00:09
ja jak dostałam ten lek to ze strachu spłukałam go w sraczu :lol: to było na początku choroby miałam wtedy niezłą "cykę"
MICHAEL JACKSON 1958-2009 [*] Obrazek

xanax

przez tomekkk24 28 mar 2008, 20:28
A ja mam takie pytanko.biore xanax doraznie srednio max 3 razy w tyg na noc 0,5 mg ale juz od grudnia z przerwami.powiem szczerze ze pomaga mi to na te najgorsze leki kiedy wpadam w panike i zazwyczaj sie dusze i tp.odczuł moze ktos z was wpływ tego leku na zoładek?coraz czesciej mam jakies mdłosci i zgage{pomimo ze stosuje diete sobie bo mam nadwage}czy ten lek moze tak mulic :? boje ze sie uzaleznie od tego gówna.i czy mozna go mieszac tzn podawac jednoczesnie z hydroksyzyna w syropie?dobrzy ludzie podpowiedzcie cos.pozdrowionka ;)

przez Grubcia 28 mar 2008, 23:15
xanax dziala bardzo dobrze,niestety,bo nie mozna tego brac za dlugo.Nie mialam zadnych skutkow ubocznych.Nie slyszalam tez o problemach z zoladkiem.Hydroksyzyna jest delikatna i mozna brac ja lacznie z innymi lekami(tak mi mowil lekarz)
Grubcia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CzarnaZebra 29 mar 2008, 03:14
ja nie miałam żadnych skutków ubocznych. Chyba nie ma niebezpieczeństwa że się uzależnisz skoro bierzesz go co parę dni i z przerwami. Nie wiem jak to jest z mieszaniem, ale w ulotce pewnie coś znajdziesz o tym?
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez maka7 01 kwi 2008, 00:42
hey, dostałam xanax 0,5. Ma brać 1 tabletkę rano codziennie.
Ale nie miałam po tym spać, mam potwornego doła... boje się ze sobie nie dam rady... coś mi się zawaliło.... :cry:
Dostałam ten lek i teraz nie wiem brać czy nie ??
maka7

przez nierzeczywista 01 kwi 2008, 00:48
Brać.
black flowers blossom
feathers on my breath

przez maka7 01 kwi 2008, 11:01
nierzeczywista napisał(a):Brać.

Oky, ale przypomne dalszą część mojego pytania.
Czy xenax działa nasennie?
Mam brać rano, wolała bym jedna nie padać.
maka7

przez Grubcia 02 kwi 2008, 18:54
Na mnie nie dziala nasennie,tylko jestem spokojniejsza i ziewam po nim.
Wszystko zalezy od organizmu.Dziala dobrze na lęki!
Grubcia

ZOMIREN

przez zbyry8 02 kwi 2008, 23:26
Krótko, czy ten lek jest w CIĄGŁEJ sprzedaży?

przez kropa 23 kwi 2008, 20:26
Dziś dostałam Neurol 0,5. Co by nie mówić - działa.
Nie powiem, ryczę, boli, ale nie mam bóli w klatce, nie mam głupich myśli, nie mam dreszczy. Na tę chwilę jest dobry.
"jest jak jest, los dał ile chciał;
obym tylko wiarę w cuda aż do końca miał..."

przez AnioLL 26 kwi 2008, 15:05
Witajcie.

Ja sie stresuje, że nie będe czegos potrafił zrobic. Towarzyszą mi natrętne myśli że jestem do dupy a przy czym ogromnie sie denerwuje. Wczoraj znajomy załatwił mi prace na budowie. Po 3 godzinach uciekłem z budowy. Myślałem, że kazdy sie na mnie patrzy jak coś robie i dodatkowo ciągły stres.
Mam w zasięgu ręki prace na stanowisku fakturzysty-wydawanie faktur hurtowniom. Też sie stresuje przed samą myślą pracy. Czy afobam pomoże na uspokojenie i lęki?

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2008, 00:09
A ja mam pytanie, 5 zaczynaja mi sie matury :(bosh to juz za tydzien) i czy jak wezme przed egzaminem zomiren 1 tabletke to uspokoje sie ? jescze nigdy ich nie brałam a mam je w domu , bo lekarz zapisał, ale po przeczytaniu ulotki mis ie odechciało :?
krotko , czy dam rade isc na egzamin po tym leku ? czy leki ustana choc na chwile , i czy sa jakies efekty uboczne dla ktorych lepiej nie powinnam pakowac sie z tymi tabsami na mature?? :?: :?
doradzcie mi bo ja juz nie wiem co mam robic a matura tuz tuz :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:20 am ]
bede bardzo wdzieczna jezeli ktos mi poradzi :cry: :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2008, 11:31
Rafik dzieki za odpowiedz:)
moze masz racje wyprubuje go wczesniej i zobacze jak zadziała, ja mam dawke 0,25 mg wiec albo mi nie pomoze albo przynajmiej nie zamuli , zreszta juz sama nie wiem , napewno przeczytam ulotke jeszcze z 20 razy i mi sie odechce :?
ale trudno wezme je i niech sie dzieje co chce :? :roll:
Pzdr :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez ThirdEye 01 maja 2008, 15:00
Hej ALEKS*OLO, też mam teraz matury;/ Mój lekarz wczoraj przepisał mi Zomiren. Powiedział że także przed maturą mogę go spokojnie wziąć i nie powinno nic złego się dziać, ale wiadomo że lepiej wcześniej wypróbować dlatego jutro wezmę pierwszy raz i zobaczę jak na niego zareaguję. Mam nadzieję, że mi jakoś pomoże...

Sortuj wg