ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

re

przez Tunia03 10 lut 2006, 15:42
Ja wzięłam 0,5 mg może dlatego tak na pierwszy raz zareagowałam. Ale mam pytanie jak długo po zażyciu on działa?
Tunia

przez Dust 13 lut 2006, 07:01
Zomiren działa około 5 godzin po zażyciu.
Zażywam dawke 50mg i muszę powiedzieć że nie wywołuje ona u mnie senności a zdecydowanie poprawia koncentrację w moim przypadku.Cierpie na silną nerwicę lękowo-depresyjną z objawami derealizacji i zażywam także VELAFAX,a zomiren stosuje doraźnie (do 3 razy w tygodniu po 1 tabletce 50mg).
Muszę powiedzieć że naprawde ten lek pomaga w najtrudniejszych chwilach,lecz trzeba bardzo uważać zeby się nie uzależnić.

Pozdrawiam!
Dust

przez Tunia03 13 lut 2006, 09:07
Widocznie wszystkie leki na każdego działaja inaczej.:mrgreen:
Tunia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marzena 13 lut 2006, 17:59
witam!ja po zomirenie czuje sie spiaca ale jest lekiem ktory pomaga mi funkcjonowac.Zomiren biore razem z fluoxetin to mi chyba nie pomaga raczej pa nerwuski.
Pozwólcie mi życ!!

NEUROL (Alprazolam-Xanax,Afobam,Alprox,Zomiren)

przez Maza 18 lut 2006, 22:42
Nie wiem czy dobrze trafiłam pisząc to tu... Ja po wyjściu ze szpitala dostałam receptę na lek o nazwie Neurol. Czy jest ktoś, kto je kiedyś zażywał?? i może napisać mi o nich cokolwiek? Pozdraiwam

przez BulletproofCupid 19 lut 2006, 12:34
Neurol, czyli alprazolam, pochodna benzodiazepin.
http://www.nerwica.com/forum/viewtopic.php?t=727
http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/4257
Polecam też google.

przez Ben 19 lut 2006, 13:47
Witam.

Jezeli nie musisz nie zazywaj tego, strasznie szybko uzalezniajaca benzodiazepina polecam:

http://www.benzo.org.uk/polman/

Chyba ze musisz :(
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez Maza 20 lut 2006, 23:20
Witam!! Nie jest ze mną aż tak źle Ben, więc nie musze ich brać i nie biore, od kąd dowiedziałam się o ich "mocy" :) Ale nie zaprzecze, że działają dobrze... uspokajają, a to bardzo mi pomaga. Pozdrawiam

CZY KTOŚ MI MOZE NAPISAC COS O LEKU XANAX

przez żaneta 03 mar 2006, 17:55
DOKŁADNIE INTRESUJE MNIE CZY POMAGA CZY MOZNA GO ZALICZYC DO SILNYCH LEKOW CZY SŁABYCH ? JAK BRACBY BYŁO NAJLEPIEJ ? NAJGORSZE JESTTO SSANIE W BRZUCHU I TE LĘKI SKAD SIE BIORA NERWICE?
[/b]

przez Dana 03 mar 2006, 19:24
żaneto, jest subforum "leki", gdzie znajdziesz wiele informacji o tym i innych lekach

przez dalilah 03 mar 2006, 21:40
zaneto: ja bralam xanax SR przez 4 miesiace i zwykly Xanax przez kolejne 2 miesiace (o ile pamietam dopuszczalny okres brania leku to miesiac, nie badano dluzszego jego uzywania), w efekcie uzleznilam sie psychicznie i fizycznie. Lek jest cudem, sprawia ze chce sie zyc, i nawet jesli czeka CIe dzien pelen pracy to masz ochote do tej pracy isc. Niestety uzaleznia i to mocno. Odstawienie leku to pieklo, trzeba to robic bardzo powoli ale i tak mialam objawy ze strony organizmu (silne drgawki, objawy grypopodobne, okutne ssanie, bezsennosc, silne poty, mdlosci itd) i psychiczne (glod prawie narkotyczny, mialam kilka chwil zalaman i myslalam ze wyladuje na odwyku w szpitalu ale udalo sie). Dzialanie leku przerasta wszystkie inne ktore bralam, ale balabym sie zaczac go zazywac od nowa. Oczywiscie nie jestem expertem ale wydaje mi sie ze jesli lekarz przepisze CI male dawki i na krotki okres czasu to ok, ale jsli masz tendencje do lekomanii to chyba byloby to zlym pomyslem.
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez ani 16 mar 2006, 21:42
Ja kilka dni temu bylam u psychiatry i przepisal mi xanax i asentre.xanax biore 3dni i czuje sie po nim fatalnie-uczucie oszolomienia,otepienia,sennosc ale usnac nie moge natomiast nie pomaga na to na co mial pomoc czyli problemy z oddychaniem,ataki paniki itd.dodam ze ta dawka xanaxu jest mala bo 0,5sr mg lub 0,25mg.asentre wzielam dzisiaj pierwszy raz wiec nie wiem jak na mnie podziala.
ani

przez marla 08 kwi 2006, 14:46
ja znosze xanax dobrze,na tyle na ile wogóle można mówic o nie "chemicznym " spokoju przy braniu tych leków.brałam nmóstwo leków i z tego co czytam ,to co organizm to inny przypadek.nie ma uogólnienia. mi na przykład żle po lekach które owiane są chwałą;)

Sortuj wg