ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Lord Kapucyn 26 maja 2016, 05:40
Afobam i Frontin to jest dokładnie to samo, to nawet nie są generyki. Jeden i drugi produkuje ten sam koncern farmaceutyczny- EGIS Pharmaceuticals. Po prostu ten drugi pochodzi z importu równoległego. Poza nazwą i wyglądem opakowania nie różni ich absolutnie nic. Tak samo jak oryginalny piracetam od UCB Pharma może się nazywać Nootropil, a równie dobrze Geratam, i to jest to samo.

A zresztą jeden grzyb czy się kupi Afobam/Frontin, Neurol, Alprox (choć co do Oriona jak widać zdania są podzielone), Zomiren, Alpragen czy cokolwiek innego. Alpra to alpra, to nie są granaty przeciwpancerne. Jak kogoś stać to sobie może oryginał alpry kupować, tj. Xanax, kto bogatemu zabroni.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez benzowiec84 26 maja 2016, 05:46
najgorzej jak benzo nie robią:/

-- 26 maja 2016, 04:48 --

chyba sobie zamówie słoiczek heminevrinu on zawsze robi , polecam lek. 4 tabsy na początek , ale krótkie działanie

-- 26 maja 2016, 04:55 --

dzis bylem u lekarza dorzucilem 2mg alpry i nawet lęku i napięci mi nie zlikwidowała , to już zły znak . dodam że rano jem 2mg klona też .

jeszcze niedawno po dłuższej przerwie w tym roku poczułem rozluźniające działanie klona 1,5mg . miałem wtedy przerwe chyba nie całe 2 tyg . chyba trza zejść z tego bo to bez sensu , bierzesz a i tak napięty jesteś. może w baclo wejść na trochę a potem zejść

-- 26 maja 2016, 04:59 --

trza bedzie redukowac za jakiś czas dawki , bo zwiększac nie zamierzam klona do 4mg .redukować i doraźnie , wtedy działa , też słabo ale działa. dawkowanie nie częściej niż 1x/7 dni jest rozsądne.

-- 26 maja 2016, 05:01 --

a klona jem dopiero regularnie jakies 3 moze 4 tyg , raczej 3 . i juz tolera

-- 26 maja 2016, 05:09 --

człowiek jest bezradny,słaby czepia się brzytwy , w tym roku mało co samoboja nie walnąłem , stresów i problemów nagle x10 , nerwica jakaś złapała do tego , rozkminy,czarnowidztwo,pesymizm , nieogar,derealizacja , do tego pelno problemow dnia codziennego , męczy się człowiek z depresja i dupa , i tak zapewne w tym roku pójdę do szpitala , zresztą ja lubie psychiatryki , co prawda na depresje nie leżałem, tylko na odwyk od alko , ale tak czy siak mnie czeka to , mi to rybka czy w domu czy u świrów , tam jest wesoło ale i strasznie , leżałem 3 razy na odwyk od alko , 2 razy razem ze świrami wymieszanymi , shizofrenicy,nerwicowcy,kalecy jacyś bez rąk ze shizą , kolesie za przestępstwa ,depresja i alkoholicy , raz na samym alkoholwym . także uzaleznienie od benzo jest śmieszne , jak samobojstwo w głowie wisi , benzo mnie uratowało od tego ,szkoda tylko że tolerka się wyrabia za szybko.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez kammm 26 maja 2016, 07:41
benzowiec84 napisał(a):najgorzej jak benzo nie robią:/

-- 26 maja 2016, 04:48 --

chyba sobie zamówie słoiczek heminevrinu on zawsze robi , polecam lek. 4 tabsy na początek , ale krótkie działanie

-- 26 maja 2016, 04:55 --

dzis bylem u lekarza dorzucilem 2mg alpry i nawet lęku i napięci mi nie zlikwidowała , to już zły znak . dodam że rano jem 2mg klona też .

jeszcze niedawno po dłuższej przerwie w tym roku poczułem rozluźniające działanie klona 1,5mg . miałem wtedy przerwe chyba nie całe 2 tyg . chyba trza zejść z tego bo to bez sensu , bierzesz a i tak napięty jesteś. może w baclo wejść na trochę a potem zejść

-- 26 maja 2016, 04:59 --

trza bedzie redukowac za jakiś czas dawki , bo zwiększac nie zamierzam klona do 4mg .redukować i doraźnie , wtedy działa , też słabo ale działa. dawkowanie nie częściej niż 1x/7 dni jest rozsądne.

-- 26 maja 2016, 05:01 --

a klona jem dopiero regularnie jakies 3 moze 4 tyg , raczej 3 . i juz tolera

-- 26 maja 2016, 05:09 --

człowiek jest bezradny,słaby czepia się brzytwy , w tym roku mało co samoboja nie walnąłem , stresów i problemów nagle x10 , nerwica jakaś złapała do tego , rozkminy,czarnowidztwo,pesymizm , nieogar,derealizacja , do tego pelno problemow dnia codziennego , męczy się człowiek z depresja i dupa , i tak zapewne w tym roku pójdę do szpitala , zresztą ja lubie psychiatryki , co prawda na depresje nie leżałem, tylko na odwyk od alko , ale tak czy siak mnie czeka to , mi to rybka czy w domu czy u świrów , tam jest wesoło ale i strasznie , leżałem 3 razy na odwyk od alko , 2 razy razem ze świrami wymieszanymi , shizofrenicy,nerwicowcy,kalecy jacyś bez rąk ze shizą , kolesie za przestępstwa ,depresja i alkoholicy , raz na samym alkoholwym . także uzaleznienie od benzo jest śmieszne , jak samobojstwo w głowie wisi , benzo mnie uratowało od tego ,szkoda tylko że tolerka się wyrabia za szybko.

po jakim czasie mniej więcej? chcę brać do Wella tylko Afobam/Xan, bo tylko to mi pomaga (może za mało jeszcze próbowałam?) Esci to porażka dla mnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 26 maja 2016, 19:01
według mnie lepiej robi 2mg alpry niż 2mg klona
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez HoyaBella 02 cze 2016, 02:18
JużTuByłem napisał(a):
jeszcze weż do ust i rozgryż , jak jest mocno kure*ski gorzki smak to masz prawdziwy afobam - sprawdz to

który lek nie jest gorzki

:shock: :shock: :shock: :shock: Alpragen! :shock: :shock: :shock:

przełamałam toto i polizałam i NIC :shock: zero gorzkości, zero smaku, jakbym kredę lizała :shock:

przez Rtoip 05 cze 2016, 15:42
A czy zdarzyło się Wam wziąć Alprazolam ( przy sporadycznym stosowaniu) i żeby nie zadziałał?
Ja biorę Alprazolam raz na ruski rok - czasami się zdarza że wezmę przez 2-3 dni po 0,25 mg do 0,5 mg dziennie później kilka tyg. przerwy.
Dzisiaj czułem taki wredny niepokój wewnętrzny który nie dawał mi usnąć ( dwie noce bezsenne więc chciałem odespać ) więc wziąłem sobie 0,375 mg i /cenzura/ prawie nic nie poczułem....
Boję się brać większych dawek żeby się nie uzależnić ale może po prostu przesadzam....
Jak myślicie?

przez fobik123 05 cze 2016, 16:39
Rtoip, Taka dawka jak dla niemowlaka to wiesz :P Walnij se od czasu do czasu te 1mg a nie się bawisz w jakieś śmieszne dawki,napewno się nie uzależnisz.Ja wdupiam 1mg alpry codziennie i już prawie na mnie nie działa,muszę zrobić przerwę koniecznie.Do tego w baclo też wjebany jestem.
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez warrior11 05 cze 2016, 16:54
fobik123,
Sam sobie szkodzisz biorąc takie dawki i jeszcze dajesz szkodliwe rady innym,te prochy nie rozwiązują
żadnych problemów,tylko prowadzą do jeszcze większego bagna.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez fobik123 05 cze 2016, 17:03
warrior11, Te prochy są najlepsze na lęki.Z tym że rośnie tolerka gdyby nie tolerka wdupiałbym benzodiazepiny do końca życia.A pozatym chłopak pisze że bierze je raz na ruski rok.Więc jak tak bierze to polecam mu dawkę 1 mg co w tym złego ? Przekręci się czy jak od takiej dawki ?
I co mi polecasz za lek na silną fobie społeczną ??? Chcę przestać brać benzo.....
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez warrior11 05 cze 2016, 17:17
fobik123,
Pomyśl,że ludki to nie takie straszne stworzenia,tak naprawdę to są kruche i słabe istoty i nie
warto się ich bać;)
A tak poważnie nie wiem,co Ci polecić,nie biorę psychotropów.Może jakaś dobra terapia Ci pomoże?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez wychylylybymy 07 cze 2016, 08:20
fobik123 napisał(a):Rtoip, Taka dawka jak dla niemowlaka to wiesz :P Walnij se od czasu do czasu te 1mg a nie się bawisz w jakieś śmieszne dawki,napewno się nie uzależnisz.Ja wdupiam 1mg alpry codziennie i już prawie na mnie nie działa,muszę zrobić przerwę koniecznie.Do tego w baclo też wjebany jestem.

dokładnie . ja wdupiam na przemian 2mg alpry na zmiane z 2mg klona codziennie , jednego dnia to innego to (ta sama siła działania) , zależy jak leci , tez już nie działa , ale co zrobić , uzaleznienie nie straszne . szkoda tej tolerki

dawki 0,3 wogole co to za dawki :P 1mg to tez taka dawka, dla wyrośniętego niemowlaka :) 2mg przywal to bez tolerkipoczujesz paniczu :)
ja jak waliłem 1x na 7 dni to czułem 2mg , lekko ale czułem . fobik dobrze prawi , benzo nie takie strasznie jak się je maluje

fobik , jak se zajebiesz gaba b(baclo) i gaba a (benzo) to nie będzie przyjemnie . ja z baclo uważam , wdupiam raz na tydzień , czasem i rzadziej . dawki 75-110max

ogolnie baclo się przydaję , do zejścia z benzo w małych dawkach (3x 25mg w 3 dawkach dziennych), a z baclo zejść tez łatwiej przy pomocy benzo .
delirium alkoholowe,tez lecza benzo i heminevrin , tak samo zejście z benzo można leczyć etanolem lub baclo :P dlatego lepiej nie mieć krzyżowego uzależnienia.

-- 07 cze 2016, 08:27 --

warrior11 napisał(a):fobik123,
Sam sobie szkodzisz biorąc takie dawki i jeszcze dajesz szkodliwe rady innym,te prochy nie rozwiązują
żadnych problemów,tylko prowadzą do jeszcze większego bagna.

aha . tyle że ryją mózg nie mocniej od SSRI,TLDP,SNRI i innych gówien . wszystkie prochy to gówno , benzo przynajmniej nie powodują anhedonii i PSSD . moim zdaniem są mniej inwazyjne na mózg . każdy proch to gówno a coś łykać trzeba . to moja opinia na przerobionych setki lechach przez prawie 10 lat , i benzo to akurat najmniej szkód wyrządziło. ale jak ktoś nie umie się trzymać dawek i wpieprza po 10mg klona , i potem powstają tematy jakie to benzo straszne , a zejście z benzo , jest łagodniejsze , rozsądnie redukując dawki powoli , niż powolne zejście z wenlafaksyny czy paroksetyny . a jak ktos jest debilem i nie umie ,sobie rosądnie dawkować,brać,kontrolowac ciągi i nie umie zejść , to trudno.

-- 07 cze 2016, 08:32 --

sszkoda że na benzo nie ma takiego lobby jak na SSRI , bo by tym leczyli depresję,lęki,fobie a na SSRI by mówili że to szkodliwe ryjące mózg leki .

-- 07 cze 2016, 08:36 --

bierzcie poprawkę trochę na moje posty , po prostu nie lubię jak ktoś mówi że sobie szkodzi jedząc benzo ,a nie szkodzi sobie wpier*alając 40mg paroksetyny .
wiadomo benzo tolerka i to chyba jedyny minus , a jak mówię , schodziłem z wenli i paroksetyny - piekło , schodziłem 2 razy z klona po ponad rocznym braniu , zero skutków odstawiennych , nic , powolna redukcja dawek , a przy wenli , a najgorzej przy duloksetynie (liczyłem granulki) po 1/8 tabletki co do wyliczonych granulek i 2 miechy trzymały mnei takie prądy że myslałem że jebnę . także tyle

-- 07 cze 2016, 08:38 --

dulo bralem 8 tygodni i nie mogłem z niej zejść , klony po roku 2x .

przez Rtoip 07 cze 2016, 10:02
Dzięki za odpowiedzi :)
Ale wiecie wkurzają mnie lęki więc i tabsa boję się wziąć :(
A jak biorę Sulpiryd 50 mg rano to później Alprazolam jak wezmę 0,5-0,75 to nie porobi mnie za bardzo?
Sorki za te pytania - może się wydają głupie ale w głowie rozkmniam różne rzeczy i stąd się one biorą...

przez Mili89 08 cze 2016, 01:20
czy xanax jest pomocny przy atakach agorafobii ? zawrotach glowy w sklepach itp ?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez buszujacywtrawie 08 cze 2016, 01:56
Mili89, powinno pomóc :)

Sortuj wg